folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Araplar Bizi Sattı Mı?

Araplar Bizi Sattı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Satıcı dediğiniz araplar bingazide italyanlara karsı savasmıstır.Bizgazide osmanlının afridaki son toprağıydı.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    benim deidğim şu o zamanlar kağıt kalem yok insanlaırn okuma yazması yok ezberleniliyo bilmem noluo o lafın tam kaynağını istiyosunz siz lafın tam kaynağı olmaz niye götünüzden anlamaya kasıyosunuzki ? yalandırmı diyorum ben size 200 yıl sonra kaleme alınan şey heryerde farklı şekilde yazılabilir o lafda öyle kimse %100 bu laf edilmiştir diyemez.

konuyu kuranın yorumlanmasına kadar getirdiniz konun başlığı araplar türkleri satmışmıdır? bu yakın tarihdir. yakın tarihin kaynağı vardır kurtuluş savaşında arap cephelerinin tümü kaybedilmiştir zaten kendi askerlerini hiçbir zaman kullanmayan ingiltere-fransa o cephelerdede arapları kullanmıştır. bu olay bu kadar basitdir 1 kavimle koskoca ordu çıkmaz çıktıysa bu kavim çok büyük kavimdir ayrıca bu tarihde kavimmi kalmış araplar satmıştır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    tüm cepheler bilakis osmanlı devleti tarafından açılmıştır.arap bölgesindeki hiç bi arap eyaleti veya ülkesi bu fermandan sonra direniş için cephe açmamışlardır.
    ayrıca neden hep arap halkları zulüm altında ?neden amerikalısı ingilizi hep ortadoğuya doluşmuş ?bunların cevapları nedir hoca.direk dalıp mı oralara girdi bu adamlar ?

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yellowstar
    yellowstar's avatar
    Erkek
    konuyu kuranın yorumlanmasına kadar getirdiniz konun başlığı araplar türkleri satmışmıdır? bu yakın tarihdir. yakın tarihin kaynağı vardır kurtuluş savaşında arap cephelerinin tümü kaybedilmiştir zaten kendi askerlerini hiçbir zaman kullanmayan ingiltere-fransa o cephelerdede arapları kullanmıştır. bu olay bu kadar basitdir 1 kavimle koskoca ordu çıkmaz çıktıysa bu kavim çok büyük kavimdir ayrıca bu tarihde kavimmi kalmış araplar satmıştır.
    --------------------------------------------------------------------------------
    işte duygularıma tercüman sözler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    çoban dakka bası topici takip edicek deilim. gordum simdi yazıyorum. sen lise veya orta okul herneyse ogrencisisin. okulda orda burda şurda duyduklarınla bana tarih dersi verme. ben senin butun hocalarına tarih dersi veririm. bosuna uzatma bu konuyu birsey bilmiyosun bilmeyen adamla ne konusayımki ben. kaynak istiyorsan sana bir makale yazarım. yanlız foruma koyamam cok uzun olur biraz sabret yazdıktan sonra upload ederim. ozamana kadar soliyimki araplarla turkler bircok kez medine demir yolu hattında savasmıstır ve hepsinde araplar yenilmis geri cekilmistir. o serefsiz şerif hüseyin ' kıble ' adlı bir gazete çıkarttı, yığın yığın dergileri, hindistan' a, mısır' a, sudan' a islam memleketlerine gönderip, türk askerine karşı her cephede savaşa çağırdı. simdilik bunlarla oyalan sen ben yazmaya baslıyorum

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    ir2 hoca adam akıllı konuşcaksan tartışalım yoksa bırakalım sen kendinle tartış burda götümüzden felan anlamaya çalışmıoz sen anlatamıosan oda senin sorunun hadisin kaynağı olmaz demiceksin o zaman!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    Yok araplar turklere ihanet etti...
    Yok osmanlı şole oldu...
    Kardeşim osmanlı zaten bir arap devletiydi...
    Sonuçta Osman Gazinin silsilesine bi bakın bakalım nerden geliyor...
    Bende o zaman çıkıp diyim türkleri sevmiyorum...
    Öyle şeymi olur...
    İşin asıl yüzünü bilmeden her kafadan bir ses çıkartarak birinin dediği lafa inanarak doğrular bulunmaz.
    Doğrusunu merak eden araştırır.Bundan emin olur...

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    tarblusgarpta satılışımız?
    Bence sen ne dedigini bilmiyosun.İtalya trablusgarpa saldırdıgında osmanlı ordusu gitmek istedi mısırdan gecemedi ingilizler biz tarafsızız dedi donanma zaten haliçte kızıl sultan yüzünden çürüyodu.Atatürk ve vatansever subaylar rus yolcu gecmisiyle gazeteci olarak oraya gittiler ve halkı örgütlediler satıcı dediğiniz araplar sahilde italyanları durdu.Daha sonra balkan savası cıkınca subaylar geri döndü ve bingazi elimizden gitti.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    haha dkn sen benim hocalarıma ders verene kadar hadis uydurmayı bırak herkes söledi lan işte:D kimse kabul etmio öle bi hadis olduğunu ne demek araplar benden deil bende onlardan deilim sen önce onu açıkla bana:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek
    ilkin yok götünüzden uydurmayınmış felam bence sen gotunden uyduruyosun hajım o zamanlar kuran nasıl çoğaltıldı ha soylsene bana 200 sens sonra bulunmusmus atma ya bilip bilmeden konusma hajım

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
Toplam Hit: 9008 Toplam Mesaj: 62