folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android Telefonunuzda Ani Şarj Düşmeleri Yaşayabilirsiniz

Android Telefonunuzda Ani Şarj Düşmeleri Yaşayabilirsiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

kullanmadığım uygulamayı tamamen telefondan katdırmanın bir yöntemi varmı 

Zenfone 2 için 

Ben annemin telefondaki kullanılmayan uygulamaları, telefona root atıp sonrasındaki buradaki uygulamayı kurup, bu uygulamaya root izni verip  sonrasında kaldırmak istediğim programları bununla kaldırdım.  Başkasından daha kolay bir öneri çıkmazsa dene istersen bunu.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Zenfone 2 için 

Android studio ya bağla telefonu oradaki bütün dosyaları vs görebiliyorsun. Tum cache'i vs.vs.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Zenfone 2 için 

Android studio ya bağla telefonu oradaki bütün dosyaları vs görebiliyorsun. Tum cache'i vs.vs.

billal e anlatır gibi anlatabilirmisin

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Dediklerin hepsine tanığım. Ancak tüm bunlar olurken, samsungun amiral gemisi tabir edilen modellerin de bir dünya sıkıntısı vardı. 5 saniyede girilen rehber, stock applerin kullandığı ram, hafıza, periyodik hale gelen fabric reset vs. Yani sorun androidde de fazlaca vardı, kullanılıcıların tercih etmesi değil de androidden vazgeçememesinin nedeni yine app market. Bugün elinde süper kusursuz bir telefon olsun ancak youtubea gireme,whatsapp çalışmasın, gmail kullanama, maps kullanama.. Alır mısın ? MS Türkiye windows 10 daha release olmadan önce store'a 10 tane app gönderdiğinde bizlere ilah gibi davranıyordu :) sonuçta marketi büyütemediler göt gibi kaldılar..

Huawei bunun farkında. O yüzden Oppo ve Xiaomi'yide kendi tarafına çekmek istiyor. Sadece Oppo bile gelse yan firmalarıyla milyonlarca kullanıcı demek. Oneplus, Vivo, Realme vs.

Neyse göreceğiz bakalım piyasaya çıksında bir telefonlar. Ek olarak sadece Google'ın bu konuda götlük yapacağını düşünüyorum. Mark Zuckerberg bu tip konular tarafsız. Tüm platformlara veriyor uygulamalarıın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Zenfone 2 için 

billal e anlatır gibi anlatabilirmisin

Root yap Link2SD ile tek tek kaldır hocam en temizi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

Dediklerin hepsine tanığım. Ancak tüm bunlar olurken, samsungun amiral gemisi tabir edilen modellerin de bir dünya sıkıntısı vardı. 5 saniyede girilen rehber, stock applerin kullandığı ram, hafıza, periyodik hale gelen fabric reset vs. Yani sorun androidde de fazlaca vardı, kullanılıcıların tercih etmesi değil de androidden vazgeçememesinin nedeni yine app market. Bugün elinde süper kusursuz bir telefon olsun ancak youtubea gireme,whatsapp çalışmasın, gmail kullanama, maps kullanama.. Alır mısın ? MS Türkiye windows 10 daha release olmadan önce store'a 10 tane app gönderdiğinde bizlere ilah gibi davranıyordu :) sonuçta marketi büyütemediler göt gibi kaldılar..

Huawei bunun farkında. O yüzden Oppo ve Xiaomi'yide kendi tarafına çekmek istiyor. Sadece Oppo bile gelse yan firmalarıyla milyonlarca kullanıcı demek. Oneplus, Vivo, Realme vs.

Neyse göreceğiz bakalım piyasaya çıksında bir telefonlar. Ek olarak sadece Google'ın bu konuda götlük yapacağını düşünüyorum. Mark Zuckerberg bu tip konular tarafsız. Tüm platformlara veriyor uygulamalarıın.

huawei app gallery developer kaydında kyc istiyor, geçen hafta istek gönderdim. Ne red var ne de başka birşey yeniden başlangıç adımına atmış. Googleda 25$a anında erişirsin, kimlik de istemez. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

@mkyb hocam şu konuna mesaj yazdım ama ana ekrana düşmedi.

ttps://www.tahribat.com/forum/samsung-telefonunuzu-hizlandirin-228532

Bu programı sildim tekrar kuramıyorum note 3 var orjinal sürüm room  attım ve programın diğer versiyonlarını da  yükledim yine para etmedi.Bi yol varmıdır yada bilen varmı acaba?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı

@mkyb hocam şu konuna mesaj yazdım ama ana ekrana düşmedi.

ttps://www.tahribat.com/forum/samsung-telefonunuzu-hizlandirin-228532

Bu programı sildim tekrar kuramıyorum note 3 var orjinal sürüm room  attım ve programın diğer versiyonlarını da  yükledim yine para etmedi.Bi yol varmıdır yada bilen varmı acaba?

O uygulama crackliydi. İnternete bağlanıp lisans doğrulaması yapıyor. Cracklisini bulabilmek için bayağı aramıştım. Sonradan Google uygulamayı mağazadan kaldırdı vs ama şuan tekrardan eklediler. Uygulamanın cracklisini bulman gerek ama oda zor. Yapan kişi sürekli forumlarda crackli apk'sını arayıp yamalıyor.

Ucuz olsa neyse parasını vereyim alayım demiştim ama 20 lira istiyorlar tek sefer kullanacağın uygulamaya.

mkyb tarafından 13/Ağu/19 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Ne olmus ne olmus ?

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google Play Store'u nasıl daha çöp hale getirebiliriz diye özel olarak kasıyor sanırım :

https://www.androidpolice.com/2019/08/13/google-play-store-tags/

Toplam Hit: 2506 Toplam Mesaj: 22
android