folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Aöf Kayıt Yenidemede Önlisans Belgesi İstendi, Bilenler Bi Bakabilirler Mi?

Aöf Kayıt Yenidemede Önlisans Belgesi İstendi, Bilenler Bi Bakabilirler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    cohndoe bunu yazdı
    omery bunu yazdı

Mesaj geldi online yükleme yapılıyor. Denedim oldu gibi.

Nasıl yaptım müridim, benim kız kardeşte de aynı sorun var, nereden olacağını bulamamış, bende daha bakamadım nedir, ne değildir? bilgilerini gönderecek bana, hani sen yaptıysan yönlendirirsen kolaycana halletsek şu işi :) büroya gitmeden

Hocam Profilinde üst tarafta ders bilgisi , kayıt vesaire yazan yerde önlisans belge yükleme yazıyor e-devletten indirdiği belgeyi buraya tıklayıp yükleyebilir.Şuan ben böyle yaptım bakalım olacak mı 

Sağol ya, uğraşmadım sayende, dediğin şekilde yönlendirdim kolayca halletti, yoksa beni uğraştıracaktı :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı
    cohndoe bunu yazdı
    omery bunu yazdı

Mesaj geldi online yükleme yapılıyor. Denedim oldu gibi.

Nasıl yaptım müridim, benim kız kardeşte de aynı sorun var, nereden olacağını bulamamış, bende daha bakamadım nedir, ne değildir? bilgilerini gönderecek bana, hani sen yaptıysan yönlendirirsen kolaycana halletsek şu işi :) büroya gitmeden

Hocam Profilinde üst tarafta ders bilgisi , kayıt vesaire yazan yerde önlisans belge yükleme yazıyor e-devletten indirdiği belgeyi buraya tıklayıp yükleyebilir.Şuan ben böyle yaptım bakalım olacak mı 

Sağol ya, uğraşmadım sayende, dediğin şekilde yönlendirdim kolayca halletti, yoksa beni uğraştıracaktı :)

Eyvallah babayiğit bende yaptım sayende :d

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Baştan yapmadılar uğraştırdılar insanları. Oldu sanırım olmazsa yarın arıcam bi :)

Wingardium Leviosa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Bende online yaptım da hangi gerizekalı çıkardı bu olayı merak ediyorum.

devletin sitesine gir evrak çıkar

devletin sitesine gir evrak götür yada ekle

kendi görmüyormu aq

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

La bende yüklenmiyor elimde .pdf transkript var ve sürekli hata veriyor yüklenecek dosya .pdf formatında olmalıdır diye E-devlette de gözükmüyor okulum falan Siz nerden indirdiniz?

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

o değilde dün o evrağı yükledim.Kayıt yenileme ekranınıa gireceğim.Bu yazı çıkıyor hala bunların ben amk

Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171). 
    Giriş ekranına dönmek için tıklayınız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bende dün akşam hem kendiminkini hem kız arkadaşımınkini ekledim ama hala pasif gözüküyor

Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171). Giriş ekranına dönmek için tıklayınız.

evrakı kontrol ettiğimde evrakın eklenmiş oldugunu görüyorum

sanırım elle onay vermeleri gerek.

biri aöf ü arayip sorabilirmi ne kadar sürüyor diye. 

0850 200 46 10

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bende dün akşam hem kendiminkini hem kız arkadaşımınkini ekledim ama hala pasif gözüküyor

Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171). Giriş ekranına dönmek için tıklayınız.

evrakı kontrol ettiğimde evrakın eklenmiş oldugunu görüyorum

sanırım elle onay vermeleri gerek.

biri aöf ü arayip sorabilirmi ne kadar sürüyor diye. 

0850 200 46 10

hocam saat 2den beri arıyorum meşguldü şimdi ulaşabildim,belgeyi yükledim ne zaman onaylanır dedim,çoğu kişi bekliyor sistem inceleyip otomatik onaylayacak son gün cuma zaten 2 gün içerisinde onaylanır dedi.bekleyip bugün yarın gün içerisinde birkaç kez bakmak gerekli.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu aöf sistemini iyice karıştırdılar. Sanırsın örgün okuyoruz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

o değilde dün o evrağı yükledim.Kayıt yenileme ekranınıa gireceğim.Bu yazı çıkıyor hala bunların ben amk

Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171). 
    Giriş ekranına dönmek için tıklayınız.

çözüm bulabildiniz mi hocam, aynı hata bendede var.

aöf burasına gitme şansım yok. belgeyi yükledik hala bu hatayı veriyor :(

Toplam Hit: 5280 Toplam Mesaj: 45
aöf açık lisans açıköğretim öğretim belge ön