Araba Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

volvonun 2. el arabalarına bakabilirsin güvenlik üstüne kurulu araçlarıyla şuan 80 km'ye kadar ki kazalarda ölmeme garantisi veriyorlar.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bu tipi seversen al sana araba, ilk alacağım arabalardan birisidir :)

http://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-honda-hr-v

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

opel astra ,

dizel focus küçük motorlu az yakan araba al :S

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Hocam 2005'lere felan bakma o vtec2'lere hakedilmeyen paralar isteniyor

üst kasa her zaman iyidir. Dream'lara hiç bakma en boş paketidir o hondanın 

premium bi nebze daha iyidir elegance'la arasında sanruff hariçi bi fark yok bildiğim kadarıyla

Linklere gelirsek ilgimi çeken 2 ilan var aralarında 

bu araba galeride yazdıkları ne kadar dogrudur bilinmez ama bakmak lazım 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ergolova-dan__2007-civic-hatasiz-72.000-km-boyasiz-125926327/detay

ben olsaydım bunu değerlendirmeye alırdım eğer dedikleri doğruysa  dediği gibi temizse alınabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kazasiz-ve-bakimli-garaj-araci-muayenesi-yeni-yapildi-126317460/detay 

Ama limitleri bi nebze daha arttırabilirim diyosan Elegance'lara bakmanı tavsiye ederim sanruf'un havası daha farklı oluyor :)))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Aslında biraz daha araştırdım Wolksvagen' ler iyiymiş Polo, golf cinsleri.

Kutikula bunu yazdı

volvonun 2. el arabalarına bakabilirsin güvenlik üstüne kurulu araçlarıyla şuan 80 km'ye kadar ki kazalarda ölmeme garantisi veriyorlar.

Ölene ne veriyorlar hocam ödülüne göre uçurumdan felan atlıyayım aşşağıya :D Araştırıyorum hocam sağolasın.

joe_black bunu yazdı

bu tipi seversen al sana araba, ilk alacağım arabalardan birisidir :)

http://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-honda-hr-v

Hocam zevkler ve renkler tartışılmaz ama üstüne 500 Lira para ver binmem bu arabaya :D

samaccc bunu yazdı

opel astra ,

dizel focus küçük motorlu az yakan araba al :S

Model olarak önerebileceğiniz cins var mı hocam 2007-2008 felan?

Sserkan bunu yazdı

Hocam 2005'lere felan bakma o vtec2'lere hakedilmeyen paralar isteniyor

üst kasa her zaman iyidir. Dream'lara hiç bakma en boş paketidir o hondanın 

premium bi nebze daha iyidir elegance'la arasında sanruff hariçi bi fark yok bildiğim kadarıyla

Linklere gelirsek ilgimi çeken 2 ilan var aralarında 

bu araba galeride yazdıkları ne kadar dogrudur bilinmez ama bakmak lazım 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ergolova-dan__2007-civic-hatasiz-72.000-km-boyasiz-125926327/detay

ben olsaydım bunu değerlendirmeye alırdım eğer dedikleri doğruysa  dediği gibi temizse alınabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kazasiz-ve-bakimli-garaj-araci-muayenesi-yeni-yapildi-126317460/detay 

Ama limitleri bi nebze daha arttırabilirim diyosan Elegance'lara bakmanı tavsiye ederim sanruf'un havası daha farklı oluyor :)))

Hocam yorumun için teşekkür ederim öncelikle. Elegance serisine param çıkmaz hocam malesef. Diyelim ki;

şu arabayı aldık lpg taktırmada felan sorun çıkartmazlar dimi hocam? Lpg taktırırsak arabaya ne gibi bir eksisi olur?

e2 tarafından 26/May/13 21:52 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

öncelikle ilk önce araç benzinli mi olacak dizel mi olacak buna karar vermelisin.

benzinli honda, focus, megane tarzı araçlar 100 kmde 40 tl paranı yerler istanbul şehir içinde.

bu araçların dizelleri ise 25 tl yakar şehir içinde.

dizel araç ise 75 bin km üstü her zaman risklidir çünkü millet devirsiz sürüyo motoru piç ediyo.

benzinliler ise 250 bin kmye kadar sorun etmez kolay kolay.

o bmw!nin bitane 2000 motor onun vergisine bi bakmak lazım :-) 

3.16i bmw'ler ise candır tüplü olanları. 100 km'de 25-30 tl paranı anca yer.

bu yakıt hesaplamasını ve risk olayını göz önünde bulundurarak aracını seçmelisin kolay gelsin :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

güzel seçimler fakat modeline göre km leri çok fazla hoca

ayrıca fiyatları kafadan atmışlar o yüzden bi keriz satın almadıkça satamazlar o fiyatlara

yapacağın şey basit oto pazarına gideceksin...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Yönetim görmeden elini çabuk tut hemen oku yazılanları siliniyo çünkü araba konuları  araba formuna git diyorlar :))

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

öncelikle ilk önce araç benzinli mi olacak dizel mi olacak buna karar vermelisin.

benzinli honda, focus, megane tarzı araçlar 100 kmde 40 tl paranı yerler istanbul şehir içinde.

bu araçların dizelleri ise 25 tl yakar şehir içinde.

dizel araç ise 75 bin km üstü her zaman risklidir çünkü millet devirsiz sürüyo motoru piç ediyo.

benzinliler ise 250 bin kmye kadar sorun etmez kolay kolay.

o bmw!nin bitane 2000 motor onun vergisine bi bakmak lazım :-) 

3.16i bmw'ler ise candır tüplü olanları. 100 km'de 25-30 tl paranı anca yer.

bu yakıt hesaplamasını ve risk olayını göz önünde bulundurarak aracını seçmelisin kolay gelsin :-)

Hocam iyice kafamı karıştırdın valla :D Benzini-dizel arası gidip geliyorum :S Ama söylediğine göre benzinli daha mantıklı geliyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek
    temizinden tup takilmamis 2008 2009 mazda 3 öneririm gerek sekli gerek yol tutusu gerek surus zevki ve saglamlik olarak asla uzmez bi kere kullandiktan sonra hondadan toyotadan bile zevk almazsin :) 1 hafta once 2009 mazda 3 sattim bi haftadir bi ton araba denedim en sonunda yine yeni kasa 2012 mazda 3 aldim bi bak arastir ve varsa imkanin test surusu yap derim milletin parcasi pahalli vs soylentilerine kulak asma
Toplam Hit: 2094 Toplam Mesaj: 25