Apple WWDC 2017

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Downgrade etmek istediğiniz bir önceki iOS versiyonuna ait kurulum dosyasını indirin ve iTunes ile 'geri yükle' seçeneğiyle indirilen dosyayı gösterip yüklemeyi tamamlayın.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Zararı olmaz. Apple şuan sadece uygulama geliştirenlere yani developer hesabı olanlara sundu güncellemeyi. Eğer tam sürümü beklerseniz Temmuz'u bulur. 

Peki sertifika nasıl çalışıyor?

Bizi geliştirici olarak mı gösteriyor sisteme?

Eğer öyleyse, sonraki güncellemede takılı kalma ihtimali var mı yazılımın kimlik eşleşmemesinden ötürü?

Sizi geliştirici olarak gösteriyor 1 haftalığına. 1 hafta sonra Apple ya hesabını devoloper yap yada profili sil der. Güncellemeler devam eder takılma olmaz.

Stabilite sorunları olanlar sıfırlayıp deneyimlerini paylaşabilir mi ? iOS'ta hep ana sürüm güncellemelerinde bu sorunlar oluyordu. Çaresi sıfırdan kurulum ki Apple'da bunu önerir hep.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Dün başıma gelmeyen kalmadı, anca tamamladım işlemleri. 

Dün hiç yedek vs almadan 11e güncelledim. İstediğim gibi çalışmıyor, takılıyor, ısınıyori şarj su gibi gidiyordu. Ve daha bir sürü saçma sorun.

Dedim downgrade edeyim, ve ettim. Telefonu bi açtım, telefonda hiç birşey yok. iCloud üzerinden yedekleri yükledi ama tek gelen ayarlar oldu.

113 TL'ye iBackupBot adlı bir programı aldım, bununla eski yedeği atabilirsin dediler. Eski yedeği açtı ama yüklemedi sürüm uyumsuz diye.

Dedim yapacak birşey yok tekrar 11'e güncelleyeceğiz. Sıfır kurulum ile 11'e güncelledim.

Yedekleri attım ve şuanda canavar oldu. Takılma yok, ısınma yok, şarj eskisi gibi. Şuanda gerçekten çok güzel oldu.

Olan bizim 113 TL'ye oldu. 11'e yükleyecek kişiler kesinlikle yedek alıp yüklesin geri dönüşüm için.

Ve kesinlikle sıfır kurulum yapın. Sıfır kurulumdan sonra çok çok iyi oluyor. :)

Bu arada cihaz 6S 64 GB

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Dün hiç yedek vs almadan 11e güncelledim. İstediğim gibi çalışmıyor, takılıyor, ısınıyori şarj su gibi gidiyordu. Ve daha bir sürü saçma sorun.

Dedim downgrade edeyim, ve ettim. Telefonu bi açtım, telefonda hiç birşey yok. iCloud üzerinden yedekleri yükledi ama tek gelen ayarlar oldu.

113 TL'ye iBackupBot adlı bir programı aldım, bununla eski yedeği atabilirsin dediler. Eski yedeği açtı ama yüklemedi sürüm uyumsuz diye.

Dedim yapacak birşey yok tekrar 11'e güncelleyeceğiz. Sıfır kurulum ile 11'e güncelledim.

Yedekleri attım ve şuanda canavar oldu. Takılma yok, ısınma yok, şarj eskisi gibi. Şuanda gerçekten çok güzel oldu.

Olan bizim 113 TL'ye oldu. 11'e yükleyecek kişiler kesinlikle yedek alıp yüklesin geri dönüşüm için.

Ve kesinlikle sıfır kurulum yapın. Sıfır kurulumdan sonra çok çok iyi oluyor. :)

Bu arada cihaz 6S 64 GB

nasıl hocam  11 iyi dersen çakalım iftara kadar.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Bu arada cihaz 6S 64 GB

Keşke programı almadan önce yazsaydın hocam. iOS'ta yeni sürümün yedeği eski sürüme yüklenmiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

@mkyb

hocam yedekler gidince ne yapacağımı şaşırdım, aklıma bile gelmedi :D

@DevilKingtr

ben çok beğendim hocam. Bildirimlere alışamadım sadece, gereksiz bildirimler olunca sola kaydırıp çarpıya basınca gidiyordu. Şimdi bunda üstüne basıp çarpıya basman lazım. Bi orasını beğenmedim.

Hız olarak çok iyi, menü geçişleri falan çok hızlanmış. Ekran görüntüsü alma mühtiş hoş olmuş. Bildirim paneli özelleştirilebiliyor, çok çok kullanışlı olmuş. Siri çok gelişmiş. Tavsiyem yükleyin, ama yedek alıp sıfırlayıp yükleyin. Sıfırlamadan yükleyince berbat oluyor telefon.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@tolgasen http://reportaproblem.apple.com burdan aynen başına gelenleri yaz hocam. alırsın iadeni buyuk ihtimalle

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

@tolgasen http://reportaproblem.apple.com burdan aynen başına gelenleri yaz hocam. alırsın iadeni buyuk ihtimalle

Apple üzerinden almadım hocam, geliştiricisi başka bir masaüstü uygulaması. Sanmıyorum iade yapacaklarını. :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sıfır kurulumu hangi firmware ile yapıyorsunuz hocam orası merak uyandırdı açıkcası :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

sıfır kurulumu hangi firmware ile yapıyorsunuz hocam orası merak uyandırdı açıkcası :D

Sıfır kurulum derken kurduktan sonra cihazı restore et hocam iTunes üzerinden 

Toplam Hit: 5623 Toplam Mesaj: 37
apple apple