folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Aranızda Bilgisayar Mühendisi Varmı

Aranızda Bilgisayar Mühendisi Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

rene hocam super ozetlemıs:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Ha bu arada, forumda şeyini sallasan mühendise carpar :)

---------

bende muhendisim :H ama bilgisayar degıl :/

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

bilg muh okuyorum fakat mekatronik muhendisliğine geçiş yapmayı düşünüyorum gelecek yıl

nedenini sorarsan bölümle alakalı değil tamamen kişisel bir olay  mekatronikin mesleki alanları daha çok iligimi çekti

arkadasların da dediği gibi hayatında üniversite okumamış ama yok şu söyle bu böyle  ben okumadım seni 2 ye katlarım 5 le carparım diyenlere kulak asma

bilg muh iş yelpezasi çok geniş elbet kenine göre birşeyeler bulursun işte bu benim mesleğim diyeceğin tamamen herşey sana bağlı senin kendini hangi alanda geliştireceğin önemli

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

İddaa ediyorum, mühendisliğe girmeden öncede şu anda mühendisliği bitirmiş bicok kişiden daha fazla bilgi ve tecrübeye sahipdim bilgisayar konusunda...

Bendede vardı hem yaşın verdiği hen o bilginin verdiği götükalkıklık...

Ha hiç bi zaman artistlik yapmadım bu konuda ama ben bilgisayarcılık yapıyorum adam bilgisayar mühendisi, bana pc getiriyor tamir edemedim diye, ister istemez boşuna okuyor bunlar diyordum...

Sonradan anladım ki, okula girince, ben eşşeğin tekiymişim, ve bi bok bilmiyormuşum...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

İddaa ediyorum, mühendisliğe girmeden öncede şu anda mühendisliği bitirmiş bicok kişiden daha fazla bilgi ve tecrübeye sahipdim bilgisayar konusunda...

Ha hiç bi zaman artistlik yapmadım bu konuda ama ben bilgisayarcılık yapıyorum adam bilgisayar mühendisi, bana pc getiriyor tamir edemedim diye, ister istemez boşuna okuyor bunlar diyordum...

Sonradan anladım ki, okula girince, ben eşşeğin tekiymişim, ve bi bok bilmiyormuşum...

ahah (:  ismini vermeyeyim antalyada +5 yıldız bir otelin bilgi işlemcisi (ki adam mühendis) internet yok diye beni arıyo.. gittik faturayı ödememişler. :|  otomatik ödemede yanlışlık varmış..

alaylıyız olur mu p:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

fizik ve analizde takıldığın kısım olursa yardım etmeye çalışırım :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek

+10000000000000000000 :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elfkrc
    elfkrc's avatar
    Dişi

ben de bu sene kazandım bilgisayar mühendisliğini, kocaeli üni. 1. sınıftayım şu an. bilgisayar hakkkında, programlama dillleri, yazılım.. vs. hakkında hiçbir bilgim yoktu.tek ilgi alanım msn, facebook ve bazı forumlardı =)) ama ta ki bu bölümü kazanan kadar. bölümümü seviyorum şu an için, eğlenceli geliyo ama bir okadar da zor... umarım ileride bu işi hala seviyor olurum ve iyi bir bilgisayar mühendisi olurum  ;-)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

NovalgiN bunu yazdı:

ahah (:  ismini vermeyeyim antalyada +5 yıldız bir otelin bilgi işlemcisi (ki adam mühendis) internet yok diye beni arıyo.. gittik faturayı ödememişler. :|  otomatik ödemede yanlışlık varmış..

alaylıyız olur mu p:

abicim haklısın, örneğe gelcek olursak, ben format atmayı bilmeyen yardoc biliyorum...

ama sorun orada değil zaten, buun eğitiminde zaten öğretmieyorlar o adama modemde internet olmayınca ne yapacaksın yada formatı nasıl atacaksı diye...

ben sana direk söylenenei söyleyim,

mühendisin format atmasına gerek yok, teknisyeni cağırır o atar...

mühendisin program yazmasınada gerek yok, programcıyı cağırır o yazar...

ama birden cok programcı ve birden cok teknisyeni teknik manada idare ve organize edecek adam mühendistir...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elfkrc
    elfkrc's avatar
    Dişi

ben sana direk söylenenei söyleyim,

mühendisin format atmasına gerek yok, teknisyeni cağırır o atar...

mühendisin program yazmasınada gerek yok, programcıyı cağırır o yazar...

ama birden cok programcı ve birden cok teknisyeni teknik manada idare ve organize edecek adam mühendistir...

hmm.. işte bunu beğendim :))

Toplam Hit: 4807 Toplam Mesaj: 32