folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aranıza Döndüm (:

Aranıza Döndüm (:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerShery
    SerShery's avatar
    Erkek
    hosgeldin hocam:)

Azerbaycan tv de pokemon: Ash pikaçuya, ''Seni seçtim aybalam ceryan şoku atasan'' dedi, hayattan soğudum :O
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    -----------------------------
    decameron bunu yazdı:
    Daha evvel ne varoslari duydum ne içeriği hakkında bilgim vardı ama uyuşturucu ile ilgili konular vardıysaki hiçbir yönüyle tasvip edilecek yanı yok , uyuşturucu kelimesini en son Requiem for a Dream adlı filmi arkadaşa anlatırken kullanan biri olaraktan , geçmiş ossun demek düşer..
    He zamanında tbtde açılırkende görmediğinizden silmiyodunuz o zaman. anladım......

Hoca silebildiğimizi siliyoruz, her önüne gelenin açtığı pisliği temizlemek için durmuyoruz burada , açılan pislikten sorumlu onu açandır , kaldıkiTahribat tarihinde olmamıştır mevzu bahsi geçen türde bir faaliyet. Kaç yıllık tahribat burası , gelmiş 2 senelik üye bana silmediniz anlamadım diyor ... Güldürme şindi

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    decameron bunu yazdı:

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    decameron bunu yazdı:
    Daha evvel ne varoslari duydum ne içeriği hakkında bilgim vardı ama uyuşturucu ile ilgili konular vardıysaki hiçbir yönüyle tasvip edilecek yanı yok , uyuşturucu kelimesini en son Requiem for a Dream adlı filmi arkadaşa anlatırken kullanan biri olaraktan , geçmiş ossun demek düşer..
    He zamanında tbtde açılırkende görmediğinizden silmiyodunuz o zaman. anladım......

Hoca silebildiğimizi siliyoruz, her önüne gelenin açtığı pisliği temizlemek için durmuyoruz burada , açılan pislikten sorumlu onu açandır , kaldıkiTahribat tarihinde olmamıştır mevzu bahsi geçen türde bir faaliyet. Kaç yıllık tahribat burası , gelmiş 2 senelik üye bana silmediniz anlamadım diyor ... Güldürme şindi

Yok zamanında vukuatlar bölümü çok karışıktı her türlü karışımı bulabiliyordun onaydı tepkim. yoksa zamanında çok yazıldı çizildi. isimdendir ve haklısınız tbt ruhu bu ama arkasında durmak lazım bi yerde.  hiç olmadı demek buraya değişik zevklerle gelen müridlere hakaret diye düşündüm.
    haklısınızdır nihayetinde sizin ölçüp tarttığınız bi yer burası ve bende çok seviyorum tbt yi.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    aramıda mısın halen :)

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun daha kötüsü olmamış buna şükr
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Enis bunu yazdı:

NoName bunu yazdı:
    aramıda mısın halen :)

iş yerinde tbt ye girmesi yassaklanmış,evdede giremiyo yani pek yorum yazamıcak artık 

byağı bi ders oldu yani :D

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Olayı en azından bir ders amaçlı durum olarak görüyorum. İnternetin gerçekten birilerinin kontrolü altında olduğunu, herkesin herşeyi yapacak rahatlıkta olmadıklarını bilin. Bir internet kullanıcısını içeriye tıkıp interneti soğutturacak şekilde müdahale ettiğini varsayarsak bu tür işlerin çocuk oyuncağı olmadığını anlamamız gerek.. Bu tür illegal yazıları ne tahribatta ne kendi sitenizde ne de başkalarının sitelerinde denemeyin. Sorumluluk size aittir. Rene her üyenin mesajındaki sorumluluğu alsaydı şimdi içeride olurdu (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    100 Üncü post benden ulan güçhan yine burdasın =) Neyse En Azından tırsmış olup ders çıkarman güzel bi olay ...

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
Toplam Hit: 16219 Toplam Mesaj: 99