Araç Yol Kayıt Kamera Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, fiyat performans olsa iyi olup önerebileceğiniz otomobil için yol kayıt cihazı var mı? 

Bmw süren bi orospu evladı bizimkileri sıkıştırmış panik yaptırmış falan, bodoslama girip anasının amını gösterecen de işte arac volvo olacak ki ahh ahh, neyse önerileri bekliyorum. 

dcpromo tarafından 23/Kas/22 01:06 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

FPS'e yani saniyede çektiği kare sayısına dikkat etmelisin. Ne kadar çok FPS o kadar net ve temiz kayıt demek. Özellikle plaka okumak için önemli. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

fps bitrate vb. kameralardan dolayı tecrübeliyim hocam amma ki daha önce blue mi neydi öyle bi marka almıstık tanıdığa çok hosuma gitmemişti, gelen önerilere göre değerleri karşılaştıracağım. DH de bi konu var ama mq forumu beni çok yoruyor arayüzü falan buradan bişi çıkmassa oraya bi bakacağım.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

4 Ekimde Viofo A129 plus duo aldık hocam. 3806₺ di aldığımızda, şuan amazonda stokta görünmüyor. 

Almadan önce çok uzun süre araştırdım, youtubeda incelemeleri izledim ama hiç bir boka yaramadı incelemeler. Dashcam kaza, olay videoları izledim, baya bir mesai harcadım. Hatta yemek yerken film yerine dashcam videoları izliyordum :) "Idiots in cars", Dashcam Nation kanalında, istersen biraz göz atabilirsin.

Güzel görüntülü olanlarda markalara dikkat ettim, en çok denk geldiğim viofo idi. Garmin gibi bir kaç marka daha vardı benzer hatta daha iyi görüntüleri olan ama fiyat olarak en makulu viofo. 

Bütçeyi biraz zorlayıp viofo bakabilirsin. 200 ₺ akü bağlantı kablosu da alıp 24 saat kayıt alabilirsin, park koruması için. Tekli versiyonu var A119V3, görüntü kalitesi olarak aynı benim aldığımla ancak sadece ön kamera mevut. Prime ile 1700₺ civarı. 

punto cero
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

ben 70mai kullanıyorum wifidan telefona da bağlayabiliyorum kayıt felan indireceğim zaman.

görüntü gayet iyi. ama fiyatlar uçmuş :)

https://www.hepsiburada.com/70mai-lite-d08-arac-ici-kamera-130-genis-aci-lens-1600p-global-versyion-p-hbv00000nhzav

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

70mai pro plus gpsli versiyon

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

23 nisanda 1050tl civarına  https://www.trendyol.com/xiaomi/70mai-pro-plus-akilli-arac-ici-kamera-a500s-140-genis-aci-p-213422985?boutiqueId=603046&merchantId=106994  bu ürünü aldık bir abimize. Gayet güzel ve memnun. Bizim araçta da xiaomi var. Bunun bir yada iki eski modeli. Ondan memnun olduğumuz için bunu aldırmıştık. Tavsiye ederim. Fiyat performans ürünü.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

360 G300H Aldım acayip memnunum

1 yıldır kullanıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ekranlı olunca baya çıkıyor fiyatlar, Xiaomi 70Mai 1S fiyat performans olacak bana göre sanırım

Eyvallah hocalar

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/360-g300-1296p-160-genis-aci-gece-gorus-dahili-gps-akilli-arac-ici-kamera-pm-HB00000WB5P0

var bende on arka araç kayıt yapıyor , dikkat etmek lazım orospu çocuğu dolu trafikte orada burada , iddalaşmaya gerek yok . 

Aslında basit devre kartları ile çok daha iyileri yapılabilir.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bu aldığımız kayıtları cimer e yollasak yasal yaptırımda bulunurlar mı acaba? 

burada bir ışıklar var amk yerinde sola dönüş yasak olmasına rağmen bodoslama girip ya kaza yaptırıyorlar ya da trafiğin anasını sikiyorlar. uyuz oluyorum amk mağaradan yeni çıkmış ılık götlü tatlı su solucanlarına. 

eğer yazıyorlarsa ceza 3 5 bin dinlemeyecem alacam takacam arabaya. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 4234 Toplam Mesaj: 17
otomobil yol kayıt video record araç