folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Antalya'nın Eksi VE Artıları Nelerdir?

Antalya'nın Eksi VE Artıları Nelerdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Evet guzel.ama doga yonunden edremit altinoluk kucukkuyu hatti daha guzeldir hele bir adatepe vardir ki muthis antalya guzel ama cok sicak cok canli bir sehir ama Istanbul cok guzel vok kiziyorum trafiginden insanlarindan bikiyorum uzaklasincada nasil özlüyorum....

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Evet guzel.ama doga yonunden edremit altinoluk kucukkuyu hatti daha guzeldir hele bir adatepe vardir ki muthis antalya guzel ama cok sicak cok canli bir sehir ama Istanbul cok guzel vok kiziyorum trafiginden insanlarindan bikiyorum uzaklasincada nasil özlüyorum....

İstanbulu seviyorum diyen zengin kısımdan başkasını anlamıyorum hocam :) aklım almıyor pek.

Bana gel sana ayda 2k garanti maaş çok uzakları da istemiyorum lüleburgaza yerleş deseler 10snye düşünmem kaçarım. Harbi nefret ediyorum bu şehirden.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

İstanbulu seviyorum diyen zengin kısımdan başkasını anlamıyorum hocam :) aklım almıyor pek.

Bana gel sana ayda 2k garanti maaş çok uzakları da istemiyorum lüleburgaza yerleş deseler 10snye düşünmem kaçarım. Harbi nefret ediyorum bu şehirden.

Bilmiyorum hocam ama insan ozluyor bende zengin kesimden degilim ama ozluyorum bu asik olmak gibi yapacak bir sey yok evet bende kacarim giderim buyuk ihtimal sonucta ist gercekten zengin şehriama her zaman istanbul burnumda tuter diye dusunuyorum 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

çok güzel şehir bakmaya gezmeye doyamazsın , düzenli sevdim  ama  ben istanbula aşığım :)

tatile gittim . altın öğütler vereyim:

1- geceyse özellikle Kaleiçinde navigasyona güvenme. tam ortadayken bırakıyor :)

2 "Voltran" bir aışveriş merkezi değil. yaz kenara

3- vapur gezisinde yabancı olduğunu çaktırma. kazıklıyorlar

4- alışverişte yabancı olduğunu çaktırma. yine kazıklıyorlar

5- Lara pilajında midye kabuğu yok. gidip toplarım diye heveslenme

6- hava esmeye başladıysa ayvayı yedin "birazdan durmuyor". arabaya bin avmye kaç

7- nerede kaybolursan tramvay yolunu izle. illa bir yere çıkıyor

8- birine yol sorduysan ve suratına mal gibi bakıyorsa " do you know turkish" de :) niye cevap vermiyor kibirli diye kızmazsın :)

9-Her mağzada "indirim" yazıyor inanma.  Birkaç yer hariç

10- sokakta gezerken atıştırmalık birşey bulamayacaksın. çantana birşeyler at lazım olur. simitleri berbat.

11-Trafik çok iyi. şöförlerini sevdim. çok kibarlar. ehliyetin varsa deneyebilirsin oralarda.

12-Muratpaşadan markantalyaya giderken bir kavşak var parkın orada. köşede bir takıcı var 3 tlye bir takılar var süper. kesin al. 

13-Laranın oraya otobüsle o kadar yol teptikten sonra bulacağın pazar " sosyete pazarı" değil. hep döklüntü aklın varsa boşuna gitme

14-esnaf müthiş rahatına düşkün.  saat 5 oldunmu bir adam bulamazsın. en çok şaşırdığım buydu

15-kedi köpek umarım seviyorsundur.

