folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Cins Kedi Alımı Veya Sahiplendirmesi

Cins Kedi Alımı Veya Sahiplendirmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhaba Müridler

Eşim ile kedi almaya, sahiplenmeye karar verdik...

Chinchilla veya Scottish fold türleri , internette sahiplendirme adı altındada satıyorlar,

Fiyat olarak 1000 liranın üstünde,

İhtimal varmıdır sahiplendirme olarak vericek birini bulmak veya bulabileceğimiz bir site varmıdır bildiğiniz ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

İlk kez kedi beslemeye başladım. Arkadaşımın arkadaşının yavruları olmuş. Fazlaymış. Görmeden kabul ettim. Kedi gruplarında ücretsiz verilen fazla yavrular var. Bence şansınıza denk gelen fazla yavrulardan birini sahiplenin. Sokağa atılmasın. Cins mins özellikle kedi de önemli değil.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

o şekil cins kedileri ücretsiz verecek adam zor bulursunuz hocam , sokaklarda bincelerce aç susuz bekleyen yavru canlar var onlardan bir tanesini sahiplenmenizi öneririm.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bu tür kaynaklar banada lazım . 

Arkadaşımın alman kUrdu var . Erkek . Çifleştirmek istiyordu . Çevrede cins köpek bulamadık. 

Alman kurdu dişi olan varsa pm .

İstanbul pendik ve yakın çevre 😅

samaccc tarafından 19/Şub/18 10:56 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

o şekil cins kedileri ücretsiz verecek adam zor bulursunuz hocam , sokaklarda bincelerce aç susuz bekleyen yavru canlar var onlardan bir tanesini sahiplenmenizi öneririm.

sahiplendirme sayfalarına, gruplarına bakılırsa, cins kedilerden güzel tekirlerde bulunur bence

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

benim de bir iran kedim var. 3 sene önce zar zor buldum sahiplendirecek birini. aldığım bayan hiçbir şey istememişti, 300 lira civarında mama almıştım ben. kadının evine girdiğimde iran ve chincilla yavrularını görünce ağzım açık kalmıştı. sonra  izmirde yana yakıla petshop arayıp mama alıp dönüp vermiştim bayana. umarım siz de bulursunuz ama işiniz zor.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Scottish Fold almayın, aldırmayın. Hatta o tür kedilerin üretimi yasaklanmalı. İnsan eliyle üretilen bir tür olduğu için kemik hastalığı var ve ileriki yaşlarda hayvan çok acı çekiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Hocam siz sanirim bi cana bakmak yuva acmak filan değilde daha cok instagrama fotoğraflık birsey arıyorsunuz ?

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

ulan o kedileri satan şerefsizler o kedileri ne halde getiriyorlar biliyormusunuz?

o çok şirin kedilerin dişilerini damızlık olarak kullanıyorlar ölene kadar hayvanları çiftleştirip sizin gibi çiftlere satıyorlar.

şekilcilik derdindemisiniz instagramda paylaşım yapıcaksınız pirim kasıcaksınız diye hayvanlar acı çekiyor.

madem çok sahiplenmek istiyorsunuz sokaktakini niye almıyorsunuz?

pirim kasılmıyormu sokaktakiler le ?

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

yani sonuçta onun tercihi cins bir tür kedi sahiplenmek. 

Bunu genele vurursak sizde "hoşunuza giden" mesleği yapıyorsunuz. Hiç düşündünüz mü "Anadoluda öğretmen eksiği var. Ben şirketteki 5bin liralık rahat işimi bırakıp sabahın 7sinde okulun sobasını yakmak için gidip öğretmen olayım" diye ? 

Kişinin kendi öz fikri , düşüncesi. İster cins kedi alır isterse sokaktan tutar bir tane ona bakar. Birisi demiş instagrama atacak , birisi demiş bilmem ne. Ne beni nede seni ilgilendirir bu durum.

Hocam inşallah istediğin özelliklerde bir kedi bulursun.

not : evet,avukatıyım.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

Hocam siz sanirim bi cana bakmak yuva acmak filan değilde daha cok instagrama fotoğraflık birsey arıyorsunuz ?

Hak vermemek elde değil..

Toplam Hit: 3625 Toplam Mesaj: 31
chinchilla scottish fold kedi sahiplendirme