Araç Yol Kayıt Kamera Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

bu aldığımız kayıtları cimer e yollasak yasal yaptırımda bulunurlar mı acaba? 

burada bir ışıklar var amk yerinde sola dönüş yasak olmasına rağmen bodoslama girip ya kaza yaptırıyorlar ya da trafiğin anasını sikiyorlar. uyuz oluyorum amk mağaradan yeni çıkmış ılık götlü tatlı su solucanlarına. 

eğer yazıyorlarsa ceza 3 5 bin dinlemeyecem alacam takacam arabaya. 

Emniyet gov tr maili ve ihbar kısmı var orası çalışıyor fakat Cimer daha etkili, 

YouTube kanalı açıp linki paylaş cimere , videoda tarih zaman etiketi olsun

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

bu aldığımız kayıtları cimer e yollasak yasal yaptırımda bulunurlar mı acaba? 

burada bir ışıklar var amk yerinde sola dönüş yasak olmasına rağmen bodoslama girip ya kaza yaptırıyorlar ya da trafiğin anasını sikiyorlar. uyuz oluyorum amk mağaradan yeni çıkmış ılık götlü tatlı su solucanlarına. 

eğer yazıyorlarsa ceza 3 5 bin dinlemeyecem alacam takacam arabaya. 

trafik orospu evladı dolu, iş çıkışı bir de servisçi tayfa ekleniyor aq anası babası sanki özellikle millete bela olsun tam bi orospu evladı olsun diye niyetlenip çocuk yapıyorlarmış gibi... 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

70 mai kullanıyorum yıllardır. gayet memnunum. 5 yıl sonra pili öldü. yeni pil taktım devam :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

70mia 1s. Ne olmuş, neye maruz kalmışız demek için ideal.

Errare Humanum Est
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hacılar

bende aşağıda linkini verdiğim ürünü aldım. Kalite anlamında tabiki bir Xiaomi değil. Ancak şunu merak ediyorum, bu kamerayı çakmaklığa takılı bırakıcam, cama yapıştırıcam, yazın güneş ışığına maruz kalacak arabanın içi cehennem gibi sıcak olacak bu kamera problem yaratır mı siz sorun yaşadınız mı? Yangın filan çıkarmasın aq?

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BS44LMPJ?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

simkartlı lazımsa ulaş bana.

araç takip özeliği ve mobil uygulamada mevcut. 

https://www.spymobil.com.tr/

Toplam Hit: 4240 Toplam Mesaj: 17
otomobil yol kayıt video record araç