İleti Yönetim Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://vatandas.iys.org.tr/giris?redirect=%2Fprofil

Devlet sonunda reklam izni verilen firmaları düzene sokmuş. Bu siteden reklam yapmasına izin verdiğiniz firmaları görebilir ve izinleri iptal edebilirsiniz. Benim gördüğüm en bokunu çıkaran firma Turkcell. 50 tane yan firmasına izin vermiş benim adıma. Okudum, onaylıyorum derken çaktırmadan iznimi almış olmalılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

iyiymiş ha iptal ettim alayını :D

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Reklam tamam ama örneğin Çiçek Sepeti'nden teslim edildiğine dair mesajlar gelecek mi acaba? Yoksa ikisinin gönderim yerlerini ayırmışlar mıdır?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Harika bir sistem olmuş

Girerken okudum onaylıyorum demek güzel ironi oldu

- Türkcell hat bir kez bile kullanmadığım halde, kendi adına ve paravanlarına ait 10 tane arama ve mesaj izni verilmiş gözüküyor olaya bak

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

faydalı konu.

0850'li hatlardan arayan firmalar bunlar mı acaba. Yada direkt bunlar veriyordur numarayı.

Yok devlet destekli internet, yok su arıtma cihazı...

Her gün bunlardan arama geliyor. Ceza ise ceza kessinler bunlara işte.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

Reklam tamam ama örneğin Çiçek Sepeti'nden teslim edildiğine dair mesajlar gelecek mi acaba? Yoksa ikisinin gönderim yerlerini ayırmışlar mıdır?

Güzel bir soru ama o kısım belirsiz. Mesala ben o yüzden çalıştığım bankaların izinlerini ellemedim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Kime ıslak imzayla, kime uygulamadan kime siteden izin vermişsem hepsini gördüm; arama ve mesaj izinleri ayrı ayrı onaylanabiliyor veya iptal edilebiliyor.

Gerçekten faydalı olmuş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

tümü engelliyor hocam 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sistem şuan deneme aşamasındaymış. 1 Haziran'a kadar reklam araması ve mesajı atan tüm firmaların kendini buraya eklemesi zorunluymuş. Haziranda tekrar kontrol etmek lazım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

10 firma çıktı iptal ettim, en çok Arçelik ve Beko ya şaşırdım diğerleri beklediğim banka ve alışveriş siteleriydi.

Ama burada çıkan firmalar hariç her yerden sms geliyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

edevlet üzerinden girerseniz. eposta adresini tanımlayıp oradaki izinleride yönetebiliyorsunuz

Toplam Hit: 7858 Toplam Mesaj: 59
reklam