3- Sana 5 lira demiştim :D 

Muhtemelen sen perge diye arayınca perge bulvarına götürdü :)) Asıl perge tarihi eser yaklaşık merkezden 15 km kadar uzakta sana sorabilirsin demiştim :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

çok güzel şehir bakmaya gezmeye doyamazsın , düzenli sevdim  ama  ben istanbula aşığım :)

tatile gittim . altın öğütler vereyim:

1- geceyse özellikle Kaleiçinde navigasyona güvenme. tam ortadayken bırakıyor :)

2 "Voltran" bir aışveriş merkezi değil. yaz kenara

3- vapur gezisinde yabancı olduğunu çaktırma. kazıklıyorlar

4- alışverişte yabancı olduğunu çaktırma. yine kazıklıyorlar

5- Lara pilajında midye kabuğu yok. gidip toplarım diye heveslenme

6- hava esmeye başladıysa ayvayı yedin "birazdan durmuyor". arabaya bin avmye kaç

7- nerede kaybolursan tramvay yolunu izle. illa bir yere çıkıyor

8- birine yol sorduysan ve suratına mal gibi bakıyorsa " do you know turkish" de :) niye cevap vermiyor kibirli diye kızmazsın :)

9-Her mağzada "indirim" yazıyor inanma.  Birkaç yer hariç

10- sokakta gezerken atıştırmalık birşey bulamayacaksın. çantana birşeyler at lazım olur. simitleri berbat.

11-Trafik çok iyi. şöförlerini sevdim. çok kibarlar. ehliyetin varsa deneyebilirsin oralarda.

12-Muratpaşadan markantalyaya giderken bir kavşak var parkın orada. köşede bir takıcı var 3 tlye bir takılar var süper. kesin al. 

13-Laranın oraya otobüsle o kadar yol teptikten sonra bulacağın pazar " sosyete pazarı" değil. hep döklüntü aklın varsa boşuna gitme

14-esnaf müthiş rahatına düşkün.  saat 5 oldunmu bir adam bulamazsın. en çok şaşırdığım buydu

15-kedi köpek umarım seviyorsundur.

3- Sana 5 lira demiştim :D 

Muhtemelen sen perge diye arayınca perge bulvarına götürdü :)) Asıl perge tarihi eser yaklaşık merkezden 15 km kadar uzakta sana sorabilirsin demiştim :D

Evet demistin :) ama para gittikten hemen sonra sormasaydım.

Ya demek ondan bulamadık pergeyi :)))

Ama sokak diye göstermiyor. Bayağı tarihi eser ikonu var. İstersen hemen google map a gir bak.

Birde otobüs düzergahının aynı olması gerekmiyormu ? Mesela  no8 e bindik otobüsr.

dönüşte yine aynısına bindik gittiğimiz yoldan geri getirmedi.  mezarlıkların arasindan mark antalyaya çıkardı halbuki ışıklardan getirmesi lazımdı. Gündüz vakti şöför içti mi dedim :))) 

Son dikkatimi çeken : antalyalılar poker masasında gibi bir yüz hali var. Herkes aptala yatmış duruyor :))

Mesela otobüste o durak değil bu durak değil telaş yaptık dibimizdeki adamlar kuzu kuzu dinliyor. Bir Allah'ın kulu  nereye gidiyordunuz falan demiyor.

Sorsak bile " ilerde " gibi bir cevap verip dönüyor. İnsanı çok soğuk. Ben olsam o yere kadar elimle götürürüm. Tipimde öyle hırsız dolandırıcı gibide değil. Korktular diyemiyorum :)) 

Neyse bir tur daha yapacağız oraya. İlçelere  ama.. senden tiyo alırım artık bu sefer. Bir kez daha kazıklanmayı bu bünye kaldırmaz :))))

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Zamanında Turkcell'de çalışırken Anltaya bölgesini teklif etmişlerdi kabul etmemiştim hiç Antalya'ya gitmediğim için bilimiyordum. Turkcell'den ayrıldım Antalya'ya gttim gezdim dolaştım sonra dedim ki gelmemekle hata yapmışım. İstanbul'da yaşıyorum ve çok sıkıldım. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Gelin gelin Antalya herkesi bağrına basar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Gelin gelin Antalya herkesi bağrına basar.

valla bizim antalya öyle bi şehir ki, işi batıran, dolandıran, yeni işe girecekler, her türlü insan çıkıp antalya ya geliyor :D 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

İfadeyi koymuşsun lafa ne gerek.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Kışları soguk yazları çok sıcak uyuyamadığım geceler oldu gitme 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 4882 Toplam Mesaj: 41
antalya