Anonymous-Suriye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Larwen bunu yazdı

Suriyenin sömürülmesine izin vermeyeceğiz!

sanane ki ? suriyelimisin ?

anlamıyorum bu dalkavukluk peşinde koşanları. Azerileri bu kadar düşünürmüsün çok merak ettim ?

yada ülken için naptın siktir et azeriyi filan ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Müslümanlara hristiyanlarca biçilen tarihi rol; barbarlık, canilik, vahşilik ve geri kalmışlıktır. Laik bir sistem üretebilecek her türlü düşüncenin karşısında durur sözde düşüncelere ve inançlara özgürlüğü desteklerler, sonra bir bakarsınız o ülke tam da istenilen kıvama gelmiş. Bunun en canlı örneği Libyadır. Libyada hava karardığında sokaklara çıkamıyorsunuz, eli silahlı kişiler donunuza kadar soyabilir sizi... Libyaya özgürlük getireceklerini söyleyenler libya halkının yarısının elinden özgürlüklerini aldı (bakınız kadınlar). Libyada şeriat ilan edildi ama petrolü hristiyanlar aldı, elbette bunlar karton medyada çıkmadı. Şimdi sıra Suriyedeki Alevileri ve Demokrat Sünnileri yok etmekte, aksi halde suriyenin yeraltı kaynaklarını nasıl sömürebilirler, düşünen insan kalmamalı, onlara göre müslüman; vahşi, sakallı, düşüncesiz, cahil ve yokedici olmalı ki kendi kamuoyunda köpekten, en aşağılık yaratıktan daha aşağılık, insan sıfatınını kaybetmiş ve yokedilmesi gereken canlılar olarak gösterilsin. Eğer Suriyede gerçekten bir halk hareketi olsaydı Esat şimdiye kadar 50 kere devrilirdi, işin en kötü yanı Türkiyenin ismi terörist ülkeye çıktı, bu leke uzun yıllar silinmez.

Bu hafta icinde okudugum en guzel yorum.

bendende okadar..

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KILICH bunu yazdı

http://tekkim.com.tr/

Bad Request (Invalid Hostname)

http://www.tekkim.com.tr/

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    Larwen bunu yazdı

anlamıyorum bu dalkavukluk peşinde koşanları. Azerileri bu kadar düşünürmüsün çok merak ettim ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

benim anlamadığım şey bu vendettayı neden herkez kullanıyor 2 kere izledim filmi hayranlık uyandıran veya büyük mesaj veren herhangi bir yönü yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    Larwen bunu yazdı

İlk önce Yahudiler için geldiler

Sustum çünkü ben bir Yahudi değildim.

Sonra komünistler için geldiler

Sustum çünkü ben komünist değildim.

Sonra sendikacılar için geldiler

Ben yine sustum çünkü ben sendikacı değildim.

Nihayet beni almaya geldiler

Ve artık beni kurtarmak için konuşacak kimse kalmamıştı.

Lasantha Wickrematunge - 

Suriyeden irandan sonra sıra bizede gelecek

balbazar tarafından 30/Mar/13 11:26 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı

benim anlamadığım şey bu vendettayı neden herkez kullanıyor 2 kere izledim filmi hayranlık uyandıran veya büyük mesaj veren herhangi bir yönü yok

çizgiromanını okursan mesajı alırsın dostum.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

kamilın biri maske taktı video çekti piyasa şimdi suriye konuşur

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Müslümanlara hristiyanlarca biçilen tarihi rol; barbarlık, canilik, vahşilik ve geri kalmışlıktır. Laik bir sistem üretebilecek her türlü düşüncenin karşısında durur sözde düşüncelere ve inançlara özgürlüğü desteklerler, sonra bir bakarsınız o ülke tam da istenilen kıvama gelmiş. Bunun en canlı örneği Libyadır. Libyada hava karardığında sokaklara çıkamıyorsunuz, eli silahlı kişiler donunuza kadar soyabilir sizi... Libyaya özgürlük getireceklerini söyleyenler libya halkının yarısının elinden özgürlüklerini aldı (bakınız kadınlar). Libyada şeriat ilan edildi ama petrolü hristiyanlar aldı, elbette bunlar karton medyada çıkmadı. Şimdi sıra Suriyedeki Alevileri ve Demokrat Sünnileri yok etmekte, aksi halde suriyenin yeraltı kaynaklarını nasıl sömürebilirler, düşünen insan kalmamalı, onlara göre müslüman; vahşi, sakallı, düşüncesiz, cahil ve yokedici olmalı ki kendi kamuoyunda köpekten, en aşağılık yaratıktan daha aşağılık, insan sıfatınını kaybetmiş ve yokedilmesi gereken canlılar olarak gösterilsin. Eğer Suriyede gerçekten bir halk hareketi olsaydı Esat şimdiye kadar 50 kere devrilirdi, işin en kötü yanı Türkiyenin ismi terörist ülkeye çıktı, bu leke uzun yıllar silinmez.

İsyandır , Ülkeye girmedir vs... bu tür haberleri yazıları okuyunca "tek düşündüğüm bize ne zaman sıra gelicek " Eğer bunlar yeraltı kaynaklarına göz dikmişse o listenin en altında kesin biz varızdır.Listede adımız varsa bizim sonumuz bunlar gibi olucak . Bizi takmışlarsa kafaya kaçarı yok sonumuz kötü , her türlü s*ker bunlar bizi (zaten düdüklüyorlar)

küfrederiz villalara kulübeden
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Suriyeymiş, bırakın Allah aşkına,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 4822 Toplam Mesaj: 34