folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aranızda Bilgisayar Mühendisi Varmı

Aranızda Bilgisayar Mühendisi Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emineker
    emineker's avatar
    Erkek
    ben bu sene bilgisayar mühendisliğini kazandım da bikaç önemli sorum olacaktı

i love you
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    sor hacım...

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    verruckt
    verruckt's avatar
    Erkek
    buyur  bakalım. yardımcı olabıldıgım kadar olayım sana. hayırlı olsun ayrıca...

Zencinin malı züğürtün çenesini yorar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

arkadaşlar bnde elektrik elektronik mühendisliği kazandım

okuması ne kadar zordur iş olanakları nasıl öğretmen ağzıyla değilde bu meslekten olan varsa bilgi verebilirmi

Zugzwang
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    össye girdikten sonra olacak :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

zndmn bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar bnde elektrik elektronik mühendisliği kazandım

okuması ne kadar zordur iş olanakları nasıl öğretmen ağzıyla değilde bu meslekten olan varsa bilgi verebilirmi

hahah onuda okuyorum :)

okuması zordur çogunlukla yüksek matematikle ugraşıyoruz karmaşık sayılar differansiel denklemler çokça kullanılır.İş olarak eger kafanı kullanırsan ac kalmazsın elektrik yada elektronik dallarından birini secebilirsin yani tamamen senin yetenek ve zevkine kalmış.ilk 2 yıl zordur daha sonra ana meslek dersleri biter daha az kuramsal daha çok pratiktir.Hem zevkli hemde daha kolaylar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emineker
    emineker's avatar
    Erkek

ben fen lisesi mezunuyum normalde çok başarılı bir öğrenciyim ama sınavda ufak bir problem yüzümden yapamadım ve ailevi problemlerden dolayı seneyede bir daha hazırlanmadım ve elimdeki puanla tercih yaptım yani matematiğim çok çok iyidir çokta severim nasıldır okuması bu bölümü seçmekle iyi mi yaptım kötümü yaptım

i love you
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

esasoglan80 bunu yazdı:
    bu sene kazandım işte bilgisayar mühendisliğini ondokuz mayıs samsuna gidicem inş sizce bilgisayar mühendisliğini seçmekle doğrumu yaptım

bunu kendinden başkası cevaplıyamaz ama sana 2 tavsiyem var.ilk yıl cidden yogun çalış ve notlarını yüksek tut.ikincisi ise bazı insanlar şunu diyicekler ben kursa gider senden daha iyi programlama ögrenirim yok biri vardı bilgisayar müh birşey sordum bilemedi yok ben gece gündüz çalışırım senden iyi olurum vs vs

sallama bunları.Kursun o adama ögreticegi birşeyi eger derslerini dinler ve mantıgını anlarsan kendi kendine sende ögrenirsin hemde idda ediyorum daha kısa zamanda.Her bilgisayar mühendisi her soruyu bilicek diye bir kayde yok ha şuda var her bilgisayar müh diploması alan adamın kalitesinin bir standartıda yok ondan canını sıkma.Gece gündüz çalışıp çok şey ögrenilir ama bazı akademik konuları kendi kendine çok zor ögrenirsin bunun için üniversite egitiminin farkını anlıyorsun.

Üniversite sana birşey ögretmez.Nasıl ve nerden ögrenmen gerektigini ögretir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emineker
    emineker's avatar
    Erkek
    vallahi iyi bi açıklamaydı tşkürler peki hala daha önceki senelerde olduğu gibi önü açık bi meslekmi

i love you
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    evet...her önüne gelen sistemciyim networkcüyüm yazılımcıyım diyor ama ciddi kurumlar mühendis ile alaylı adam arasındaki farkı kavramış durumdalar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emineker
    emineker's avatar
    Erkek

çok sağolun hocam

i love you
Toplam Hit: 4792 Toplam Mesaj: 32