Anime Tavsiyeleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

fma:b, op, ergo proxy, naruto, db, psycho:pass, evangelion, akira, death parade, another, astronomili, zamanda yolculuklu ve ozel guc edinmeli 3 seri vardi pek bilinmeyen; baya etkilemisti beni ama hafizam izin vermiyor.

senseijutsu no hona miydi neydi, kapaginda kayan yildiz vardi. Kiz arkadasi ugruna gelecekte onu hayata dondurecek bir yol ariyordu bu astronomiyle arasi iyi olan arkadasimiz.

Bir tanesinde de meteorlar virus dagitiyordu annelere, cocuklar ergenlikten cikana kadar ozel gucler kazaniyordu. 

Birinde de adamin gelistirdigi bir robotta acik vardi, bu robotlari kotuye kullaniyordu sirket sahibi, babasini olduruyordu. Bu adam da kendini zaman ayarsiz uyku kapsulune kapatip donduruyordu 10 sene kadar. (Bu turkceye cevrilmedi)

end tarafından 02/Nis/19 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    biany bunu yazdı

fullmetal alchemist: brotherhood

bunu kesinlikle seyretmelisin hocam. 2 kere bitirdim 3. yü planlıyorum

Bende izledim bunu çok güzeldi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    sensiz_aglamam bunu yazdı
    biany bunu yazdı

fullmetal alchemist: brotherhood

bunu kesinlikle seyretmelisin hocam. 2 kere bitirdim 3. yü planlıyorum

Bende izledim bunu çok güzeldi.

Bunun mangasini okumak daha yerinde olur.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Genel geçer bilindik animeler önerilmiş ancak daha öncelerde hep öneriler arasında olurdu bu sefer görmedim belki de konunun tazeliğindendir. Neyse çok uzatmadan Afro Samurai izleyebilirsin hocam.

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

Kısa çıtır animeler seviyorsan 20-25 bölümlük aşağıdakiler aklıma gelenler, uzun anime takip edemediğim için genelde 10-25 bölüm arası serileri tercih ediyorum aklıma gelenleri söyleyeyim.
    Başına yıldız koyduklarım baya ileride 2. kez izleyeceğim kadar sevdiklerim.

*Steins Gate ( zaman makinesini icat eden doktorun güzel hikayesi )

Saiki K ( eğlenceli bir anime medyum liselinin hikayesi )

Kakegurui ( kumarhaneyi okul yapmış adamlar )

Sword Art Online ( oyunda hapis olan oyuncuların oyundan çıkma çabası )

Kuro Mukuro ( liseli var robot var samuray var, liseli robot samuraylar var eğlenceli )

The Seven Deadly Sins ( sürükleyici bir anime sihirli güçleri olan iyiler kötüler arasındaki savaş escanor reyizin askerliriyiz )

One Punch Man ( tam bir kült herşeyi tek yumrukla döven kel adam )

*Cowboy Bebop ( albümünü dinlerim arada blues müzik seversen hikayesi güzel )

Shingeki No Kyojin ( insanları yiyen devlerin güzel mücadelesi dayanın devler )

*Black Lagoon ( en sevdiklerimden sigara alkol ve korsanlık temalı küfür bol )

Berserk ( mangasını ilk aldıran anime güzeldir kılıcı her bölüm 1 metre uzayan adamın hikayesi )

Death Parade ( öldükten sonra cennete mi cehennememi gideceğini belirleyen bir barda geçenler )

Elfen Lied ( bol kol kafa bacaklı üst düzey güçleri olan bir kızın hikayesi 7-8 bölüm olması lazım )

FullMetal AlChemist √

@end √ Naruto @@,`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

bu kadar animenin içerisinde naruto ve one piece in üzerine çıkabilecek varsa ben de başlayacağım :) var mı?

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Öneriler için hepinize arigatoo. Hepsini not aldım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı

bu kadar animenin içerisinde naruto ve one piece in üzerine çıkabilecek varsa ben de başlayacağım :) var mı?

berserk iyidir, ama mangasini oku hocu.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

full metal alchemist 2003 yılında çıkanı bortherhood dan önce izle.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

full metal alchemist 2003 yılında çıkanı bortherhood dan önce izle.

Mangaya sadık kalınmayan seri o. Es geçersen bir şey kaybetmezsin @mkyb

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 2481 Toplam Mesaj: 28
anime