folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Anonymous 12 İl 32 Gözaltı

Anonymous 12 İl 32 Gözaltı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kim ne derse desin.Adamlar bizim için uğraşıyor.Hangi uyruktan olursa olsun bizim yapamadığımızı yapıyorlar.Filtre yürürlüğe girecek artık bu ALlahın emri.Herşey filistindeki facebook hareketinden sonra oldu aslıdna.ORda facebook'tan örgütlenmeyi başaran binlerce kişi herkesi korkuttu.İnternet özgürlüğün son kalesi olmuştu.Artık olmayacak tabiki.Boşverin dostlar.Nerler gördük neler geçirdik.Sindirmişler bizi yıldırmışlar.Tepkisiz bir toplumun sakat çocukları doğacak artık.Sosyalleşmenin çok zor olduğu bir ortamda kurtuluş savaşını örgütleyen bir toplum değiliz biz artık.Milletin olanlara gülmeye başladığı bir döneme giriyoruz.Yumurta göte gelince ıkınırız inşAllah...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberto
    alberto's avatar
    Erkek

ya arkadaşlar bu saçmalık. sen bir saldırı yapacaksın ve en basidinden IP numaranı gizlemeden yapacaksın. burada bir durum var yani birilerine suçu atma sözkonus. daha nceden bu konu ıle sabıkalı arkadasları toplamıslardır neden cunku bunu bunlar yaptı sucu uzerlerıne atalım dıye bırsey vardır. sımdı en basıdınden ben boyle bırsey yapacagımda oncelıkle ısım IP numaramı degıstırmek. kaldıkı benım basımada geldı. benım ip her 1 dakıkada degısıyor veya 30 sanıyede ayarlamasını yapıyorsun hazır programlarda var. dusunsene 30 dakıkada 30 ulke ip si boyle bır durumda gelsinde benı bulsun TURK polisi :) 

yakalanan cocuklar muhtemelen sayfaya gırıp bakıp lan a.q bu hack isi nasıl oluyor dıye merak edenler veya oncekı suclulardır :) 

profesyoneller az konuşur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

alberto bunu yazdı:
    -----------------------------

ya arkadaşlar bu saçmalık. sen bir saldırı yapacaksın ve en basidinden IP numaranı gizlemeden yapacaksın. burada bir durum var yani birilerine suçu atma sözkonus. daha nceden bu konu ıle sabıkalı arkadasları toplamıslardır neden cunku bunu bunlar yaptı sucu uzerlerıne atalım dıye bırsey vardır. sımdı en basıdınden ben boyle bırsey yapacagımda oncelıkle ısım IP numaramı degıstırmek. kaldıkı benım basımada geldı. benım ip her 1 dakıkada degısıyor veya 30 sanıyede ayarlamasını yapıyorsun hazır programlarda var. dusunsene 30 dakıkada 30 ulke ip si boyle bır durumda gelsinde benı bulsun TURK polisi :) 

yakalanan cocuklar muhtemelen sayfaya gırıp bakıp lan a.q bu hack isi nasıl oluyor dıye merak edenler veya oncekı suclulardır :) 

usta engellersin ip çocuk oyuncağı. ama polis seni bulmak istiyorsa emin ol bulur. statik ip ne olacak kaçışın yok. ne edersen et sonuçta polis bulur isterse.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

weskeyy bunu yazdı:

Wakizashi bunu yazdı:

hic birsey olmaz benide alsalar ya bekliyorum

Hukuğun olmadığı bir ülke var artık kime neye göre göre derdini anlatacaksın.koyarlar kodese öyle tıkılırsın hukuksuz cezalama yöntemidir.herkekon sallaması ile millet senelerce boşu boşuna çürüyor kodeslerde öğrenciler dertlerini anlatıyorlar tıkılıyorlar davalar açılıyor o kadar tamam cezan başlıyo davan bitmesede olur.

