Araç Fiyatları İner Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Fiyatında düşüş yaşanacak tek şey Türk Lirasıdır. Aksini idda eden dıj g3 dür.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Sıfır araçlar galerilere geldiğinde (özellikle yerli üretim olanlar) Birde üstüne Ağustos sonu eylül ekim gibi ÖTV indirmi gelirse iner.

Tam o zamandayiz otv inmedi artti :) 

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Sıfır araçlar galerilere geldiğinde (özellikle yerli üretim olanlar) Birde üstüne Ağustos sonu eylül ekim gibi ÖTV indirmi gelirse iner.

Tam o zamandayiz otv inmedi artti :) 

İkinci elde fiyat artışına devamke 1999 model hyundai accent admireler 80 90 olur bu gidişle kanka

salihgs tarafından 30/Ağu/20 21:44 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

otv'ye tekrar zam gelecekmis bir hafta icinde tum ikincielin piyasasina bi on kagit falan arttirir diye tahmin ediyorum

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

bu fiyatlardan sonra da hane halkı çalışmaktan vazgeçer. 

99 model hyundai için 45 ay çalışıp para biriktirmesi gerekeceğini anlayınca balkonunda biber soğan eker, köyden peynir getirir onu yer. kirayı da bi ara öderiz der.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

bu fiyatlardan sonra da hane halkı çalışmaktan vazgeçer. 

99 model hyundai için 45 ay çalışıp para biriktirmesi gerekeceğini anlayınca balkonunda biber soğan eker, köyden peynir getirir onu yer. kirayı da bi ara öderiz der.

Hocam bu yazdıkların yeni değil aslında hep böyleydi.. 
    Benim durumumda olan arkadaşlarım da var hatta milyonlarca genç var ama kendimden örnek vereyim. 28 yaşında lisans mezunuyum (açıktan okudum) halen anne babam ile yaşıyorum. Uzun süreli olarak herhangi bir işte çalışmadım, çalışmayı da düşünmedim çünkü senin bu yukarıda yazdıklarının her zaman geçerli olan şeyler olduğunu düşünüyorum... Şuan tek hedefim sallabaşını al maaşını mantığında bir devlet memuru olmak çünkü yalan söylemeden ticaret yapamıyorsun, yalaka olmayıp sadece işini yapabileceğin şekilde bir iş bulamıyorsun (yavaş yavaş devlet memurluğu da iyice bu düzene geldi ama yapacak birşey yok) .Yaşam koşullarının zor olmasındaki ana kaynak bunlar yani yalakalık, çakallık v.s... Normalde 99 model bir hyundai için yine 15 - 20 ay çalışman lazımdı, şimdi ise bu süre 45 ay oldu ama peki 15 - 20 ay çok değil miydi ? İşte insanların tam olarak burayı görmesi lazım..

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

maliyeti 5 bin avroyu geçmeyen arabayı 214 bine satmaya ne dersin ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İndi indi ama bizim hevesimiz indi ..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

şimdi ne olacağını daha çok merak ediyorum 

1 adet peugeot rifter 200,000TL yük arabasını binek olarak kullanacam desen http://kampanya.peugeot.com.tr/fiyat-listesi/

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

tüm bu fiyatlara rağmen sıfır araç alanda var civarımda ikinci el araba alanda. honda 1.4 civic 50 küsüre sattı elemanın biri.

ben iki sene önce aynı hondayı 19 küsüre sattıgımı hatırlıyorum bu nasıl bir piyasa amk yıllanmış şarap gibi her sene bir önceki seneyi aratıyor.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
Toplam Hit: 51692 Toplam Mesaj: 185
araç fiyatları