Fotoğraf Makinesi Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

senin ilacın pentax hocam. git sahibinden den güzel bi model begen al lensler zaten diğerlerine göre çok çok ucuz ve diğerlerinden kat be kat kaliteli keskin ne ararsan. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Normalde fanatik sony ciyimdir. Bu markanın farklı kategorilerde çok fazla ürününü kullandım. Ama iş fotoğraf çekmeye gelince 2 marka var ki bunlar rakipsiz. Canon ve Nikon... Söyleyeceklerim bu kadar.

**Eski fotoğrafçı abilerimiz der ki canonla evlen , nikonla yat.

stockholm8 tarafından 29/Nis/19 01:58 tarihinde düzenlenmiştir

Come On Cj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Elimde yurt dışından hediye gelen nikon 3300 var pek kullanmadım evde öyle yator kutuları kabloları bir el birde sırt çantası var ilgenirsen pm at

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

hocam fotoğraf çekmek isteyen herkes ilk başta ne alacağını bilmez, herkese sorar herkes kendi bildiğini söyler. 
    Senin ilacın fantastik cihazlar değil. 
    sen nikon yada canon alacaksın. ikisi de aynı şeydir isimleri değişiktir. 
    sony ilerde düşün video işine gireceksen. diğerlerinin adını okumana bile gerek yok. (senin adına konuşuyorum )

diyelim ki başladın her şey güzel tam sanatçı ruhu varmış sende ödüllere doymuyorsun falan usta oldun. o zaman küçük fujifilm alırsın aynasız. 
    bu ana gelene kadar sen canon yada nikon alacaksın. kesin ve net söylüyorum. 

neden ? 
    lens çeşitliliği birinci planda. 
    yarın bir gün gruplara katılırsın beraber gezilere gidersin. sende pentax olduğunu düşün herkeste canon nikon var milletin lensini deneyip tecrübe edinemeyeceksin. öylece bakacaksın. ayrıca sony al diyen  herkes canon yada nikon lens  alıyor ucuza adaptör ile sony makinesinde kullanıyor. çığırtkanlık yapanlara bakma sen . 

Ben nikon kullanıyorum. lensler canona göre belki çok ufak bi pahalıdır. ama çooook eski nikon lenslerini bile kullanabiliyor olmamdan dolayı ben nikon kullanıyorum. 

Aşağıda instagram adresim var ordan fotoğraflarımı inceleyebilirsin. 
    Bilgim olduğunu düşünürsen insta üzerinden dm den yürüyebilirsin bana ;) 

http://www.instagram.com/mustykte 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı

hocam fotoğraf çekmek isteyen herkes ilk başta ne alacağını bilmez, herkese sorar herkes kendi bildiğini söyler. 
    sony ilerde düşün video işine gireceksen. diğerlerinin adını okumana bile gerek yok. (senin adına konuşuyorum )

diyelim ki başladın her şey güzel tam sanatçı ruhu varmış sende ödüllere doymuyorsun falan usta oldun. o zaman küçük fujifilm alırsın aynasız. 

neden ? 
    yarın bir gün gruplara katılırsın beraber gezilere gidersin. sende pentax olduğunu düşün herkeste canon nikon var milletin lensini deneyip tecrübe edinemeyeceksin. öylece bakacaksın. ayrıca sony al diyen  herkes canon yada nikon lens  alıyor ucuza adaptör ile sony makinesinde kullanıyor. çığırtkanlık yapanlara bakma sen . 

Ben nikon kullanıyorum. lensler canona göre belki çok ufak bi pahalıdır. ama çooook eski nikon lenslerini bile kullanabiliyor olmamdan dolayı ben nikon kullanıyorum. 

Bravo!

Fotoğraf ya da video fark etmez bir cihaz almakla biten uğraşlar değil. Lens ve diğer aksesuarlara ulaşımın kolay mı, ne kadar çok insanla dayanışma içine girebilirsin, hangisinin teknik servisi daha iyi, hangisini daha kolay satarsın gibi bir sürü değişen var. Araba almak gibi bir şey aslında. Evet Sony iyidir, mükemmeldir bana göre ama Canon kadar da rahat değildir. Al 800D, (750 ya da 700) el ve göz terbiyesi zaman içerisinde bol bol fotoğraf çekerek sağlanır, o süreç ilerlerken video çekmek mi istedi canın yükle Magic Lantern Raw video çek :)

@MustyKTE Emeğine sağlık çok beğendim fotoğraflarını.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Bravo!

Fotoğraf ya da video fark etmez bir cihaz almakla biten uğraşlar değil. Lens ve diğer aksesuarlara ulaşımın kolay mı, ne kadar çok insanla dayanışma içine girebilirsin, hangisinin teknik servisi daha iyi, hangisini daha kolay satarsın gibi bir sürü değişen var. Araba almak gibi bir şey aslında. Evet Sony iyidir, mükemmeldir bana göre ama Canon kadar da rahat değildir. Al 800D, (750 ya da 700) el ve göz terbiyesi zaman içerisinde bol bol fotoğraf çekerek sağlanır, o süreç ilerlerken video çekmek mi istedi canın yükle Magic Lantern Raw video çek :)

@MustyKTE Emeğine sağlık çok beğendim fotoğraflarını.

arkadaşın mevzusu fotoğrafsa her türlü bilgi ve taktiği veririm. Video işine karışmam. 
    Benim fotoğraflara gelince elimden geleni yapıyorum hocam teşekkürler ..

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Elimde yurt dışından hediye gelen nikon 3300 var pek kullanmadım evde öyle yator kutuları kabloları bir el birde sırt çantası var ilgenirsen pm at

Satış fiyatınız nedir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    metaman bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Satış fiyatınız nedir

Kafamdaki fiyat 2000

Yav he he
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Yav he he
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı

neden ? 

hocam arı foroğrafına bayıldım ya hikayesi var mı nasıl çekebildin ? 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
Toplam Hit: 2056 Toplam Mesaj: 21
makinesi