folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arabalara Cam Filmi

Arabalara Cam Filmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Hocalar, güneşe acaip deerece dayanıksız olduğumdan , alerjim olduğundan ve bünyem güneşte saçmaladığından güneşten olabildiğince kaçıyorum.. ama araba kullanırken ister istemez maruz kalıyorum bu namızsız güneşe. yazları kollarm bile 2 renk her daim, amele yanığı misali :) 10dk güneşte kalayım kararıyorum zaten :) :)

şimdi bu cam filmleri vs için bilgi almam lazım, amaç görüntü makyaj vs değil, ama camlara filmleri takıncada çakal bi görünüm vermesin arabaya istiyorum..
    sadece beni güneşten korusun ve görüntü kirliliği yaratmasın yani :)

şimdi bu güneşi benden uzak tutabilecek ve başıma dert olmayacak en uygun film nedir?
    dert olmaktan kasıti yok polis çevirmeleriymiş hedeymiş hüdeymiş bunlar sorun yaratıyo mu? forumlarda dolandım muayenede hafif kusur olarak yazıp öyle geçiriyorlarmış arabayı.. o da sorun değil, muayenesi olsunda :)

bi dereceleri vardı koyuluk-açıklık  olarak, bana kalsa en koyusunu takarım güneş benden uzak dursun diye, ama işte hem polisle uğraşmak hemde arabaı çakallaştırmak istemiyorum.. araba aile arabası 99 avensis..

bu konuda
    "şuşu derecede şu şu şu cam filmini şu şu yerde, sorunsuzca yaptırabilirinsin hiç bi sorunda çıkarmaz" diyebilecek bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirm.

kolayg elsin  

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

yaptırmasına yaptırırsın ruhsata falan kaydettırırsın de trafik polisi her halükarda ceza yazıyo :D daha 2 gün once wolksvagen polo ile 80 tl ceza yedik cam filmi

yüzünden 

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Jigsaw bunu yazdı:
    -----------------------------

yaptırmasına yaptırırsın ruhsata falan kaydettırırsın de trafik polisi her halükarda ceza yazıyo :D daha 2 gün once wolksvagen polo ile 80 tl ceza yedik cam filmi

yüzünden 

ceza yemeyeceğimiz ölçüde olanlarından yok mu hocam bunun?   güneşe it gibi alerjim var her türlü rapor mapor alabilirim bunun için.. 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

Hocalar, güneşe acaip deerece dayanıksız olduğumdan , alerjim olduğundan ve bünyem güneşte saçmaladığından güneşten olabildiğince kaçıyorum.. ama araba kullanırken ister istemez maruz kalıyorum bu namızsız güneşe. yazları kollarm bile 2 renk her daim, amele yanığı misali :) 10dk güneşte kalayım kararıyorum zaten :) :)

şimdi bu cam filmleri vs için bilgi almam lazım, amaç görüntü makyaj vs değil, ama camlara filmleri takıncada çakal bi görünüm vermesin arabaya istiyorum..
    sadece beni güneşten korusun ve görüntü kirliliği yaratmasın yani :)

şimdi bu güneşi benden uzak tutabilecek ve başıma dert olmayacak en uygun film nedir?
    dert olmaktan kasıti yok polis çevirmeleriymiş hedeymiş hüdeymiş bunlar sorun yaratıyo mu? forumlarda dolandım muayenede hafif kusur olarak yazıp öyle geçiriyorlarmış arabayı.. o da sorun değil, muayenesi olsunda :)

bi dereceleri vardı koyuluk-açıklık  olarak, bana kalsa en koyusunu takarım güneş benden uzak dursun diye, ama işte hem polisle uğraşmak hemde arabaı çakallaştırmak istemiyorum.. araba aile arabası 99 avensis..

bu konuda
    "şuşu derecede şu şu şu cam filmini şu şu yerde, sorunsuzca yaptırabilirinsin hiç bi sorunda çıkarmaz" diyebilecek bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirm.

kolayg elsin  

abi belirli bir düzeye göre polis vs.de sorun yaratmıyor.

muayenede söktürmek gerekiyor kıllık çıkarıyorlar onuda muyaneden sonra yaptırmak mantıklı.

senin araba beyaz olduğu için %75saydam UV filmler uygun olur.

bildiğim tek ve en iyi yer ankarada gmg garage..

kendileri otomobil kaplamaya kadar yapıyorlar.

http://www.gmggarage.com/cam.php

facebook ve site üzerinden iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsin.

1-2saat içinde uygulanıyor uzun ömürle gidiyor.

fiyat alıp haftasonu gidelim :)

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

bi arkadaşımdan duymuştum o yüzden kesin bilgi veremiyeceğim araştırman lazım. Bu tip şeyler için medikalcilerde satılan filtre film şeklinde olanlar varmış

bunun için doktordan rapor alıp o sayede o filtrelerden alabiliyormuşsun.

aldıktan sonra trafik şubeden raporlu olduğuna dair yazı çıkarttırıyormuşun

bu belge sayesinde durdursalar bile ceza yemiyormuşsun.

bu durumu bi araştır derim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

bi arkadaşımdan duymuştum o yüzden kesin bilgi veremiyeceğim araştırman lazım. Bu tip şeyler için medikalcilerde satılan filtre film şeklinde olanlar varmış

bunun için doktordan rapor alıp o sayede o filtrelerden alabiliyormuşsun.

aldıktan sonra trafik şubeden raporlu olduğuna dair yazı çıkarttırıyormuşun

bu belge sayesinde durdursalar bile ceza yemiyormuşsun.

bu durumu bi araştır derim

böyle bişey varsa valla süper olur. güneş arabamın içine girmesinde arkadaş, ne raporu alıcaksam alırım. bakalım bi araştırayım doruysa çok işime yarar.

@BarisYigit , yarın sabah bi arayayım alayım fiyat gdidek yaptırak arkadaş çekilcek dert değil.. g.tüm göbeğim beyaz kollarım siyah anasnı satim.. göz kızarması ayılma bayılmalarda cabası :) 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

O cam filmlerinin dereceleri war sen seç açık siyah olanalr war güneşten korur seni hemde öyle çaça araba gibi göstermez arabanı

sana tawsiyem fazla kazıklanma ucuz işçiliğiyle beraber komple bi şişe votka parasından fazlasını ödeme.

FuCk yOu System..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

diCk bunu yazdı:

O cam filmlerinin dereceleri war sen seç açık siyah olanalr war güneşten korur seni hemde öyle çaça araba gibi göstermez arabanı

sana tawsiyem fazla kazıklanma ucuz işçiliğiyle beraber komple bi şişe votka parasından fazlasını ödeme.

açık orta koyu diye mi gidiyo bu camlar sadece..  orta yı seçsem bunun için polis abilere batar mıyım.?! 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

diCk bunu yazdı:

Vodka var Vodka var şimdi tekel mi smirnoff mu absolut mu ?:D

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

yok hocam pek göze batmaz bir çok dalı var o filmin misal ayna gibi olanıda war güzel bir araba aksesuarcısına git aksaraya gitmeni tawsiye ederim bana sorarsan

orada söyle aynen burada yazdıklarını o sana çeşitlerini gösterir,hem ne kadar koyu olmazsa o kadar polisin çewirmesine denk gelirsin..

Filmci iyiyse eğer ki en koyusunu takıp güzel çekerse filmi bu orjinali böyle diyerek cezadan bile kurtulma ihtimalin war:d

FuCk yOu System..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

hocam ankaradaysan gel polatlıya sana katoloktan beğendirelim istediğini çekelim

Toplam Hit: 3298 Toplam Mesaj: 17