folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Annelere Rötuş .. Gülermisin? Ağlarmısın?

Annelere Rötuş .. Gülermisin? Ağlarmısın?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    beyinlere bi tütuş atsınlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    zikirleri neyse fikirleride odur... demek bunlar kol gorunce fecı oluyorlar yuh....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

kordonda çerez satan çember sakallı hacı amca var.

geçenlerde arkadasımla oturuyoruz gelmiş diyor "size bir hikaye anlatıcam"

"anlat" dedik.

başladı bu "bir zamanlar çok zengin bir adam varmış bereketi iyiymiş evinin hanımına sormuş senmisin bereketi benmiyim ? hanımıda benim bey demiş. kadın süt alırken süt tenceresini kapıya koyar sütcü tenceredeki parayı alır sütü koyar ve gider kadın dışarı çıkmazmış. bir gün kadın tencereyi koymayı unutmuş ve kapıdan verirken kolu görünmüş ve adam borç batagına girmiş. durumu kötüleşmiş."

bu hikayeyi duyar duymaz "şu şeriat zırvalarını al siktir ol git buradan sokarım allahınada hanımınada bereketinede" dedim. adam küfür ede ede çekti gitti

bassinyourface
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

iğrenç pislik sapık insanlar.

Dininden soğudu millet allah belanızı versin lan.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:
    -----------------------------

"anlat" dedik.

başladı bu "bir zamanlar çok zengin bir adam varmış bereketi iyiymiş evinin hanımına sormuş senmisin bereketi benmiyim ? hanımıda benim bey demiş. kadın süt alırken süt tenceresini kapıya koyar sütcü tenceredeki parayı alır sütü koyar ve gider kadın dışarı çıkmazmış. bir gün kadın tencereyi koymayı unutmuş ve kapıdan verirken kolu görünmüş ve adam borç batagına girmiş. durumu kötüleşmiş."

bu hikayeyi duyar duymaz "şu şeriat zırvalarını al siktir ol git buradan sokarım allahınada hanımınada bereketinede" dedim. adam küfür ede ede çekti gitti

Kardeş adam şeriatçı sizinde beyninizi yıkamaya gelmiş belli adamasok helal olsun şeriattına tarikatına sok helal olsun ama Allaha ne küfrediyon ha bide bi birader ensağdakini görünce insanorgazm oluyor felan demiş o arkadaşa soruyprum bu yaptığınla senin rütuşşu yapanlardan ne farkın kalıyor ayrıca anne olm olnlar çocukları var biri senin annene öle bişi desin bakyım ne oluyor ayıptır ya

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    morportakal bunu yazdı:

"anlat" dedik.

Hayatının her karesinde birilerin fikirleri sana zıt düşebilir.Aynen şuan senin ettiğin hakareti kabullenmemem gibi.Bende senin inanıdığın değerlerine yada değerlerin yoksa sevdiklerine mi küfür etsem ? Buna sert çıkabilmen muhtemel,ama unutmaki yaparsam bile haksız olmam.Çünkü sen bir başkasının inandığı değerlerine küfür edebiliyorsan,bir başkasınında sana küfür etmesini kabullenebiliyorsun demektir.Yada bunun böyle olacağını düşünemeyecek kadar az mı düşünüyorsun demeliydim.

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    insan kolundan tahrik olan zihniyete diyecek bir şey bulamıyorm

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Adam işin ustası. İrandan photoshopçu getirdiler galiba :|

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    ZaL bunu yazdı:
    morportakal bunu yazdı:

"anlat" dedik.

Hayatının her karesinde birilerin fikirleri sana zıt düşebilir.Aynen şuan senin ettiğin hakareti kabullenmemem gibi.Bende senin inanıdığın değerlerine yada değerlerin yoksa sevdiklerine mi küfür etsem ? Buna sert çıkabilmen muhtemel,ama unutmaki yaparsam bile haksız olmam.Çünkü sen bir başkasının inandığı değerlerine küfür edebiliyorsan,bir başkasınında sana küfür etmesini kabullenebiliyorsun demektir.Yada bunun böyle olacağını düşünemeyecek kadar az mı düşünüyorsun demeliydim.

dostum ne alaka ??!

adam gelmiş acık acık zırvalamış beynini yıkamaya çalışmış. laf söleince de küfrede ede gitmiş. ben olsam daha beterini yapardım arkadas yine sadece kufur etmiş :) 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

her ne kadar sevmesem de yobaz uygulamaları, nedense buna destek veresim geldi :| sonuçta anne kutsaldır, orada da ordaki kadınlar tüm türkiyenin annelerini temsil edecek şekilde konulmuşlar oraya, heralde hiçbirimizin anası o kıyafetlerle 70 milyonun karşısına çıkmazdı dimi :| bi de bu açıdan bakın derim..

edit: milli gazate olduğunu şimdi gördüm :) bunların benim mantığımla düşünmesi imkansız olduğundan kodumun yobazları diyerek fikrimi deiştiriyorum :)

Toplam Hit: 5808 Toplam Mesaj: 52