Borsa Analiz Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

Borsa analiz hakkında bilgi almak istiyorum anlıcagım basit dilde nasıl yapılıyor ben çogu seyi kolay anlamıyorum 

Anlıcagım sekilde anlatırmısınız bide mum okumayı

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

@NighT_JudGe bu konuda bence çok iyi. Güzel anlatimli video çekse ben düşünmeden alirim eğitimi. Uygun fiyata ders de verebilir aslında grup olusturursak

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

@NighT_JudGe bu konuda bence çok iyi. Güzel anlatimli video çekse ben düşünmeden alirim eğitimi. Uygun fiyata ders de verebilir aslında grup olusturursak

Teşekkür ederim hocam   Merak  eden veya  eğitim  tarzı birşey  isteyen olursa  elimden geldği  kadar  yardımcı olmaya çalışırım   zoom da  filan  yapabiliriz  böyle birşey  aslında hafta sonu  temel  formasyonlardan başlayıp  temel analiz  teknik analiz finans analizi   cripto borsası  vs vs  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı

Borsa analiz hakkında bilgi almak istiyorum anlıcagım basit dilde nasıl yapılıyor ben çogu seyi kolay anlamıyorum 

hocam  mum okuma olayın benden çok  duydum  ama  10  yıllık trade  hayatım  boyunca  hiç  okuma  fırsatı bulamdım   formasyon diye aratırsan  googlede  bir sürü döküman  çıkacaktır  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    uz-i bunu yazdı

hocam  mum okuma olayın benden çok  duydum  ama  10  yıllık trade  hayatım  boyunca  hiç  okuma  fırsatı bulamdım   formasyon diye aratırsan  googlede  bir sürü döküman  çıkacaktır  

Tesekkür ederim 

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

Teşekkür ederim hocam   Merak  eden veya  eğitim  tarzı birşey  isteyen olursa  elimden geldği  kadar  yardımcı olmaya çalışırım   zoom da  filan  yapabiliriz  böyle birşey  aslında hafta sonu  temel  formasyonlardan başlayıp  temel analiz  teknik analiz finans analizi   cripto borsası  vs vs  

Çalıştığımız için vardiyalı ortak zaman bulamayan biliriz en güzeli youtu.be video yaparsan herkes faydalanmış olur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Analiz eğitimler her yerde var herkes çalışır/çalışıyor önemli olan onları bilmek değil uygulayabilmek. 

Uygulanamadığından kimse para kazanamıyor.

insanlığın aşamadığı yer burası diye düşünüyorum.

insan beyni davranışları bilinç altı gibi gibi sebeplet  borsada para kazanmaya uygun değil.

bu yüzden herkesin yaptığının tersini yap, yada herkes kaçarken sen gir, herkes girerken sen kaç gibi ters psikoloji ile işlem yaptırmak gibi,

çook uzun vadeli beklemeler gibi

tane tane al gibi senaryolar türemiştir. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

sıfırdan girişip udemy de videolara başla hocam. sen hayatındaki tecrübeleri dök. basit anlaşılır dilde. bu konuda gerçekten iyisin. şimdi benim hislerim senin analizlerin bazen uyuşmuyor ama bende sendeki bilgilerle bendeki düşünceleri birleştirirsem daha iyi kazanacağımı düşünüyorum. oyüzden udemy den abone olurum. ekledikçe video izkerim. sende kendince kazanırsın.

bi ara plan hazırla kendine. nokta atışı gir. sen ne aşamalardan geldiysen bize o aşamaların boş kısımlarını silerek anlat ki kısa sürede anlatım olsun. çizim yapıyorum ancak çok farklı çizim yöntemleri var. hangisini hangi durumda kullanmalı onu bilmiyorum.

parabolitik sar ve güç dengesi dışında başka bi özellik kullanmıyorum. 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

hisse analizi hisse senetleri hisse haberleri ile ilgili olarak https://hisselog.com/

burayı takip etmeni oneririm.

wh0 tarafından 23/Eyl/20 02:45 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı

sıfırdan girişip udemy de videolara başla hocam. sen hayatındaki tecrübeleri dök. basit anlaşılır dilde. bu konuda gerçekten iyisin. şimdi benim hislerim senin analizlerin bazen uyuşmuyor ama bende sendeki bilgilerle bendeki düşünceleri birleştirirsem daha iyi kazanacağımı düşünüyorum. oyüzden udemy den abone olurum. ekledikçe video izkerim. sende kendince kazanırsın.

bi ara plan hazırla kendine. nokta atışı gir. sen ne aşamalardan geldiysen bize o aşamaların boş kısımlarını silerek anlat ki kısa sürede anlatım olsun. çizim yapıyorum ancak çok farklı çizim yöntemleri var. hangisini hangi durumda kullanmalı onu bilmiyorum.

parabolitik sar ve güç dengesi dışında başka bi özellik kullanmıyorum. 

hocam parabolic  sar  değilde  RSI Macd  MA Aligatör  gibi  indikatörlere  bak onların çalışma mantığını kavra  daha sonra   formasyonlara  göz at  özellikle  omuz baş omuz  ve  ters OMBO   bak  bunlardan sonra   Fibo ya bak  ilk   fırsatta   bakacam  video  işlerine  :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

hisse alıp satıyorum,

derinlik düzey 2 verisi takibiyle ve spk kap açıklamalarına göre şekil alıyorum. sıkı takip edilirse güzel kar edilebiliyor. brüt takas süresine takılmamak adına da 2-3 hesaptan işlem yapmak daha iyi oluyor.

cankol tarafından 15/Eki/20 21:16 tarihinde düzenlenmiştir

imza.
Toplam Hit: 2609 Toplam Mesaj: 14
borsa