folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Cins Kedi Alımı Veya Sahiplendirmesi

Cins Kedi Alımı Veya Sahiplendirmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ekmek mi satın alıyonuz para ile canlı satın almak nedir birde cins olacakmış ...... yıll olmuş 2018 bizim milletimiz hala cins hayvan sevdasında gerçek hayvan sevgisi olan yardıma ihtiyacı olan canlıyı alır bakar cins sevdası olanın hayvan sevgisinden şüphe duyarım umarım bulamazsanız deyip noktalıyorum ve sizleri gerçekten canlı sevmeye davet ediyorum

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı

Merhaba Müridler

Eşim ile kedi almaya, sahiplenmeye karar verdik...

Chinchilla veya Scottish fold türleri , internette sahiplendirme adı altındada satıyorlar,

Fiyat olarak 1000 liranın üstünde,

İhtimal varmıdır sahiplendirme olarak vericek birini bulmak veya bulabileceğimiz bir site varmıdır bildiğiniz ?

Hocam Chinchilla kedi turu degil diye biliyorum...

CHINCHILLA

The Chinchilla cat is a type of Persian and is one of the most popular long-haired cat breeds. Their name is derived from a South American rodent which also has two-toned fur. 

Ben bunu chinchilla diye bliyordum https://en.wikipedia.org/wiki/Chinchilla

kediside varmis :)

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

bence fiyatları az bile şöyle 3-5-10 bin olacakki insanlar hayvan beslemenin hobi olmadığını anlasın sokaktaki hayvan nüfüsuda olmayacak. önüne gelen eve alıştırıp alıştırıp sokakta araçların altına atması engellensin. ayrıca niyet hayvan bakmaksa herhangi bir kedi olabilir. kaldıki 2 ırkta uyuz kedilerdir kendini sevdirecek hayvanlar değillerdir. sf belki biraz ama chin asla ve asla kucak kedisi olmaz. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

bence fiyatları az bile şöyle 3-5-10 bin olacakki insanlar hayvan beslemenin hobi olmadığını anlasın sokaktaki hayvan nüfüsuda olmayacak. önüne gelen eve alıştırıp alıştırıp sokakta araçların altına atması engellensin. ayrıca niyet hayvan bakmaksa herhangi bir kedi olabilir. kaldıki 2 ırkta uyuz kedilerdir kendini sevdirecek hayvanlar değillerdir. sf belki biraz ama chin asla ve asla kucak kedisi olmaz. 

nasıl alıştırdığın ile de ilgili hocam. bizimkisi yataktan çıkmıyor, kucaktan inmiyor, kendini sevdirmeden durmuyor. sırf sevilip oynansın, çene altı karnı kaşınsın diye kendini paralıyor :D  :D 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Hocam boyle cins bir kedi sahiplendiren (elinde birden fazla olan) bulursan bana da haber et. Kibirs ta ki evime güzel bir kedi istiyorum.

Ben evde olmasam da eşim ve cocuklarım ile vakit gecirecek onları oyalayacak gözü ile bakiyorum.

Para ile canlı alınır mı derseniz bence alınır.

Dipnot : Suan köle satiliyor olsa köle alirmiyimiz, sizi bilmem ama ben alırım. Yani para ile canlı alış satış durumuna karşı değilim. Alır ken de en alımlı en güzel vucutlu olanlarını secerim. Bu ona tecavuz edeceğim için değil göze hoş gözükmesini isteyeceğımden dir. Onun sahibi olmak, ona kötü davranmak anlamına da gelmez. Demoktasilerin en büyük düşmanı iyi krallardır.

Çok param olursa bir ada satın alıp, üzerine bir kale inşa ettirip. içine kölelerimi koyup Rakkocistan diye bir ülke kurarım mesela. Suan malta'dayım burada ki ufak adaları gözüme kestiriyorum da bu kadar bütcem yok :)

dipçe 2 : Saçmalıyor olabilirim 2 gündür uykusuzum. Gündüz işte gece barlarda geciyor :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    Pawlow bunu yazdı

nasıl alıştırdığın ile de ilgili hocam. bizimkisi yataktan çıkmıyor, kucaktan inmiyor, kendini sevdirmeden durmuyor. sırf sevilip oynansın, çene altı karnı kaşınsın diye kendini paralıyor :D  :D 

hocam sana %1 şansla karakteri iyi kedi gelmiş. birsürü hastam oldu o ırklardan hepsi birbirinden uyuzdur. he dersenki sokak kedisi dahamı iyidir diye onlar bunlardanda berbat. kısazası kedi iyi hoştur bakımı kolaydır ama alıyım mıncırıyım seviyim okşıyım ona gelmez.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Geçen bi tanesine vurmuşlar karnı kan içinde idi yolda ölmüştü. Baya inceledim yaşam belirtisi yoktu yoksa alıp koşacaktım veterinere. :( Ne yapacağımı bilemedim görmeyipte iyice ezen olmasın diye yolun kenarına taşımakla yetindim. Diğer kediler de uzaktan bakıp bakıp alıyorlardı resmen.  O sesleri kulaklarımdan gitmiyor. (başka bir sorun da cereyan etti sonradan farkettim yaşam belirtisi olsa o esnada Veterinere gidecek olsam yerini bilmiyordum..)

Ertesi günü İzmirde süt alma sırasına giren kedi haberini okudum. Sonra sokak hayvanları aslında bi memleketin insanlığını gösterir dedim.. 😞

Mekan Erzurum.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bunlar da konuyu açan arkadaşı daha da heveslendirmek adına :) 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@Kotominekrei

Hocam çok tüy döküyor mu bu arkadaş? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@Kotominekrei

Hocam çok tüy döküyor mu bu arkadaş? 

bana göre çok değil. zaten düzenli olarak tarayıp ediyoruz.  ilk yıllar göze batıyordu ama alıştık herhalde biz de lakin rahatsız edecek bir durum yok. etrafta kıl tüy yok tarandığıdan ötürü.

Toplam Hit: 3623 Toplam Mesaj: 31
chinchilla scottish fold kedi sahiplendirme