Angel Dizisinin Girişindeki Parça

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockSuperStar
    RockSuperStar's avatar
    Erkek
    ArkadaşLar Angel ın başındaki Şarkınin Adı ne ve Kim Sölüo biLio musunuz ?

You Think Everybody is Same But I Dont Think Anybody Like You
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dream_Catcher
    Dream_Catcher's avatar
    Dişi

Kimin parçası bilmiyorum ama bende var, "Gènèrique Sèrie Angel" Diye geçiyor.

Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find that money cannot be eaten
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    evet hakkaten mükemmel bir parca, dizi gibi.. ama cnbc-e pek masum bir kanal degil bilmem farkeden oldumu..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal2
    Criminal2's avatar
    Erkek
    zaten sizin için iran rejiminden başkası iyi değil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    Criminal2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    zaten sizin için iran rejiminden başkası iyi değil !

ehuehuehue

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ööööö!! cok komik.. anlatmak istedigimi kavrayamayacak kadar beyninden zeka fiskiran biri oldugun ortada, adam olsaydin önce yazilarimi takip eder beni tanir ondan sonra hakkimda yorum yapardin.. Ama sana bir sey izah etme ihtiyaci duymuyorum, bunu kavrayamadigin gibi onu da kavrayamayacaksin eminim.. Ukala yobaz.. bi de halkci anti-emperyalist sosyalist gecinirler, abd usaklari..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockSuperStar
    RockSuperStar's avatar
    Erkek
    ya konuyu nasıl aNgel dan Siyasete getiriosunuz anlamıyom ya...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dream_Catcher
    Dream_Catcher's avatar
    Dişi
    ayrıca Cnbc-e nin masumiyetsizliği ne alaka?? ortaya laf atıyorsan cevabını da ver

Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find that money cannot be eaten
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lycarus
    Lycarus's avatar
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:
    ööööö!! cok komik.. anlatmak istedigimi kavrayamayacak kadar beyninden zeka fiskiran biri oldugun ortada, adam olsaydin önce yazilarimi takip eder beni tanir ondan sonra hakkimda yorum yapardin.. Ama sana bir sey izah etme ihtiyaci duymuyorum, bunu kavrayamadigin gibi onu da kavrayamayacaksin eminim.. Ukala yobaz.. bi de halkci anti-emperyalist sosyalist gecinirler, abd usaklari..

Seni tanımayanlar adam değilmi yada gerçekten adam olmak için seni tanımak mı lazım.Cnbc-e nasıl masum değil bilmek isterim eğer bi hatası varsa izlemeyiz olur biter ama yinede Southpark sadece cnbce de yayınlanıyor.

ein Volk ein Reich ein Führer...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    1. Dostum konu angels dan siyasete gelmedi, cnbce-e den geldi

2. "ortaya laf atiyorsan cevap ver" lafi yukaridaki yazimla hic alakasi olmayan bir laf, cünkü ben ortaya laf atarak herhangi birini zan altinda birakmadim ne alaka simdi ? Buradaki arkadaslari bu degindigim nokta üzerinde düsünmeye davet ettim, bakalim herkesin düsünceleri ne olacak diye, umarim herkesin böyle bir hakki vardir degil mi ? rahatsiz oluyorsan yapacagin sey bu topice girmemektir..

3. Lycarus sende alakasiz bir yazi yazmissin, "seni tanimayanlar adam degil mi ?" ya simdi ne alaka ALLAH askina söyler misin ?
    --------------
    adam olsaydin önce yazilarimi takip eder beni tanir ondan sonra hakkimda yorum yapardin..
    ---------------
    dedim, ki, hic anormallik yok aksine herkesin yazmaya hakki olan bir sey.. iyi okumadan alakasiz cevaplar yollamayin lütfen..

CNBC-e ve Amerika, bu kadar diyorum, kim nasil anlarsa anlasin, nedense herkes rahatsiz oldu bu laftan ne cikariniz var cnbc-e den ya da amerikan cikarlarindan, cia ajanimisiniz ?? Ben de izliyorum, kaliteli yapimlar var, angels, buffy the vampire slayer, ally mcbeal, southpark, simpsons, orjinal filmler vs. ama niyet anlasilmadan izlenmesi ekmeklerine yag sürer..

Ya alakasi olmayan cevaplar yazmak yerine surada demek istedigimi anlayip iki kelime yazacak biri yok mu ??

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockSuperStar
    RockSuperStar's avatar
    Erkek
    Walla adamları amerikalı afrikalı bilmem güzel kanal izliyorum.Bizimkiler de yapsın aynı kalitede kanal izleyelim kardeşim.Coca cola kalitesinde cola yaptılar içmedik mi?Sırf Amerikan kanalı die gidip Televole Sabah şekerleri izleyemem kusura bakmasınlar...

Toplam Hit: 4133 Toplam Mesaj: 20