Android İçin En İyi Tarayıcı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

tartışmasız chrome.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Telefonum: Nexus 4

Neredeyse bütün browserları denedim. 1 yıldır Stock browser kullanıyordum fakat cyanogen'in son 1 aydır nightly sürümlerinde stock browser flashları çalıştırmaz oldu. Bu yüzden bir çok browser test ettim. En sonunda Chrome'a geçtim.

Flashlar için dolphin'i kullanıyorum ama normalde chrome.

Opera'nın turbosu sayesinde az internetin varsa hızlı gezebilirsin.

puffin browser'ın mouse özelliği hiç bir tarayıcıda görmediğim bir özellikti.

Chromedaki kullanım kolaylığı büyük çoğunlukla tercih sebebim. Çünkü adres satırından tutup aşağı çektiğimde tüm tablar geliyor. Adres satırından sağa sola çekip tabları değiştirebiliyorum. Desktop ile eşitleme özelliği var. HTML5 videoların üstüne basılı tutup direk indirebiliyorum.

Özet:

Stock > Chrome > Dolphin > Opera > Puffin > Geri kalan hepsi

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Sistemin kendi browserını kullanıyorum, memnunum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uzun süredir Chrome kullanıyordum dünden beri Dolphin yükledim gerçekten muazzam. Puffin tarayıcıda çok hızlı fakat bir türlü arayüze alışamadım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şahsi fikrim chrome her alanda

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek

tabiki chrome...

<header> ===> </header>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

senkronizasyonu için chrome

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

hepsini dene, begendigini kullan

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

İçinde geleni :D

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Telefonum: Nexus 4

Neredeyse bütün browserları denedim. 1 yıldır Stock browser kullanıyordum fakat cyanogen'in son 1 aydır nightly sürümlerinde stock browser flashları çalıştırmaz oldu. Bu yüzden bir çok browser test ettim. En sonunda Chrome'a geçtim.

Flashlar için dolphin'i kullanıyorum ama normalde chrome.

Opera'nın turbosu sayesinde az internetin varsa hızlı gezebilirsin.

puffin browser'ın mouse özelliği hiç bir tarayıcıda görmediğim bir özellikti.

Chromedaki kullanım kolaylığı büyük çoğunlukla tercih sebebim. Çünkü adres satırından tutup aşağı çektiğimde tüm tablar geliyor. Adres satırından sağa sola çekip tabları değiştirebiliyorum. Desktop ile eşitleme özelliği var. HTML5 videoların üstüne basılı tutup direk indirebiliyorum.

Özet:

Stock > Chrome > Dolphin > Opera > Puffin > Geri kalan hepsi

Hocam bende nexus4 kullanıyorumda stock dediğin hangisi ya bende hep chrome vardı bide bende chrome bataryayı eritiyor bildiğin sendede aynı şekilde mi ? yoksa problem benim telefondamı.

Toplam Hit: 4783 Toplam Mesaj: 47