folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Aöf Kayıt Yenidemede Önlisans Belgesi İstendi, Bilenler Bi Bakabilirler Mi?

Aöf Kayıt Yenidemede Önlisans Belgesi İstendi, Bilenler Bi Bakabilirler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

o değilde dün o evrağı yükledim.Kayıt yenileme ekranınıa gireceğim.Bu yazı çıkıyor hala bunların ben amk

Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171). 
    Giriş ekranına dönmek için tıklayınız.

çözüm bulabildiniz mi hocam, aynı hata bendede var.

aöf burasına gitme şansım yok. belgeyi yükledik hala bu hatayı veriyor :(

Hocam maalesef şuan kontrol ettim.Halen aynı.Arkadaşların dediği gibi aradım biz onaylacağız bekleyin diyorlar ancak ne zaman onaylarlar bilmiyorum.Tam bir rezalet.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    saybirs bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

o değilde dün o evrağı yükledim.Kayıt yenileme ekranınıa gireceğim.Bu yazı çıkıyor hala bunların ben amk

Dikey geçiş/lisans tamamlama kapsamında kayıt yaptırdığınız ve Fakültemiz kayıtlarında önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilginiz olmadığından KAYIT YENİLEME (DERS SEÇİMİ(EKLE/SİL)) İŞLEMİ YAPAMAYACAKSINIZ. Önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalaması bilgisi bulunan Öğrenim Durum Belgeniz veya Not Durum Belgeniz(Transkript) ile birlikte AÖF bürolarına başvurmanız gerekmektedir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim - Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 15 - (4) maddesi; (Değişik:RG - 5 / 9 / 2017 - 30171). 
    Giriş ekranına dönmek için tıklayınız.

çözüm bulabildiniz mi hocam, aynı hata bendede var.

aöf burasına gitme şansım yok. belgeyi yükledik hala bu hatayı veriyor :(

Hocam maalesef şuan kontrol ettim.Halen aynı.Arkadaşların dediği gibi aradım biz onaylacağız bekleyin diyorlar ancak ne zaman onaylarlar bilmiyorum.Tam bir rezalet.

neyse aöf yetkililerinin bir bildiği vardır diyerek polyannacılık yapalım.

Cuma gününe kadar onaylanır umarım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Belge yüklediğimiz sistem yoğunluktan dolayı kullanılamaz hale gelmiş.

Büroya gitmemiz lazımmış. Aileden biri yada bi arkadaşımız gidebilirmiş bizim yerimize.

Öğrenci temsilcisi arkadaş öyle söyledi haberiniz olsun arkadaşlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Benim kağıt onaylanmıs sanırım , der seçim ekranına girebiliyorum.

Ama yükleme ekranında hala belge gönderildi gözükmekte.

edit : 41 krediye 324 lira para istiolar a.k

Genki tarafından 05/Eki/17 10:52 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Kuzenimdede ders seçemiyorduk bu sabah tekrar denedim oldum, parayıda yatırınca şuan öğrencilik aktif duruma geldi tekrar kontrol etmenizde fayda var.

Wingardium Leviosa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

13üne kadar uzatmışlar.

The Beginning and The End.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Evet süre uzamış, kardeşimin belge onaylanmış ders ekle-sil işlemini yapabiliyor durumda, herkes bir kontrollesin büyük ihtimal herkesin açıldı :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

Evet süre uzamış, kardeşimin belge onaylanmış ders ekle-sil işlemini yapabiliyor durumda, herkes bir kontrollesin büyük ihtimal herkesin açıldı :)

yok hocam benimki hala duruyor..

Ben e-devletten mezuniyet belgesini yükledim.

O sayfada "Kaydınıza esas olan önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalama bilgisi bulunan veya yüklemeniz gerekmektedir. e-Devlet üzerinden alınan belgeler de kabul edimektedir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    cohndoe bunu yazdı

O sayfada "Kaydınıza esas olan önlisans mezuniyetinize ait genel not ortalama bilgisi bulunan veya yüklemeniz gerekmektedir. e-Devlet üzerinden alınan belgeler de kabul edimektedir.

büroya gidip teslim et. ben o şekil çözdüm konuyu

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı
    cohndoe bunu yazdı

büroya gidip teslim et. ben o şekil çözdüm konuyu

Hocam büroda uzak vallahi.Aradım merak etmeyin doğru belge bekleyin kabul edilecek dediler.

Toplam Hit: 5314 Toplam Mesaj: 45
aöf açık lisans açıköğretim öğretim belge ön