Anonymous Hacklendi Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şöyle bi haber gördüm, doğruluğu nedir ? Bi de 19 bin rus sitesi doğru rakam mıdır ?

(Sitelerine erişim yok : http://anonofficial.com/)

Türk hacker grubu Ayyıldız Tim, Türk banka ve kamu kurumlarına yönelik siber saldırı başlatan Anonymous'u hackledi.

Türk hacker grubu Ayyıldız Tim, Anonymous'un Türk bankaları ve kamu kurumlarına yönelik bir süredir sürdürdüğü siber saldırının ardından önce 19 bin Rus sitesini hackledi. Rus bankalarının sitelerini de çökerten Ayyıldız Tim bu sefer Anonymous'u hedef aldı. Anonymous'un sayfası Türk hackerlar tarafından hacklendi.

ozgunlu tarafından 29/Ara/15 09:17 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Bir ara Ayyıldız tim flan diye dolaşıyorlardı ama sonradan alemden gittiler seslerini duymadık uzun bi süre, baya zaman sonra ilk defa haberlerini görüyorum.

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

öyle gözüküyor. haber siteleri bangır bangır bağırıyor ayt ayt diye bakalım.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

"anonymous hackers.org" diye bir site hacklemişler oda Anonymous'a ait değil bence

Wingardium Leviosa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Anonymouse kendimize ait bir sitemiz yok diye açıklama yapmıştı adamlar sadece twitterdenyayaın yapıyor ayrıca bu site fan sitesi 

yine tipik lamer ayyıldız vakası

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kurum - Kuruluş sanki :D Bir hacker grubu, diğer bir hacker grubunu, mantıkta nasıl hackler arkadaş. Genel eve tabela asmak gibi bişiy bu. Sonra da tabelayı indirip ''kapattım ben !'' demek gibi...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Bi bitmediler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Anonymouse kendimize ait bir sitemiz yok diye açıklama yapmıştı adamlar sadece twitterdenyayaın yapıyor ayrıca bu site fan sitesi 

https://www.youtube.com/user/AnonymousWorldvoce

Hocam yukarıdaki youtube adresleri değil mi ? Bak orada konuda yazdığım websitesini yazmışlar.

Ama hacklendiği iddia edilen site o mu, bilmiyorum. Çünkü hiçbir yerde yazmıyor :D 

Sadece siteye erişim yapılamıyor. (tbt' nin eski hali gibi :,( )

ozgunlu tarafından 29/Ara/15 10:00 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

https://www.youtube.com/user/AnonymousWorldvoce

Hocam yukarıdaki youtube adresleri değil mi ? Bak orada konuda yazdığım websitesini yazmışlar.

Ama hacklendiği iddia edilen site o mu, bilmiyorum. Çünkü hiçbir yerde yazmıyor :D 

Sadece siteye erişim yapılamıyor. (tbt' nin eski hali gibi :,( )

Sempatizan siteler hocam bunlar adamlar twitterden tor dan vs örgütleniyor 

adamlar yüzlerce binlerce kişi var örgütlenmiş

bir de şöyle bir dururm var adamlar hacker grubu yani bu adamların web sitesini ddos ile kaptsan ne olacak adamlar yaptıkları saldırırlardan vaz mı geçecek sanki :) 

kaldı ki çoğu propagandayı twitterden yapıyorlar twitter müsade ediyor kapatmıyor 

adamalr eylem yaptıkları an bunun biz yapıyoruz diye sanala yaymaları çok zor da değil

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yıllar önce ayyıldız tim ve cyber warrior kendilerine ait domainlere index atıp, hackledik diyorlardı. 

bugünde anonymous a ait olduğunu söyledikleri bir siteyi hacklediklerini iddia ediyorlar. muhtemelen bu da kendi domainleri olabilir : )

anonymous zaten belirli kişi yada kişiler değil, bir siteleri yok. şuan siber saldırılar zamanında unutulan isimlerini tekrar duyurmaya çalışıyorlar.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

--

Austen tarafından 29/Ara/15 10:44 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5719 Toplam Mesaj: 32
anonymous hacked