Araç Tavsiyesi Lazım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

passat öneren arkadaşa arkadan gülüyorum sadece  

hocam ben şahsen çok beğeniyorum tabi fiyatı acayip uçuk ama güzel araba siz neyini beğenmiyorsunuz 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Araç süper önerin için de teşekkürler hocam. Fakat bunun servisi ve yedek parçası bana sıkıntı olur

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Araç süper önerin için de teşekkürler hocam. Fakat bunun servisi ve yedek parçası bana sıkıntı olur

Yok be hocam araştırmadım ama sanmıyorum. Artık iyi kötü çoğu markanın yetkili servisleri pahalı bana göre. Bi araştır servisi ve yedek parçaları belki istediğin seviyededir. Bu araç hakkaten trafikte fark yaratır kendini özel hissettirir :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    Queltos bunu yazdı
    enes bunu yazdı

Yok be hocam araştırmadım ama sanmıyorum. Artık iyi kötü çoğu markanın yetkili servisleri pahalı bana göre. Bi araştır servisi ve yedek parçaları belki istediğin seviyededir. Bu araç hakkaten trafikte fark yaratır kendini özel hissettirir :)

Vay be fiyati uygunmus hocam gorunumune göre 

Bunu görünce fiyati 500k 600k vardır diye düşünüyordum ama ucuzmus

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Hocam jaguar ı değerlendirirseniz lexus ls leride kontrol edebilirsiniz tüm Toyota servisleri lexus ayrıca bütün araçları bir yana  koyun lexus u bir yana hepsine yeter. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

jaguar ın türkiye temsilcisi şuanda borusan oldu , sanırım kol gibi sokarlar bizim patdon aldı geçen 600k ya yeni jaguar jeepinden.

bmw yi iyi fiyata geri alip jaguar verdiler.

skokoda ve vw ne alaka diyen arkadaşlar bu araçlar sıfır araç alırken en iyi fiyat performansı sunan araçlar 2. el de de kayıpsız satılan araçlar. 

skodayı satamazsın diyen arkadaş türkiye 2.el piyasasını bilmiyor demektir en rahat ve en az değer kaybı ile satılan araçlar vw ve vw ailesine ait markalar ( skoda seat vb) 

fakat o bütçe ile çok daha premium volvo veya jaguar almak çok çok daha mantıklı.

sıfır volvo da alabilirsin 2.el jaguarda. 

en iyi seçenek araçları sürmek  sadece kağıt üstü araç alınmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

244 liraya Volvo xc40 boş modelini satıyorlar adamlar. Dolusu 280-290 geliyor.

Skoda karoq boşu 164 den başlayıp opsiyon ekleyip zevkine göre donatsan 200 e geliyor. 

Vw tiguan highline full baktık 310bin sıfırı. 

Ne alıcaz napıcaz kaldık ortada

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

244 liraya Volvo xc40 boş modelini satıyorlar adamlar. Dolusu 280-290 geliyor.

Skoda karoq boşu 164 den başlayıp opsiyon ekleyip zevkine göre donatsan 200 e geliyor. 

Vw tiguan highline full baktık 310bin sıfırı. 

Ne alıcaz napıcaz kaldık ortada

boşu nerde 164 bin hocam ?  290 bine de R desing alırsın volvo nun 

gidip en ucuz arabanın da en dolu paketini alırsan o kadar pahalı olur  2018 Volkswagen Polo 1.6 TDI Comfortline 104.500 TL bak  highline bile değil.

comfortline alıp ek istediğini taktırcan arabaya.

gidip en pahalı seçeneğe yönelme.

PanxeR tarafından 21/Mar/18 19:31 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    mehmetdiyebiri bunu yazdı

Kimse de dememiş ki ; nasıl paralar bunlar.

Ben dedim :) 

Enes hocam tabii ki kendi tercihin lakin kesinlikle bu durumlar varken gidip  " 0 " araç almam , evet 200-220k arası çok güzel bir para insan o kadar para vermişken sıfırına bineyim der ama , istediğin arabaların 10k-15k km de olanlarına bakmanı tavsiye ederim. 

O kadar para gidip , opel , skoda , vw filan verilmez. O paralara audi - bmw - mercedes bakılır , lexus --> toyota ınfınıtı --> nissan gibi düşünebilirsin toyota bayisi lexus'a ınfınıtı nissan bayisi  bakar , çünkü üst markaları bunlar. 

Ha bana sorsan kesinlikle temiz 20-30k km arası bmw 520-530 m paket alır geçerdim. 

BU kasalardan bahsediyorum 

tek geçerim vallahi , ben hayatım boyunca alamam da , tavsiye verebilirim :) 

Toplam Hit: 4110 Toplam Mesaj: 44
araç tavsiye öneri