folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

NOT: Arkadaslar youtube linkini vermedim,cunku serefsizlerin hiti artacaktir. 

Simdi arkadaslar beni taniyan tanir,gecmiste atesli devrimciydim :P ...ama her zaman icin Turk bayragini tasimaktan gurur duydum,Kemalist degerlere sahip cikmak benim herseyden oncelikli gorevimdi...ilk zamanlarin verdigi heyecanla illegal orgutlenmeleri arastirmis okumustum , Cin devrimindeki illegal orgutlenmeyi anlatan "Kizilkayalar" kitabi basta olmak uzere bircok kitap okumustum...onun icin teror orgutu olsun,silahli orgut olsun bu tip adamlarin nerde ne gibi aciklar verebilecegini iyi kotu tahmin edebiliyorum...bugunde ankaradaki patlama olunca ,aklima gelen bir yontemi uygyuladim ve ankaradaki patlamalari 7GUN oncesinden duyuran bir yaziyla karsilastim....Simdi bizim istihbarat birimlerimiz uyuyormu ? ,yazik degilmi bu olen yurttaslarimiza....

Kaynak herkesin girdigi,en kolay propaganda araci olan youtube...bu yaziyi pkk yandasi birisi yaziyor 15 mayista...gerisini siz dusunun...istihbarat adam gibi calissa bunlarin kokune kibrit calardi...

Orospu%20Cocuklari  

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

en yakın zamanda yetkili makamlara bildirilmelidir bu durum. koca youtubeden anne kızlık soyadına kadar bulurlar bunu yazanın.  msnden yolladığında dumur olmuştum:S

23 Mayıs notu : Dün bu olayı tüm medya organlarına ilettik gerekli yerlere , ve maillerimiz yerlerine ulaştı. Mail yollayan ve bu olayı gerekli organlara ileten herkese teşekkürlerimizi sunarız başta Hurriyet.com.tr ye ve Haberturk'e olmak üzre.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    diğer patlama konusunda söylemek istediğim buydu serzenişten sitemden başka şeyler yapmak gerekir yoksa çokk geç olacak bazı şeyler için :S

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hic sanmıyorum istihbaratın uyudugunu. ya bu yazı sadece bir tesaduftur yada istihbarat kasıtlı olarak buna goz yummustur veyada gereken yerlere iletilmis ancak gorevli merciler iplememiştir(bknz: hrant dürzüsü) hadi en son nokta Mit uyudu diyelim, Jitem demi uyudu.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    bu o.ç bişeyler bilio!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca ,simdi bu yazi youtube ta pkk nin en fazla videosunu barindiran elemanin accountundan yaziliyor,istihbarat dedigin takip eder ,madem uyumadi o bomba niye patladi ?  Ayrica hoca tesaduf olmadigi cok belli .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bizlerin bu olayları ihbar etmesi gerek.Herşeye yetişemez adamlar.Bu tür yasadışı faaliyet yürüten siteleri,şahısları bildirirsek en kısa sürede gereğini yaparlar.Artık internet üzerinden kolayca yapılabiliyor.Birde şu var.Terörün nereden,ne zaman geleceği belli olmaz.Şimdi adam burda bomba yapsa çıksa evinden gitse çarşıda,pazarda patlatsa kim engelleyebilir.O tespit edilenler terör örgütü içindeki muhbirlerin sayesinde oluyor.Yoksa onlarıda bulmaları çok zor.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

beyler bu küçümsenmeyecek bir sey computerwolf cok ayrıntılı bir detay!...süpersin.

ya biz bunu ulaştırmalıyız yada istihbaratın bu yazıyı bir yerlerde bulup arastırması lazım...senden ricam bunu ilet!..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

oha :S  hakkaten şok oldum :S ateş olmayan yerden duman cıkmaz aq bunu yazan kansız mutlaka bişeyler bilior

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Tamam abiler biz atalim mail,biz bildirelim ben 2005 yilindada Adana-Mersin hattindaki trenlere pkk suikast duzenleyecek diye duzenli olarak mailler attim gerekli yerlere,klubeden arayip soyledigim oldu....simdi ben istihbarat degilim,normal compiyim bu tip serefsizlerin nerede acik verecekleri cok basit ortada ,bu tip adamlar tartismanin oldugu yerde agizlarindan birseyler kacirirlar kesin...iste youtube da oldugu gibi...istihbarat buralara kusansa ,birton bilgi cikar , bizide gorev dusuyor bu bilgileri gerkli yerlere bildirmemiz gerekir...simdi keske daha once girip bir goz atsaydim dedim oraya ve vicdan azabi duydum biraz ama kizdim birazda bunlari takip etme zorunlulugu bende degil ki...ayrica bakin onumuzdeki gunlerde 2. 3. bombalar patlarsa emin olun bunlardan birisi Adana-Mersin tren hattinda olacak , temennim bu tip serefsizliklerin iyi istihbarat sonucu etkisiz hale getirilmesi.....bide ayrica bombayi yap evden cik patlat olayi yok hacilar...boyle orgutlerde her adam bomba yapamaz,bombaci serefsizler hazirlar bombayi parca parca orgut evine gider ,orgut evinde ,sehir gerillasi dedikleri pustlar bu parcalari ellerindekiklavuzlara gore birlestirirler ve hedefe giderler...yani 2-3aylik bir surectir bir bomba patlatmak...bu surecte dunya kadar acik verirler bunlari yakalamak gerekir...Bakin adanada gecenlerde bir terorist yakalanmisti ,internet cafede ...simdi ozellikle o internet cafenin oradan her gecmemde bakarim(cakmak plaza arkasi) birtane sivil polis yok ,nerdenbiliyorsun derseniz ,normal insanla sivil polisi ayirt edebilirim yani basit teknikleri vardir bunlarin....cakmak plaza dedigim yerin arkasinda netcafeler ve turkubarlari ,yemekciler,lokantacilar hepsi orgut barinagi gibidir ...ama dedigim gibi bos birakiliyor....

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bizlerin bu olayları ihbar etmesi gerek.Herşeye yetişemez adamlar.Bu tür yasadışı faaliyet yürüten siteleri,şahısları bildirirsek en kısa sürede gereğini yaparlar.Artık internet üzerinden kolayca yapılabiliyor.Birde şu var.Terörün nereden,ne zaman geleceği belli olmaz.Şimdi adam burda bomba yapsa çıksa evinden gitse çarşıda,pazarda patlatsa kim engelleyebilir.O tespit edilenler terör örgütü içindeki muhbirlerin sayesinde oluyor.Yoksa onlarıda bulmaları çok zor.
    -----------------------------
    evet katılıyorum.. "Terörle mücadele topyekün yapılır" söylemi burdan geliyor işte.
Toplam Hit: 50130 Toplam Mesaj: 97