Hukukun olmadığını düşünüp kurumsal sitelerinin anasını bellemek hukuka etik düşermi ? Hangi akla mantığa göre hareket ediyorsunuz. Hukukun olmadığını söylüyorsun ama en basitinden yabancı güçlerle bir olup kendi ülkenizin web ağı hizmetllerinin otoritesine zarar veriyorsunuz. Türkiyenin itibarı bikaç kişinin dos ataklarlarıyla heba olacaksa yakananan her kişiye yapılacak olan hukuksuz müdahaleyi ben kendi şahsım adına desteklerim. Mademki ciddi bir eylem hazırlığı var kılıfınıda ayarlamak saldıran kişiye kalmış. Kendini her türlü gizleyip ip numarasından ele vermeyecek derecede çalışmalı. Sazanlar bikaç aya adli birimlere toplanır. Bu eylem son derece amatörce bir eylem oldu. Devlet bu filtreleme yaptırımını sadece düşünme aşamasındaydı, bu gibi sazanlara inat daha kararlı bir şekilde faaliyete koymayı planlıyordur şimdi. Çünkü devlet otoritesi hiçbir zaman geri adım atmaz. Uluslararası bir stratejidir bu.. Bunu anlamak bu kadar zor değil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

ircye ben de girmiştim 1 dklığına. Demiştim türk polisi sizi becerecek diye. Ama bu kadar da hızlı beklemiyordum. :D

Ben 1 dk bile durmadım :) Baktım millet birbirine sövüyor, bunlardan bir cacık olmaz heralde dedim, yazı bile yazmadan çıktım hemen :))

Bende bir arkadaşa bakıp çıkmıştım:)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

alberto bunu yazdı:

usta engellersin ip çocuk oyuncağı. ama polis seni bulmak istiyorsa emin ol bulur. statik ip ne olacak kaçışın yok. ne edersen et sonuçta polis bulur isterse.

Adam dinamik ipden bahsediyor sen statikten :| Statik ip'yi sen istemediğin sürece vermiyorlar corç. Ki türkiyede statik ıp kullanıcısı %30 düzeyinde ;)

Gel bili bili gates
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

weskeyy bunu yazdı:

Wakizashi bunu yazdı:

hic birsey olmaz benide alsalar ya bekliyorum

Hukuğun olmadığı bir ülke var artık kime neye göre göre derdini anlatacaksın.koyarlar kodese öyle tıkılırsın hukuksuz cezalama yöntemidir.herkekon sallaması ile millet senelerce boşu boşuna çürüyor kodeslerde öğrenciler dertlerini anlatıyorlar tıkılıyorlar davalar açılıyor o kadar tamam cezan başlıyo davan bitmesede olur.

Hukukun olmadığını düşünüp kurumsal sitelerinin anasını bellemek hukuka etik düşermi ? Hangi akla mantığa göre hareket ediyorsunuz. Hukukun olmadığını söylüyorsun ama en basitinden yabancı güçlerle bir olup kendi ülkenizin web ağı hizmetllerinin otoritesine zarar veriyorsunuz. Türkiyenin itibarı bikaç kişinin dos ataklarlarıyla heba olacaksa yakananan her kişiye yapılacak olan hukuksuz müdahaleyi ben kendi şahsım adına desteklerim. Mademki ciddi bir eylem hazırlığı var kılıfınıda ayarlamak saldıran kişiye kalmış. Kendini her türlü gizleyip ip numarasından ele vermeyecek derecede çalışmalı. Sazanlar bikaç aya adli birimlere toplanır. Bu eylem son derece amatörce bir eylem oldu. Devlet bu filtreleme yaptırımını sadece düşünme aşamasındaydı, bu gibi sazanlara inat daha kararlı bir şekilde faaliyete koymayı planlıyordur şimdi. Çünkü devlet otoritesi hiçbir zaman geri adım atmaz. Uluslararası bir stratejidir bu.. Bunu anlamak bu kadar zor değil.

Hack kelimesinin anlamını biliyormusunuz? İnternet yerel bir yayınmıdır? Sınırlarla ayrılabilirmi? Bu düşüncelere sahipken bir hack sitesinde bulunma amacınız nedir?

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

milletin gözünü korkutmak için yapılan göstermelik işler bunlar aldırmayın

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Zaytung bile daha gerçekçi haberler yapıyor lan :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

Bu gözaltıların kaynağı eğer aytnin Tib'e ilettiği hiç bir resmi niteliği olmayan IP listeleri (ayt bu Ipleri saldırı yapılmadan önce almış) ise bunun hiç bir hukiki dayanağı yok. Bir irc kanalında bulunmanın hukiki yaptırımı olamaz.

Toplam Hit: 7079 Toplam Mesaj: 50