folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Araplar Bizi Sattı Mı?

Araplar Bizi Sattı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    Öncelikle şöle başliim evet araplar bizi sattı!Fakat hepsi değil.
    Örnek vererek anlatıcam diyelimki mahalledeki bakkal kazık satıo malları bütün bakkallar hainmidir?
    Araplardada olay böyle MEkkenin şerifi hüseyinin ingilizlerle anlaşarak bazı bedevi kabileleri ayaklandırması gibi. Ancak Arapların bir bütün olarak ihanet ettikleri kesinlikle söylenemez. İhanet edenler, Arap nüfusu ile karşılaştırıldığında çok küçük yer tutarlar, Arap kabilelerin büyük çoğunluğunun Müslümanlık bağıyla son ana kadar Halifeye bağlılıklarını koruduklarını insaf sahibi tarihçiler söylemektedir.

Ki başka bir husus isyan eden araplar cepheye çok uzak kalıyo yani sırtından vurmak filan yok sadece ingiliz askerlerine yardım etmişler ama asıl araplar sürekli istanbula sadık ve asıl cephede gögüs gögüse mücadele edip çarpışmışlardır.

yani sözün özü lübnan,suriye,ırak,filistin gibi arap ülkelerinin bize ihaneti söz kjonusu deildir.Ve bugün onlara yapılan zülüm bizimkinin bedelidir oh olsun felan gibi laflar saçmalıktır cehalettir!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    Ayrıca tornavidanın dediğide doğru arapları ingilizler özgürlük bağımsızlık bahanesiyle kandırdılar ve dediklerinide yapmadılar zaten..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    abdest zaten araplar içindir... tuvaletten cıkıp elini taşa suren insandan her turlu bok beklenir hocam... arap milletine tiksinere bakıyorum...zaten Hz. Muhammed demiş... " ben onlardanım ama onlar benden değil...."

NO ARABIC ! NO ARABIAN MONEY !

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    küçük bir azınlık lafı hikaye.bu bahsettiğiniz küçük bi azınlık koskoca Osmanlı nın tüm arap cephelerinde yenilmesine mi sebep oldu yani ?
    topyekün sattılar.yaser arafat ın babasına mektubu var.bana gömülücek iki karış toprak bırakmadın diye.
    ayrıca satmak sadece savaşta arkamızdan vurmak olarak lanse edilmemeli.Abdulhamit çok ferman yolladı arap halkına.özellikle filistin bölgesindekilere.topraklarınızı yahudiye satmayın ilerde başınıza dert olacak diye.ama arapın umrundamı para dini imanı olmuş.
    bugün onlara yapılan zulüm tarihte yaptıkları hataların karşılığıdır.üzüntüm vardır sonuçta müslüman kardeşlerimiz.ancak bi yardım kampanyasında onlara yardm etmem.ülkemdeki fakirlere açlara gazilere vs. yardım ederim.
    ayrıca kandırma mandırma olayıda hikaye.kanmayacak kardeşim.müslüman bi imparatorluğa karşı, elin hristiyanının laflarına kanmayacak...

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    çoban oncelikle sana okulda ogretilen tarihi unut. oyle bir tarih yok. o yuzden okul bilgilerinle konusma. cezayirdeki bedeviler dısında arap milleti osmanlıyı satmıştır. türklerin tarihindeki en buyuk ihanettir bu. belkide dunya tarihindeki. gercekten biseyler ogrenmek istiyorsan ilk once okulda ogrendiklerini unut. daha sonra tarih proflarının yazdıkları kitapları okumakla baslayabilirsin işe. sonra unide tarih bolumunde okursun. okula gittigin gun ne dediklerini ben sana soyliyeyim. ""bildiginiz butun tarihi unutun""

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    IRF

şu anda gurur duyduğumuz TAI arapların parasıyla kuruldu!....

araplar imf de olan 800 milyar dolar parasıyla bizim borclarımzı kapatmaya çalıştılar.

unutma türkiye terazinin hangi tarafında ise o ağır basar!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    IRF şey etmiş:
    Hz. Muhammed demiş... " ben onlardanım ama onlar benden değil...."

------------------------------------------------------------------------------
    bana kaynak gostersene...bir kere Hz.Muhammed (s.a.v) bir sozu war araplara laf eden bana laf etmiştir.Kaynakmı istiyosun buna sahih hadistir çok merak ediyosan kimden nakledildiğnide bulurum.
    Araplardan nefret ediyorum diyosun bu senin gorusun tabi de bende arabım aslım türk değil aslım arap o zaman dunyadaki butun araplardan nefret ediyorsun...

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    draex şetmiş
    bana kaynak gostersene...bir kere Hz.Muhammed (s.a.v) bir sozu war araplara laf eden bana laf etmiştir.Kaynakmı istiyosun buna sahih hadistir çok merak ediyosan kimden nakledildiğnide bulurum.
    Araplardan nefret ediyorum diyosun bu senin gorusun tabi de bende arabım aslım türk değil aslım arap o zaman dunyadaki butun araplardan nefret ediyorsun...
    ------------------------------
    o soz oyle degil. 'onlar benden ben onlardan degilim' o soz boyle. tarihini dogru duzgun bilen bir türkün araplardan nefret etmesi kadar dogal bisey yok. bende araplardan nefret ederim. soylarını dunyadan kazısam yine dinmez nefretim. ama bu şahsi degil. millet olarak nefret ederim. sevip saydıgım arap olan insanlar var hayatımda.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    "onlar benden ben onlardan degilim" o zaman bana bunun kaynagını gostersene....

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    1-draeex doru sölemiş zaten kaynaksız hadis sallamayalım her hadis kaynağında geçen şöle bi hadis var:
    Kim benim ağzımdan yalan sölerse Cehennem"deki yerine hazırlansın
    2-dkn kardeşim kendinle çatışıosun okulda örendiklerini unut diosun haklısın katılıyorum fakat şuanki tarih kitabımda senin ve kokoinmanın dediklerinin aynısı yazıyor ve o kitabı dış ülkelerin baskısı altında yazıyoruz biz
    3-koko toprak satma ile ilgili bence biraz daha araştır hajım
    ahanda senin için araştırdım ben lütfen oku:http://www.vahdet.com.tr/soru/cevap34.html
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    IRF ben bu düşüncelrin cok yanlıs araplardan tiksinme sen onlarda senin din kardesindir ayrıca ben onlardanım ama onlar benden değil lafı çok büyük laf ve Peygamber efendimiz hiç kimseyi incitmezken kendi kavimi hakkında nasıl bunları söyleyebilir?

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 9007 Toplam Mesaj: 62