folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Alıcam Müridler Yardım Lütfen

Araba Alıcam Müridler Yardım Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek

Beyler En yakın zamanda ehliyet almayı düşünüyorum Fakat tercihde şaşırdım Benim aklımda polo var diesel olsun birde gti tabi böle birşey mümkünmü :D

arabalardan hiç anlamam ama hem hızlı yani gti hem diesel olsun 1.4 olsun felan cevaplarınızı bekliyorum...

Sen Doğduğunda Herkes Gülerken Sen Ağlıyodun Öle Bir Sonun Olsunki Sen Gülerken Herkes Ağlasın . . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    sendeki para durumu nedir nasıl tip araçlar sewersin söyle ki ona göre yardımcı olalım :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    hoja bence toyota corolla al sorunsuzluk abidesi bir araba tık demez motoru uzun süre kullanırsın d-4d dizel seçeneği var yalnız dizelleri biras tuzlu oluyor

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Oole olmas canim o is.bi gti kullanacaksan soforlugunun iyi olmasi lazim.degilse ne kendini nede baskalarini tehlikeye atma.polonun dizeli sana yeter

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    volkswagen de 1.4 motor olup 170 hp gücüne sahip TSI motorlar var.golf,polo, vs bunlara bi bak bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Hocam Toyotadan şaşma sağlamlık ve kalite abidesi bence üstüne sağlam ve iyi araba yok :) 2.elde olsa 1.elde olsa gidip Toyota Corolla al.Ben şahsen Volkswagen almanı tavsiye etmem çünkü servisi bir kere çok kazık onu bırak herşeye bişey buluyolar biz 2006da Polo bakmaya gittik adam diyoki Metal rengi için +800 ytl ödemen gerekiyor diyor.Böle şeymi olur hem arabayı alıyoruz hemde boyaya ekstra para veriyoruz. :) Bizim Toyota Corolla 1998 model XLİ şuana kadar hiçbir masraf çıkarmadı.Düşünebiliyomusun ? bir tek silicekleri değiştiriyoruz :) Ayrıca Renaultdan uzak durmanı tavsiye ederim babamın arkadaşı daha yeni Megane aldı 2 ay sonra disk frenleri değiştirmişler zaten o arabalar çabuk dökülüyo...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek

0 passat almak için 4 ay sırada beklediğimizi biliyorum.renk meseleside en ucuz renkler beyaz ve kırmızıdır en pahalı renkte metalik gri dir.diğer markalarda buygulama varmı bilmiyorum ama volkswagende var.1 kere volkswagen al bi daha araba derdin olmasın.adamların sloganı biz en iyisini yapana kadar en iyisi bu :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek

ArkiYaN bunu yazdı:
    -----------------------------
    volkswagen de 1.4 motor olup 170 hp gücüne sahip TSI motorlar var.golf,polo, vs bunlara bi bak bence

Yardımlarınız için teşekkür ederim yazmayı unutmuşum en fazla 15-20 bin ytl arası birşey olcak bu arada bu tsi ın diesel i mevcutmu ? 

Sen Doğduğunda Herkes Gülerken Sen Ağlıyodun Öle Bir Sonun Olsunki Sen Gülerken Herkes Ağlasın . . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    şahin al (((: 98 şahin var bende lütfen peşimden gel(lpg)'li ((: ama satmam ben şahin fetişiştiyim tavsiye ederim ((:

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek

gazili_tarzan bunu yazdı:
    şahin al (((: 98 şahin var bende lütfen peşimden gel(lpg)'li ((: ama satmam ben şahin fetişiştiyim tavsiye ederim ((:

Baba zaten almam şahin okadar sağlamki şaka biyana tsi in diesel i mevcutmu ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek

2006 yılının 'En iyi yeni motoru ödülü'nü alan TSI,düşük güç ile yüksek performansı bir arada sunuyor.

TSI,çift sarjlı,direkt enjeksiyonlu motor.Dünyanın çift sarjlı,direkt enjeksiyonlu ilk benzinli motoru.Bir Volkswagen buluşu.Bu yeni motor teknolojisiyle amaçlanan,daha az yakıt tüketimi ile daha yüksek performans elde etmek.TSI motor Golf,Golf plus,Jetta modellerinde 2007 yılında yola cıkıcak.
    Yeni 125kW(170hp) güzündeki 1.4 litrelik motor''2006 Yılının Uluslararası Motoru Ödülleri''nde iki ödül birden aldı.Çift Şarjlı motor 1 litre ile 1.4 litre kategorisinde kazanılırken,jüri taafından da''2006 Yılının En İyi Motoru'' seçildi.Kompresör ve turbodan oluşan çift doldurma sistemini içeren yeni motor kavramı jüri üyelerinden tam not aldı.Geçen sonbaharda dünyanın en büyük bilim dergisi Popular Science yeni ürün ödülünü alırken 2006 baharında da Paul Piesch Ödülü'ne layık görülen Volkswagen,yeni çift şarjlı motoru nedeniyle üçüncü ödülünü de almış oldu.Yenilikçi düşüncesiyle düşük devirde devrede olan süpersarj ile turbosarj bir araya getiren Volkswagen mühendisleri,motorun başarısını hem gücünde(125kW/170hp) hemde düşük yakıt tüketiminde (5.9 litre/100km)fark ettiriyor.''En yüksek güç,en düşük yakıt tüketimi''sloganı ise TSI'nin avantajlarını özetliyor.

alıntı. 

Toplam Hit: 3247 Toplam Mesaj: 31