Anneye Antivirus Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Bence mac al kafan rahat olur,

Al birtane yolla,  belki cennet kapilarini aralarsin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/security-essentials-download

tam bir amatör kullanıcı için üretilmiş. neredeyse her işlemi kendisi yapıyor. kişisel bilgisayar temizleniyor siz işinize bakın diyor direk :)

virüs bulmuyor diye adı çıkmış ama son zamanlarda sağlam olmaya başladı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

kaspersky internet security lisanslı kullanıyorum. Bildirim ayarlarından tüm göstergeleri kapattım, bazen bilgisayarımda antivirus olduğunu unutuyorum :)

tavsiye ederim.

Nova Vida !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Antivirus yazılımı olarak Kaspersky İS al premium otomotik davranış için ayarlarını yap artı olarak firefox kur şu eklentiler ile ublock origin,https everywhere,privacy badger,bitdefender trafficlights,privacy settings(full privacy seç).

Ancak sorun olmucaksa annen için yani kullanabilecekse çak ubuntu mate veya linux mint'i tarayıcı ve eklentileri kur gerisini berisini düşünme.

baba3232 tarafından 16/Şub/16 00:36 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Herkese cok tesekkur ederim dediklerinizi inceleyecegim. Linux olmaz cunku benimki bilgisayari sik sik "evladim sunu yukler misin" diye saga sola (yuzde yetmis komsu cocuklari yuzde otuz vatan gibi yerler) goturuyor, en son win8de turkcell vinn kurulumunu yapamamislardi turkcelldekiler oyle diyeyim. Ben nasil kuramamislar yea diye adamlarla telefonda konusurken bile hissettim o gozune araba fari yemis tavsan tavirlarini, dolayisiyla boyle bir durumda linuxla giderse bir yere bilgisayara uzay mekigi muamelesi yaparlar hicbir sikintisi cozulmez.

izzmarit tarafından 16/Şub/16 02:58 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Herkese cok tesekkur ederim dediklerinizi inceleyecegim. Linux olmaz cunku benimki bilgisayari sik sik "evladim sunu yukler misin" diye saga sola (yuzde yetmis komsu cocuklari yuzde otuz vatan gibi yerler) goturuyor, en son win8de turkcell vinn kurulumunu yapamamislardi turkcelldekiler oyle diyeyim. Ben nasil kuramamislar yea diye adamlarla telefonda konusurken bile hissettim o gozune araba fari yemis tavsan tavirlarini, dolayisiyla boyle bir durumda linuxla giderse bir yere bilgisayara uzay mekigi muamelesi yaparlar hicbir sikintisi cozulmez.

faceden yaz  avast serilali verim :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

Madem linux kuramiyosun, o zaman comodo is gorur bence

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

2. elden bir mac air al en temizi. linux de uzay makigi diyen o tipler elmali bilgisayar bu cocuk kullanir gibi bir seyle oturuyor sonra bunun faresi ters calisiyor diyip geri veriyor :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Seni hiddetle kınıyorum. Annenin özgürce dolaşmasına engel oluyorsun. Bırak özgürce dolaşsın. 

Yazıktır, günahtır. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bence anvitirus le işini çözemezsin.

en güzel çözüm taruzun da dedigi gibi dep freeze

takılsın istediği gibi

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 9191 Toplam Mesaj: 39
antivirus