folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

Ankarada Patlayan Bomba Ve Istihbarat Boslugu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

http://img501.imageshack.us/img501/7131/itlerkc8.jpg

bakın hele yaw bu o.ç na :@ türkleri gbertin , öldürün diyo amk :@ biz burda türk ve kürt kardesliği için kendimizi yırtarken bu gibi ipneler nelerden bahsediyo :@ işte kürtlerin bu denli yanlış tanınmasının nedeni bu gibi ipnelerin yazdığı mesajlardandır!!!!! :@

edit medit : beyler bu gibi şerefsizlere fırsat vermeyelim..yıllardır birlikte kardesçe yaşadığımız topraklarda birbirimize düşman kesilmeyelim..bakın bu olaylar böyle giderse , türkiye karanlık bir sürece girer..aynen 90 - 94 süreci gibi olur ve ülkede refah kalmaz... :@

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    abi bu adamlar kendilerini ne ssaniyorlar ben anlamiyorum ama bu durum boyle gittikce antipati kazanmaktan ve bize intikam hirsi asilamaktan baska hic bisi yapmiyorlar... Biz Turkiye Cumhuriyeti sinirlari icerisinde beraber yasamakta olduumuz kurtlere her gecen gun biraz haha nefret duyabiliosak bu bu adamlarin basardii biseydir... Artk biktim inanin bana ben turizim bolgesinde yasiorum ve gecen sene Marmariste patlattiklari bomba ve busene Ankara daha ne kadar kotuye goturebilirler bizi... Bunca yapilan karsisinda neden kayitsiz bakiyoruz neden hic bisi yapmiyoruz... Gecen gun yasadiim bi olayi anlatiim : Bir arkadasla otururken bi kurt geldi ve kurtce bisiler sordu arkadasima. Arkadasimda gayri ihtiyari kurtce bilmiorum dedi ve aldii cvp: "Ogrenin ogrenin bir gun hepinize lazim olucak.." Bunlarin boyle dusunmesini biz sagladik onlara bu rahatligi biz verdik ve simdi onune gecemiyoruz...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seragon
    seragon's avatar
    Erkek
    Serefsizler, yapar, onlardan herşey beklenir, ama önemli olan bunlara karşı sert tedbirleri alabilmek.Dünyanın neresinde var bukadar rahatlık bu tür serefsizler için, tabi olmuşuz avrupa birliğinin esiri "abiler" ne diyorsa biz onu yapiyoruz.Terörden sabıkalı adamlar seçimlere giriyor, Devletin belediye başkanı cıkıp, ileri geri konuşuyor ve kimse hic bir kurum, dur demiyor, diyemiyor ! ama Allah büyük bir gün biri cıkar dur der bekliyoruz...biraz ütopya vari gibi oldu ama...

Çirkin kadın yoktur; Az Rakı vardır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    LordWarrior bunu yazdı:
    -----------------------------

abi herkes bu linke en altta yazana dikkat etsin

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    katılıyom hocam..en altta yazana dikkat.yaz sonunda görüşürüz diyo.... :S

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    hayda bi tane daha yaz sonu görüşcez diyo piçler.hoca compuya haber verin o bi mantık yürütsün ona göre hareket edelim. o daha mantıklı bu konularda

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

edirnede karsta vanda şırnakta antalyada yurdumun heryerinde türk insanıyla şehit kanı olan bir vatan var

arkadaşlar biz bir olalım hep beraber vatan için çalışalım  

http://www.youtube.com/watch?v=8XzP-y4XfKY

türküz güçlüyüz bu videoyu izlesinler türkün gücünü ölçmeye kalkışmasınlar

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    aha yine terledim sinirden aq :@ youtubede ne yazmışlar laa ! ya bişe yapalım bu iş böyle gitmeyecek ! kimdir onlarda Türk kelimesine hakaret ediyolar  ! alayının aq :@

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:
    LordWarrior bunu yazdı:

abi herkes bu linke en altta yazana dikkat etsin

en altta yazanı bilerek farklı sekilde verdim zaten...arkadaslar birzamanlar hasanduman11 diye bir serefsiz vardı..o bir hafta once bi yorum yazmıstı...en kısa zamanda hepiniz olduruleceksiniz..ben sizi oldurmeden gidin intihar edin diyordu...bu mesajı silindi...keske dikkat etseydim bende..........sonra o uyelik de silindi o silinince hesenduman diye uyelik almıs sanırım..ayrıca bu kuklaların bu tehtidleri kendi akıllarından yapmıyorlar..bi yerlerden c/p yapıyolar..cunku bugun bu olaydan sonra biraz daha arastırdım...bir cok serefsizde aynı yorum var

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Type-R
    Type-R's avatar
    Erkek

bilmiyorum ne kadar oyunlar oynanmaya devam edicek..

derin devlet vs. deyip duruyorlar..

ne derinmiş yahu harbi derinlerden yani..

birileri bir hamle yapmalı artık,bu böyle nereye kadar gider ki ?

Toplam Hit: 50112 Toplam Mesaj: 97