Huawei Mate 10 Pro & Galaxy Note 8

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

İki telefon arasında kaldım şimdilik iphone den vazgeçtim sizce hangisi tam ortadayım :)

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note 8 şuan en uygun 3.330 TL, Maten 10 Pro ise 3.160 TL. İkiside hemen hemen aynı özelliklerdeler. Uzun uzun tartışmanın manası yok. İkiside hızlı ve seri cihazlar. Samsung marka değeri, daha kaliteli ekranı ve kalemiyle bir adım öne çıkıyor. Yarın öbür gün ikinci elde satıp üstüne ekleyip yeni cihaz alırım düşencen varsa Samsung'dan şaşma. Türkiye'de Samsung ve iPhone harici cihazların ikinci el piyasası yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Note 8 şuan en uygun 3.330 TL, Maten 10 Pro ise 3.160 TL. İkiside hemen hemen aynı özelliklerdeler. Uzun uzun tartışmanın manası yok. İkiside hızlı ve seri cihazlar. Samsung marka değeri, daha kaliteli ekranı ve kalemiyle bir adım öne çıkıyor. Yarın öbür gün ikinci elde satıp üstüne ekleyip yeni cihaz alırım düşencen varsa Samsung'dan şaşma. Türkiye'de Samsung ve iPhone harici cihazların ikinci el piyasası yok.

Note8 'in kamerası Mate 10 Pro gibi manuel mod destekliyor mu?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Pro modedan bahsediyorsan var hocam, aktif kullanıyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hacı abi yapay zeka var bu yılın sonuna doğru yapay zeka destekli uygulamalar çıkacak birde öyl bak

note8 i eyp olarak kullanabilirsin ilerde :)

https://www.facebook.com/groups/217909752049099/ 

burda 2. el veya 0 bulabiklirsin tr garantili olmasına dikkat et

DJ_Alper tarafından 09/Mar/18 08:20 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Ben yapay zekanın oturmasını daha uzun sürer diye tahmin ediyorum huawei başlattı bakalım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Ben yapay zekanın oturmasını daha uzun sürer diye tahmin ediyorum huawei başlattı bakalım

işlemcisini kendisi yapıyorda ondan diğerleri daha başlayamadı:)

youtube videolakrına bir bak karşılaştırmalı bir sürü var 4 yıllık kullanıcıyım ben

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Her haltımız tamam bi yapay zekamız mı kaldı :))

Bende aynı sürüncemede kaldım 1 aydır yerli yabancı karşılaştırma, teknik videolar izliyorum.

Sonuç oalrak ikiside birbirinin aynısı. Ama kalem ve pratiklik konusunda ön plana geçen note 8 tercih edicem.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yapay zeka olayı boş iş. Peşinen söyleyeyim. Samsung'un Bixby'si ise efsane olmuş. Sabahları Good Morning Bixby diye sesleniyorum ismimle hitap edip günaydın diyor hava durumunu okuyup interneti açıyor. O arada bildirim gelmişse kimden geldiğini ve istersem içeriğini okuyor.

iPhone'nun Siri'si falan bunun yanında çocuk işi kalıyor. Tek sorun Türkçe desteği yok. 

Ha günlük hayatta pek bir artısı yok. Hoşa giden bir özellik o kadar. 

mkyb tarafından 09/Mar/18 14:19 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Note 8 daha ağır basıyor bana da 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek

Kardes note 8 almada ne alirsan al  suan note8 den yaziyorum aldigim ilk haftasi arkacami kirildi  1 ay sonrada on cam cizildi sebebi ise elde cepte durmamasi kayip dusmesi  

Telefonun performansini soruyorsan 10 uzerinden 7 alir 2 puanda android olmasi 1 puan arka yuzeyin cam olmasindan kestim   kamera ram islemci telefun isisi ekran cozunurlu  v.b cok guzel  ancak ne olursa olsun  elde tutulmayan bir telefon yapmislar

Not: kilif kullansaydin diyen kardes olursa ben telefona okadar para verip kilifli kullanmayi tercih etmiyorum madem kilifla kullanacam fabrika cikisinda kilifli yapsalardi

Toplam Hit: 3492 Toplam Mesaj: 24
tavsiye