Araç Tavsiyesi Lazım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Tavsiyem araçla km yapmamış insanları dinleme .

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Skoda Karoq da çıktı şimdi. Bayağı kararsız kaldım. 244 bin tl verip xc40 mı ? 160 verip Skoda karoq mu ? 

Audi a5 - bmw 4.18 diye girdik nerelere geldik. Fiyat aralığım belli hocalar. Tek isteğim dizel otomatik olması.

enes ben oraya skoda superb de koyardım passasta koyardım  kodiaq yada karoq da koyardım

fakat önce senin ne tarz bir araç istediğin önemli.

volvo gerçekten kalite olarak üstün fakat o paraya sıfır alacak çok araba var.

2018 BMW 4 Serisi 418i 1.5 Gran Coupe 231.700 TL

2018 Skoda Karoq 1.6 TDI Style DSG 159.900 TL

2018 Skoda Kodiaq 1.4 TSI Prestige DSG 4x4 206.500 TL

2018 Skoda Superb 2.0 TDI Prestige DSG 238.000 TL

2018 Volkswagen Passat 1.6 TDI Highline DSG 227.000 TL

2018 Volvo S60 2.0 D4 Advance 241.180 TL

şimdi passsat niye önermiyorum VW sevmeme rağmen çünki 2019 da kasa değişecek ve aldıgın sıfır araç olsa bile kasa eski kalacak fakat karoq , kodiaq , volvo hep yeni kasalar yeni model araçlar.

eğer gerçekten büyük bir aile arabası istiyorsan  kodiaq yada karoq ,  fakat kendin için istiyorsan volvo.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Kimse de dememiş ki ; nasıl paralar bunlar.

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

PanxeR,

hacım benzinli araç da koymuşsun listeye. Benzinliyi baştan direk eliyorum. Önce orada anlaşalım.

Gönlüm suv modeli fakat a5 ve 418 de hoşuma gitmiyor değil hacım :)

Karoq inceledim biraz aklıma yattı. Şimdi xc40 ile bunun arasında da dünya kadar fark var mı ? Karşılaştırdım ama çok büyük farklar yok. 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

PanxeR,

hacım benzinli araç da koymuşsun listeye. Benzinliyi baştan direk eliyorum. Önce orada anlaşalım.

Gönlüm suv modeli fakat a5 ve 418 de hoşuma gitmiyor değil hacım :)

Karoq inceledim biraz aklıma yattı. Şimdi xc40 ile bunun arasında da dünya kadar fark var mı ? Karşılaştırdım ama çok büyük farklar yok. 

teknik olarak fark yok ancak koltuğa oturduğunda ve aracı sürerken hissedeceğin büyük farklar olacak. 

bence 2 araç içinde test drive yap.

fiyat farkı az degil skoda ile volvo arasında aradaki fark ile bir araç daha alınır yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Otomatik araç alacaksan ilk araştıracağın şey arabaların şanzımanları olmalıdır. Sorunlu bir şanzımana sahip bir araç seni üzebilir. Özellikle 2. elde çok dikkat etmek lazım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mercedes c - e, serisi bmw 3-5 serisi, passat, mondeo gibi modeller bana göre türkiye şartlarındaki en premium segment araçlardır daha üst modeller insanı huzursuzluğa sürükleyebilir çünkü trafik koşulları belli park sıkıntısı v.s aracın başına gelebilecek en ufak çizik bile çok can yakar. ek olarak subaru levorg modelini tavsiye ederim sanırım dizeli yok ama 4x4 güvenlik performans ekonomi herşey var ve kırmızısı oldukça gösterişli bence parasını sonuna kadar hak eder

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    JpnTr bunu yazdı

Passat gibi leş bir modele para vereceğinize Volvo S60 alın daha iyi. Doğuş gibi müşteriye köpek çeken başka bir marka yok sipariş ile bilmem kaç ayda araba alıyorsun, aldığın araba da vw.

SUV Modeli olarak Eski XC90 modellerine veya yukarıda yazılan XC40 modeline bakabilirsiniz. Veya https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2016__boyasiz_hayalet_zenon_isitma_hatasiz-515568286/detay şuna bakabilirsiniz mesela. 

Olayı özetlemiş sağlam araç alacaksın 2.el olacak  Dizel olacak audi olacak hepsi wolskvagen çöpü Alman olacak dostum 2004 quatro bir audi öneririm ama almazsın yeni audi den sağlamdır volvo gibidir en azından wolskvagen gibi değil eğer başın ağrımayacak bir araç arıyorsan 7 kıta dünya da japon aracı alacaksın yada servis şu bu demeyeceksin volvo bineceksin çünkü alman arabalarına binerken pahalı binersin tüm bunu top gear da iyi özetlediler bölümünü bulabilirsiniz arama kriterleri tutarlılık sağlamıyor ama seçim sizin bmw m3 derim ben siz başka istersiniz iyi şanslar. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

merso  merso  merso  :D   tek   geçerim  okuldan  beri hep  merso  tam   merso  :D 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

passat öneren arkadaşa arkadan gülüyorum sadece  

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 4156 Toplam Mesaj: 44
araç tavsiye öneri