Araç Trafik Sigortası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı

Merhaba Dostlar,

Uzun zamandır araç arıyodum sonunda bütçeme göre bişey buldum ve aldım. Opel Corsa 1.3 Dizel Essentia modelini aldım. 

Aracı almadan hiç sigorta araştırmamıştım ve şimdi bakıyorum aklım gitti. En uygun anadolu sigortadan 1041TL teklif aldım ve diğerleri 2500'e kadar gidiyo.

Yaşım 27 olduğundan yüksek geliyomuş teklifler öyle denildi.

Uygun olan ve tavsiye edebileceğiniz sigorta şirketleri varmıdır acaba?  

araca o kadar para veriyorsun, bıdı bıdı yapma 3-5 demeden öde sigortasını da : )

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mustafa_unax bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    mustafa_unax bunu yazdı

Fiyatları duyunca araba aldığım içn kısa süreli bi pişmanlık yaşadım hocam :)

Daha uygun yada en uygun şudur diyebileceğin bi firma varmıdır teklif almam için? Yada bölge diyosun ya hani, plakamı memelekettenmi çıkartsam düşer nasıl olur bu işler?

şirketlere göre durum değişiyo hocam kimisi ikameti baz alırken kimisi plakayı baz alıyor kimisi bazı bölgelerde ikameti alırken bazı bölgelerde plakayı baz alıyo (işine geldiği gibi)

sana bende uygun çıkaracak bi Allanz var Allianzdan almadıysan teklif tc plaka asbis no gönder bakayım

Koç çalışanı olduğum için ordan özel bi indirimli teklif gelcek hocam oda gelince onuda değerlendirerek konuşalım seninle

hocam koç çalışanı indirimini bizde yaparız ama trafik sigortalarında koç çalışanı indirimi yok bildiğim kadarıyla

kaskoda konutta felan varda trafikte öyle bir ekranım yok

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

serkan, kaskoyu yenileteceğim ama geçen kaskodan cam hakkımı kullandım, dosya kapanmamış görünüyor sanırım ki normal fiyat verdi axa. kaskomun süresi dolsa ne kadar süre içerisinde yenilersem indirimden yararlanırım?

arkadaş bir de van olunca yan yattı çamura battı yapıyorlar. ben aracı istanbulda kullanıcam desem, sonra başına burda bi iş gelse sıkıntı olur mu?

teşekkür ederim şimdiden ;)

fahri hemşehrim benim

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Eskiden öyleydi hocam ama artık öyle değil zaten öylede olmaz bundan sonra olursa benim işime gelir :) Aynı fiyata Dünyanın en iyi şirketini pazarlarım :)

Ehlikeyf hocam

Kaskolarda şirketine göre değişmekle beraber cam hasarları kademeyi bozmaz

Hasarsızlık indirimi Bütün şirketler için geçerlidir en son axa yaptım diye ona yaptırmak zorunda değilsin 180 gündür

Tc ne göre ikameti belirliyor hocam ona göre fiyat veriyorlar, Mesela adamın ikameti izmir ama arabayı vanda kullanıyor orda kaza yapabilir sıkıntı yok terör teminatıda verirler

ama tc yi girdiğinde özellikle diyarbakır muş bitlis gibi şehirlerde şirketler teminatları kaldırıyor genelde terör ve hırsızlık teminatı vermek istemiyorlar

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

bende sıgortacıyım hocam ama alperınde dedıgı gıbı kasko sıgortadan yerı gelıyor dusuk cıkıyor yenı duzenleme geldıgı ıcınde bıraz fıyatlar yukseldı genelde 15 20 fırmaya bakıyoruz hep aynı degerler cıkar hocam yasınızdan ılk arac olusundan kaynaklanabılıyor yada agır hasarlı bır kazaya karıstıysanızda olabılıyor yapabılcek bırsey yok bu durumda 

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

fiyat dilersen bende verebilirim. 

vereceğim fiyatlar arasında en uygun rakam varsa biraz da indirim yapabilirim. 

he yüzünü güldürmez belki ama bir çorba içersin :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

saol dj_alper hocam teşekkür ederim ;)

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu nasıl hesap adam 27 yaşında ve ilk arabasi diye cezalandırılıyor. 40 yaşında ve xxx inci araba olsa kaç para çıkıyor merak ediyorum?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Olgunisik bunu yazdı

Sorma bende de aynı sorun var. Geçen hafta 98 model fiat marea 1.6 sx aldım. Zorunlu sigorta için 530tl ile 7000tl arasında fiyat geldi. Neyi nasıl hesaplıyorlar anlamadım. 530 tl ye koru diye bir firma varmış ona yaptırdım. İlginçdir kasko da yaptırdım 550 tl tuttu. 

Bu aralar sigorta firmaları deli deli fiyatlar veriyor. Sigorta acenteleri de dertli. 

bir daha koruya yaptırma hocam Tavsiyemdir http://sigortagundem.com/haber/euro-ve-koru_ya-hazine-el-atti/335393 

98 modele nasıl bir kasko yaptırdın hocam bende garip durumlar söz konusu

neyse çok kurcalamamak lazım:)

Trafik sigortası zorunlu olduğu için yaptırdım bana bir faydası yok. Bu nedenle en ucuzunu seçtim. Sigorta poliçesi şirket batsa da havuzdan devam eder. Ödeme daha uzum zamanda olur o kadar.

98 model arabaya nasıl kasko yaptırdığımı bende bilmiyorum. Kimse de inanmadı zaten. Acaba dedim araştırdım ama kasko var. E-devlette sigorta poliçeleri görülebiliyor oraya baktım plakamda hem zorunlu hemde kasko görülüyor.  

Toplam Hit: 1858 Toplam Mesaj: 31
kasko trafik araç trafik sigortası