Anime Tavsiyeleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.anizm.tv/jackie-chan-adventures

Zamanında Star TV verirdi severek izlerdim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

full metal alchemist 2003 yılında çıkanı bortherhood dan önce izle.

Mangaya sadık kalınmayan seri o. Es geçersen bir şey kaybetmezsin @mkyb

Mangaya bağlı kalmadığı doğru ama bence brotherhood'dan daha iyi anlatıyor duyguları, bu sebeple 2003 diyorum. @mkyb

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı

bu kadar animenin içerisinde naruto ve one piece in üzerine çıkabilecek varsa ben de başlayacağım :) var mı?

değişir abi bahsettiğin animeler 20 yılldır devam eden seriler ve op bi 10 sene daha devam edecek gibi. kıyas yaparken bunu göz önünde bulundurmak lazım. fma veya gurren lagan benim gözümde efsanedir kısa ve net animeler. bleach son ark ile sıçmasaydı adamlar ve mangayla birlikte anime devam etseydi benim gözümde yine kafaya oynardı filan falan. 

*****spoiler olabilir****

bana kalırsa op büyük savaştan sonra boka sardı devam ediyor uzattıkça uzatıyorlar tadı kaçtı bana göre ha izlemiyor muyum izliyorum 3-5 ayda bir biriken bölümlere bakıp geçiyorum ama çok sıkıyor beni eskisi gibi değil.

konuya tekrar girmişken aklıma gelen bi kaç tane anime yazayım bari faydamız olsun. isimler aklımda kalmıyor listede tutmuyorum şansa.

fairy tail güzeldir mesela severek izliyorum full gaz animesi aksiyon bitmiyor eğlenceli oluyor.

akame ga kill yine kısa ve güzel aksiyon animesidir.

guilty crown

drifters tavsiye ederim. devamı gelmedi sanırım sikik japonlar özellikle güzel animeleri yarıda kesiyorlar gibi.

hellsing ultimate yazan olmamış sanırım alucard reyiz ile aksiyon ve kana doyuyor insan.

hamatora serisi izlenebilir.

kuroko no basket serisi izlenebilir hem spor hem özel güçler filan.

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi şu animeyide çok seviyordum klasik ezik elemanın zamanla güçlenmesi üzerine kurulu anime ama acayip güzel bir anda power-up almıyor filan bununda animesini kestiler manga devam ediyordu sanırım japonlara çok sövdüğüm animelerdendir.

d.gray man yine listeye eklenebilir ara verilmişti tekrar başlandı sanırım.

durarararararararararararara son anda aklıma geldi mutlaka izlenmeli bence eğlencelik güzel anime.

tabi bunlar hep kişisel zevk meselesi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

Kakegurui ( kumarhaneyi okul yapmış adamlar )

Kumarhaneden ötürü ilgimi çekti. Sonra strateji falan yazmışlar. Tamam işte daha ne isterim. Anime sevmem ama buna bi şans tanıcam. Kumar ve Strateji hastasıym. . . 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    Allura bunu yazdı

Kakegurui ( kumarhaneyi okul yapmış adamlar )

Kumarhaneden ötürü ilgimi çekti. Sonra strateji falan yazmışlar. Tamam işte daha ne isterim. Anime sevmem ama buna bi şans tanıcam. Kumar ve Strateji hastasıym. . . 

Bi bölüm izledim güzeldi. Böyle zekice şeyler izlenmeye değer 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

full metal alchemist brotherhood

code geass

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Boku no hero academia

Gangsta

Darker than black

Shingeki no kyojin

Akame ga kill

Black cover

Fairy tail