Borsa Analiz Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_genclik06
    asi_genclik06's avatar
    Erkek

Borsa işi acayip bir hal aldı küçük yatırımcı ne yapacağını bilmiyor firma batmış basıyorlar her gün parayı hisse tavan tavan gidiyor bedelsiz açıklıyor basıyorlar parayı nerede 2 TL altı hisse varsa gidiyor uca uca birde telegram da gruplar var hisseye girip ortalığı toz duman edip geride kalanları uçuruyor lar çok dikkatli olmak lazım stop loss her zaman yapmak iyidir sepet yapın kendinize paranızın yüzde ellisi hisse ise yüzde ellisi nakit dursun 1 günde kral olunmaz sabır edin firma bilancolarini takip edin kap açıklamalarını takip edin 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Telegram, facebook gibi guruplardan hisse ismi verenlerden uzak durun.Sakın onların dediği hisseleri almayın.Fakat twitter de günlük hisse üzerinde grafik çalışması yapan kişiler var onları takip edebilir,incelenmesni istediğin hissenin adını verip grafik paylaşmasını isteyebilirsin.

Grafik okumayı öğrenmeli,asla ama asla tüm sermayeni bir hisseye yatırmamalısın.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    snncr bunu yazdı

Yaklaşık 700 bin yeni yatırımcının gelmesiyle anlamsız fiyat hareketlerine sahne olan Borsa İstanbul’da kredi kullanım oranları da artıyor. Borsa takibimi buradan yapıyorum: https://piyasa.paratic.com/borsa/

Borsa analizlerini, grafiklerini ve canlı fiyatları devamlı takip ediyorum. 

Paratic

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

hisse alıp satıyorum,

derinlik-düzey 2 verisi takibiyle ve spk Kap Açıklamaları'na göre şekil alıyorum. sıkı takip edilirse güzel kar edilebiliyor. Brüt Takas süresi'ne takılmamak adına da, 2-3 hesaptan işlem yapmak daha iyi oluyor.

^^`

hesaplar arası Geçişleri yada Dengeyi nasıl sağlıyorsun. 

RitmFarbRacourci tarafından 10/Oca/21 11:59 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2615 Toplam Mesaj: 14
borsa