Kuveyt Ülkesinde İş Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

Paralarının değerli olmasının sebebi: petrol satışlarında kendi para biriminden satışı zorunlu kılmalarından kaynaklı diye bir bilgi var aklımın kenarında.. yine hocanın biri söyledi kesin laf arasında, kaldı öyle bellekte.

ya kardeşim benim anlatmak istediğim burada 100 liraya servise gidiyoruz orada 100 dinara adamı göndersem buradakinden 28 kat daha fazla kazanırım anlata bildimmi

O iş öyle olmuyor hocam. Birim fiyatıyla düşünme. Senin burada 100 liraya yaptırdığın işi onlar orada 5 dinara yaptırıyor.

Dogru hocam, ama burada 100 lira karin olana kadar orada 10 dinar karin olsa gene fazla kazaniyorsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

Paralarının değerli olmasının sebebi: petrol satışlarında kendi para biriminden satışı zorunlu kılmalarından kaynaklı diye bir bilgi var aklımın kenarında.. yine hocanın biri söyledi kesin laf arasında, kaldı öyle bellekte.

ya kardeşim benim anlatmak istediğim burada 100 liraya servise gidiyoruz orada 100 dinara adamı göndersem buradakinden 28 kat daha fazla kazanırım anlata bildimmi

O iş öyle olmuyor hocam. Birim fiyatıyla düşünme. Senin burada 100 liraya yaptırdığın işi onlar orada 5 dinara yaptırıyor.

5 dinara Değil 75 dinar ile 150 dinar arası araştırdım hepsini :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

Tabiki araştırmasını yapmışsındır kendince.. ama bu tarz maddi değerlerle gözünde birden dolarlar bürünmesin.. 

Kâr artacağı kadar maliyette birden artabilir ki bizim vergiler sağolsun yine de yurtdışında iyi durumda olacaksındır..

İşin birde batma durumuna da bak derim.. yani iş tutmadı sana zararı nedir? Bu zararı kendi çapınla ne kadar sürede telafi edebiliyorsun. Ömründen o kadar süresi heba etmene değer mi?  Bunları da göze al.

Umarım düşündüklerini gerçekleştirirsin..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

kuveyttekilerin pek fazla internetle isleri olmuyor.

bir urun alacaksa gidip disarida magaadan aliyor, firmalari fazla internet sitelerine onem vermiyor. adamlar bu tur konularda pek arastirma ihtiyaci hissetmiyor. araba mi alacak gireyim netten ozelliklerine ya da yorumlarina bakayim demiyor, acentaya gidip bana bu arabayi paketle diyor.

duzeneleme;

orada is yapmaya merakin varsa yapabilecegin en karli is insaat isleri, bir cok isi turk muteahhitler yapiyor, en yaygin olarak is yapani ise cengiz insaat.

blackhammer tarafından 23/May/21 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 1708 Toplam Mesaj: 15
kuveyt iş yapmak