Anneye Antivirus Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu ney ya XD, @DrKeWorks konusundan sonra sende ii geldin @izzmarit , bunlar neaa ╥﹏╥ " afrikadaki bir goletten daha beter mikrop icinde." " kendimi yakarim, lutfen diyorum, bak dedim ." XD

@ZalimAdam microsoft essential security demişsin ama benim kullandığım bilgisayarlarda bu var, aynen böyle : " afrikadaki bir goletten daha beter mikrop icinde."

RitmFarbRacourci tarafından 16/Şub/16 09:26 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Bence mac al kafan rahat olur,

işte zenginlik böyle birşey :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gerek yok antivirüse ya da deep freeze' e. 

Biraz oku, gerekenleri uygula. Google seni herşeyden korur :)

https://www.google.com/safetycenter/families/start/

Biraz google fan' ı gibi oldu ama öyleyim :d

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokomoko
    hokomoko's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Comodo+malware kur yeter

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ben antivirüs kullanmıyorum ama isteenlere senelerdir AVG kurarım hiç şikayet edeni görmedim.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Ablamdan beteri varmış :)

Bizimkini bilgisayarla yalniz bırakınca hiç duymadığım ne kadar uyarı alarmı varsa çalıyordu.

Odadan sadece 2 dk ayrılsam bilgisayar kitleniyor.

Mause donuyor.

Yerimi almayi ve yazilari büyütmeyi öğrettiğimden beri isyandayım.  Beğendiği sitedeki her sayfayı yer imlerine alıyor. Gözlüğünü getirmeye üşeniyor google 1920 ye yakın büyütüyor :)

Resim diye ne kadar exe varsa indirmiş geçen

Ben avast kullaniyorum bilgisayar taş gibi. 

Bilmem anlatabildim mi :)

Ama senin annen harici bizimkini iyi tembihledim 

Şimdi nefes alsa haber ediyor hic indirmiyor ben görmeden.taktikte şu birsey yapmasına izin ver. Sonra bilgisayarı bilinçli boz. Arkadasini yalandan çağir biraz korkutsun sonra biraz yavaşlıyorlar 

futurist tarafından 16/Şub/16 09:55 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Norton + malware bytes

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Herkese cok tesekkur ederim comodo+malwarebytes combosuyla temizledim, deepfreeze kurdum, image de aldim bir sey olursa diye yazdim cdye kafa rahat. Istedigi yere tiklasin istedigini indirsin. Arada TVden kontrol ederim.

Simdi virusler dusunsun.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Deep Freeze mantıklı da resim, dosya falan kaydetmek isterse bu sefer ben bunları indiriyorum ama kayboluyor sıkıntısı olmasın? Kullanımı ciddi şekilde kısıtlayacağına inanıyorum.

Aslında sandbox olayını globalleştirecek bir yöntem varsa en sağlıklı yöntem bu gibi duruyor. Sonrası tarayıcıya ghostery + adguard (ya da daha iyileri varsa emsalleri) ve temiz bir dns hatta güvenilir bir vpn kombosuyla işin yükünü tarayıcıya yığmakta mantıklı olabilir. Bunun yanında tarayıcıda otomatik dosya indirme gibi seçenekleri iptal de etmek lazım. Executive dosyalarda da sandbox çözümü bulunabilirse cillop gibi olur.

Verimliliğini ve ne kadar güvenilir onu tam bilmiyorum ama cloud tabanlı Baidu antivirüs fena değil gibi duruyor. Özellikle usb önlemesi amatör kullanıcı için çok faydalı olabilir.

Kurulumlarda reklam vb. zımbırtıları önlemek için unchecky kullanılabilir. Ufaktır, kımıl zararlılarını uzak tutar. Uzun süredir kullanıyorum. Kaçırdığı reklam tiki olduğunu görmedim.

Austen tarafından 16/Şub/16 21:29 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Annemle olan olayı anlatayım. 

Eve 42" tv aldım ve uydu bağladık. Ben 3 senedir filan uzak yaşıyorum. Evde kanalı önce Arka Sokakları ayarladım. Akşam saat 5 oldu mu tvnin başına geçer ona bakardı. Eve gelenlere de başka kanalı actirmıyordu. Daha sonra uyduda bildiğiniz gibi sistem değişti. Tabi öyle olunca kanallar da değişince başka bir kanalda Elif diye bir diziye takıldı. Her akşam hocanın karşısına geçer gibi saat 7 de tvnin başına geçiyor. Artik Elif hayatının bir parcası oldu. Bazen eve gittiğimde bana Elif'ten bahsediyor. 

Toplam Hit: 9192 Toplam Mesaj: 39
antivirus