folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Apple 10 Eylül 2019 Simultane Tercüme (Güncellemeli)

Apple 10 Eylül 2019 Simultane Tercüme (Güncellemeli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Yeni ios güncellemesi geldi ve airpods pro tanıtıldı 

250 dolar yurtdışı 1899 tl tr fiyatı var

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

2. jenerasyon airpodslarin fiyati biraz duser belki airpods pro ile birlikte.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

2. jenerasyon airpodslarin fiyati biraz duser belki airpods pro ile birlikte.

ara ara 850 TL ye düştüğünü görüyorum sonra tekrar 1k üstüne çıkıyor.

fakat airpods iyi bir müzik kulaklığından farklı daha çok dış seste aldıgından iletişim koparmadan orta kalitede ses veren birşey , bir çok insan izole ses yerine bunu tercih ediyordu.

airpods pro da ise görüldüğü üzere izolasyon var ve airpods gibi dış sesi almaz içine.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple şu Airpods işini iyi oturrtu. Samsung çıkarmıştı ilk ama Apple gibi tutturamadı. Apple kulaklıkların ses perfornmansı çok iyi. Tiz ve basları tam anlamıyla veriyor kulağa.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Airpods ürünün mucidi samsung ama iyi devam ettiremedi, şu an Samsung airbuds var ancak konuşma konusunda sorunları var. Ses kalitesi olarak airpodsdan bi tık iyi geldi bana. 

Konuşma konusundaki problemlerinden dolayı satıp başka birsey almayı düşünüyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Airpods ürünün mucidi samsung ama iyi devam ettiremedi, şu an Samsung airbuds var ancak konuşma konusunda sorunları var. Ses kalitesi olarak airpodsdan bi tık iyi geldi bana. 

Konuşma konusundaki problemlerinden dolayı satıp başka birsey almayı düşünüyorum. 

incelemelerde de samsung'un daha iyi olduğunu söylemişlerdi. 

bana kalırsa böyle bir ürün alıyorsan ses için değil ergonomisi, kullanılabilirliği, rahatlığı için alırsın. 2 ürünede bakarsın hangisi kulağına daha iyi oturyor onu seçersin. bu aletlerinde çok maliyetinin üstünde satıldığını düşünüyorum. ses için alıyorsan git düzgün bir kulaklık al.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

samsung kablosuz kulaklık kullanan birinin gidip tekrar samsung kulaklık alma ihtimali ne kadar bilmiyorum.

ama airpods kullanan çok tanıdığım var ve hepsi kaybolsa veya bozulsa gidip tekrar airpods alırlar çünkü çok rahat kolay kullanımlı.

samsung tarafında adam cihazı nasıl bağlayacağını bulmaya çalışırken apple tarafında cihazın kapağını açıyorsun ve bağlanıyor.

apple ürünleri çocukların kullanabileceği şekilde tasarladığı için kullanıcı kitlesi başka markalara çok gitmiyor giderse de problem yaşıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Earbuds ergonomi açısından daha iyi geliyor bana, samsung'un kırılan level kulaklığının yerine gidip tekrar aynısından aldım. Seve seve de kullanıyorum. Boklamaya gerek yok aleti :)

Earbuds'ın sadece telefonla konuşma kısmı memnun etmedi beni, bendeki kulaklıkta da sorun olabilir ses boğuk gidiyor karşı tarafa.

Uçakta 4 saat, inince de 1-2 saat kulağımdan çıkartmıyorum, hiç rahatsız etmiyor. Apple'da ağrı yapıyor bir süre sonra. Ses kalitesi olarak gözünüzü kapatıp ikisini de taksam kulağınıza samsungu daha çok beğenirsiniz.

3 tane lastik çıkıyor kutusundan, kulağınıza uygun olanı seçip taktığınızda bas ve tiz sesler çok etkili.

İş için kullandığımdan samsung level en iyi ürün, birçok insan için de öyle. Çıkartmak zorunda kalınca cebine sokmak zorunda kalıyosun, level'de ise boynuna düşürüyosun olup bitiyor.

Seyahate giderken, uzun süre kulağımdan çıkartmayacaksam earbuds güzel.

Ortam sesini çok iyi filtreleyen bir kulaklık arıyorum, fabrika ortamında bam güm seslerin içinde telefonla konuşuyorum. 1-2 profesyonel model buldum ama 2k civarında, büyük paralar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

beyler telefonu yeniliycem bir iki haftaya gözüm 11de kaldı netten baktım 

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-iphone-11-64gb-fiyati,424361143.html

11 düz modeli en uygun teknosa veriyor şuan kırmızı renk diye sanırım o da

bu x ve 11 dalgasına çok ara ürün çıktı siz hangisini önerirsiniz ve neden?

geçen bi konuda mkyb yada panxer benchmark dalga metresini paylaşmıştı 11 pronun felan eline veriyordu pek anlamadığım yorumlayamadım da

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

beyler telefonu yeniliycem bir iki haftaya gözüm 11de kaldı netten baktım 

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-iphone-11-64gb-fiyati,424361143.html

11 düz modeli en uygun teknosa veriyor şuan kırmızı renk diye sanırım o da

bu x ve 11 dalgasına çok ara ürün çıktı siz hangisini önerirsiniz ve neden?

geçen bi konuda mkyb yada panxer benchmark dalga metresini paylaşmıştı 11 pronun felan eline veriyordu pek anlamadığım yorumlayamadım da

11 ile 11 pro arasında sadece ekran ve kamera özellikleri açısından fark var, işlemcileri aynı. 11 daha sade. Belki o yüzden bazı konularda hızlı olabilir.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 12379 Toplam Mesaj: 105
ios apple iphone iphone apple watch