folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arabanın Arka Cam Rezistansını Tamir Eden Varmı?

Arabanın Arka Cam Rezistansını Tamir Eden Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Merhaba Dostlar,

Bu hafta bi opel corsa aldım. Geçen gün trafik sigortasının yüksek olmasıyla ilgili konu açmıştım. 

Şimdide şunu farkettim. Arabanın arka camdaki buzu ve buharı çözmek için kullanılan rezistansın 2 teli çalışıyo sadece.

Yanlış bilmiyosam çok arabada bu sorun oluyo. Bunu tamir etmiş olan varmıdır? 

Şöyle bi tamir boyası varmış ve kullanımının anlatımıda var internette ama işe yararmı acaba? http://www.hepsiburada.com/loctite-arka-cam-rezistans-tamir-seti-pm-otbkk501

Yada başka bi tamir şekli varmıdır?

Ayrıca bu tamir boyası rezistansın kopuk yerlerine sürülüyomuş. Mantıken kopuk yere kadarki kısım işini yapması gerekmiyomu? Benim camde sadece çalışanlar ve çalışmayanlar var. Yarıya kadar çalışan yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

Sigortadan her yıl ücretsiz 1 cam değiştirme hakkın var. Onu kullanarak yetkili servisten ücretsiz değiştirebilirsin.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı

Sigortadan her yıl ücretsiz 1 cam değiştirme hakkın var. Onu kullanarak yetkili servisten ücretsiz değiştirebilirsin.

senin dediğin kasko hocam sigorta karşılamaz onu. sanayide varmır hocam mutlaka.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

Haci bi ise yaramiyor

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

hocam soğuk havalarda mümkün olduğunca camı aç kapat yapma buğu yapmasın çözmek içinde , 1 dk kadar ön arka sıcak hava ver 1 saat idare ettirir seni.

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    shia bunu yazdı

senin dediğin kasko hocam sigorta karşılamaz onu. sanayide varmır hocam mutlaka.

Benim bildiğim trafik sigortası ile bu değişim yapılıyor. Kasko değil. Trafik sigortasından değişim yapıldığından kasko da bozulmuyor. Dj Alper konuyu görse daha sağlıklı bilgi verebilir.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı
    shia bunu yazdı

Benim bildiğim trafik sigortası ile bu değişim yapılıyor. Kasko değil. Trafik sigortasından değişim yapıldığından kasko da bozulmuyor. Dj Alper konuyu görse daha sağlıklı bilgi verebilir.

15 gün olmadı hocam değiştireli, kaskom olmasaydı cepten ödeyecektim. Birebir yaşadığım için yazdım.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı

Haci bi ise yaramiyor

nasıl bi işe yaramıyor hocam. kış sabahlarında öyle bir işe yarıyor kiii.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

Odegil tamir ilaci ise yaramiyor

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

yarım yarım mı çalışııyor yoksa hıcmı çalışmıyor? hic çalışmıyorsa sigortası yanmıştır ama yarı buguyu çözer yarısını çözmüyorsa cam degiştirilmeli  başka çözüm yok sigorta cam  degişimine karışmaz

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bi Allahın kuluda dememiş bi daş geçir cama git camı kaskodan değiştir diye :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║