Anti Virüs Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

prevx

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

comodo firewall + avira free

yada

comodo is 

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

free istersen avira 4 saatte bir güncelleme ve yakalaması iyi... ücretli istersen kasper yada bitdefender... kasper pure var ben denemedim ama övüp duruyorlar. sonuçta kasper her zaman lider. selametle kardeşim

Hayırlısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ücretini ver güzel bişey kullan hocam :D 2 sene önce bilgisayar güvenliği diye bi ders aldık, hoca da antivürüse yakalanmayacak bi'şeyler yazın getirin dediydi ödev olarak.. kasper felan kurduk laptop a işte internetten bulduğumuz key lerle vs derken orjinalleştirdik(sanıyoduk).. taratıyoz felan hiçbir şey bulamıyo aha dedik tamam oldu bu ödev.. gittik hocaya sunduk hede hödö derken aferim felan bekliyoruz tabi :) adam çıkardı laptop ı, bizim kurdupumuz kasper le aynı sürüm kasper kuruluydu adamda vermiş parasını almış :) sözde antivürüse yakalanmayan zımbırtımızı bilgisayarına attığımız an 0 aldık ödevden :D o gün bugündür internetten antvirüs felan indirmiyorum :) birazdanda pcnet ağustos ayını alıcam yeni bi antivirüsü tanıtıyolardı bedava full sürüm olaraktan onu denicem :D

edit : trendmicro diye bi'şey vardı şirkette kurdurlardı laptoplarımıza felan format atmak zorunda kaldım alete aklında bulunsun , o derece kastı :D  

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

ben prevx 3.0 kullanıyorum garanti bankasının vermiş olduğu. Gayet güzel çalışıyo. Bilgisayarımda antivirüs varmı yokmu belli bile olmuyo. Virüs bulma konusunda da son derece etkili olduğunu düşünüyorum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Uzun zaman Norton kullandıktan sonra crack sorunu yaşamamla beraber son 1 yıldan fazla süredir Comodo Antivirus + Comodo Firewall kullanıyorum ve oldukça memnunum. Pek iyi bir sisteme sahip olduğum söylenemez. O yüzden benim için özellikle sistemimi yormaması çok önemli. Comodo ile şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Neredeyse günü birlik yapılan güncellemeler açıkçası güven veriyor. Hemde ücretsiz. Tavsiye ederim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alapolina
    alapolina's avatar
    Erkek

Comodo

yazacam dedim dedim bana inanmdaınız bak ne oldu şimdi.d
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Bende;

CİS+Zemana+Keyscrambler var mutluyum huzurluyum :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Theholiqan bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

10 yıla yakın avg yi bilirim kullanırım sıkıntı yapmaz memnun bırakır linux modelini de tavsiye ederim.

hocam linux de anti mi lazım ya :D

Kullanıcısı olsan dert etmezdin.windows yazılımlarına karşı linux anti ler vardır.yanılmıyorsam nod32 nin de linux yazılımı mevcut windows virüslerine karşı.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

AVG 2012 KULLAN KEYFİNE BAK KARDEŞ

maycamp85
Toplam Hit: 3320 Toplam Mesaj: 33