folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Alıcam Müridler Yardım Lütfen

Araba Alıcam Müridler Yardım Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebulmadi
    ebulmadi's avatar
    Erkek
    Kardeş 2007 polo dizel kullandım.çok süper araba köpek gibi yolda.ne rampa dinliyor ne de viraj.yol tutuşu ve yakıtı çok iyi.tavsiye ederim.Kalkışları çok seri özellikle araç ilk kalkışta 1700-1800 devirden sonra turbo devreye giriyor arabanın önü kalkıyor sanki.süper bir performansı var bence.dizel alırsan biraz pahalı olur ve polonun dizeli biraz fazla sesli çalışır.benim için sesi önemli değil diyorsan kesinlikle polo tavsiye ederim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    neden dizel tercih edilirki :| yakıttan tasarruf edilebilir ama dizel aracın bakımı benzinliden cok olur yok 10.000 bakımı yok 30.000 bakımı belli bi kilometreden sonrada eski performansını kaybeder araba al benznli arabayı catır catır 10 yıl hiç bakıma götürme tık demez...

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Yılda 75bin - 100 bin km yol yapmayacaksan dizel kurtarmaz hoca, benzinli bak... Alt devirlerde yüksek tork istiyorum dersen o başka. tabi şehir içinde dizel aracı

kullanmak zevklidir ama kamyon gibi ses çıkarması hoş değil bence... 

Öte yandan benzinli araçların üst devirlerde bastın mı zıplaması ve sesini hesaba katarsak tabiki benzinli... 

Benzinli araç seçersen 1.4 tavsiyemdir. Her ne kadar 1,0 1,2 motor seçeneklerinin benzin tüketimi az gibi gözüksede rampalarda, klima açıkken

yada biraz gazlamak istediğinde fazla gaza yüklenilmesi sonucu tüketim 1,4 le hemen hemen aynı olur... 

Solak Cerrah
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek
    2005 makyajlı kasa hondo civic  al dizeli yok benzinli ama dizelle kafa kafaya gidiyor araç tam gençler için tasarlanmış çok gösterişli bi araç konforlu tavsiye ederim

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Ford Fiesta 1.4 TDCİ tek geçerim yol tutuşu perfomans estetik herşey bir arada..Bende vardı satmak zorunda kalmıştım ilk göz ağrımdı sıfırdı on numara araç

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    opel astra tavsiye ederim.1.6 95 beygir araba köpek gibi gidiyor.bide buna sıralı sistem tüp taktırdın mı kilometrede ortalama 180 bin yakıyor.çekişden hiçbiey kaybetmiyor  
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

iyi de sana bişi söliim sen şehirler arası yolculuk yapmadıkça ya da şöle diyim yılda 40-50 bin yola yapmadıkça dizel daha pahalıya gelecektir.Eğer ekonomik açıcan düşünüosan.Yedek parça konusunda seni ekonomik olarak fazla kasmayacak bi model seçmeni öneririm.Bunun kaskoyla olan kısmından bahsetmiorum yanlış anlama.Yarın öbürgün teknik aksamda bi sorun çıktığında milyarlar ödersin.

Toyota Yaris ve Auris güzel modeller

Opel Corsa

edit:Ama diosan ki bende para gani gani wolkswagen öneririm.Ya da Citroen C4 bu bnm favorimdir çok severim tipini namussuzn 

NEDEN? (soru olarak)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek

Gel opel vectra satalım sana :) 2001 model full dizel 2.0 motor renk beyaz ..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    nerde ikamet ediyosun?ankaradaysan hallederis

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakamura25
    yakamura25's avatar
    Erkek
    hocam ford focus al rahat edersin güzel araba veya toyota ya bak bence
Toplam Hit: 3245 Toplam Mesaj: 31