folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arıtma Cihazı Tavsiye Ve Yorumlar

Arıtma Cihazı Tavsiye Ve Yorumlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek

Parçaları alıp mı kuruyoruz kendimiz nasıl yapılıyor Nelere dikkat etmemiz lazım hangi parçaları almamız lazım kendimiz kurucaksak yardımcı olabilir misiniz. Bende almayı düşünüyordum konu çok güzel denk geldi. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

bende bakınıyordum yok ters ozmoz, yok biyobilmem ne falan derken bu ne lan dedim erteledim

https://zermatt.com.tr/ bunların mevzusu ne doğru düzgün kullanıcı yorumuda yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Waterstationdan al hocam. Adamların uygulamayı ben yazdım kaliteli iş yapıyorlar. Ben annemlere ve kendi evime 1 cihaz aldım 7 8 sene olmuştur en az gayet sağlam. 

https://www.waterstation.com.tr/

MhmdAlmz tarafından 20/Ara/23 09:25 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Hiç birini alma 1 bardak temiz su icin 4 bardak ile 7 bardak arssiasuyu cop yapar yaziktir gunahtir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Hiç birini alma 1 bardak temiz su icin 4 bardak ile 7 bardak arssiasuyu cop yapar yaziktir gunahtir

piyasadaki arıtma suyu damacaların da çoğu öyle  hocam her su kaynak suyu değil ve o sular üretilirken de aynı şekilde sular boşa gidiyor.

3. Katta oturuyorum ve asansör olmadığı için sucular bina girişine kadar getiriyordu ben sırf tüp çıkarma derdi olmasın diye ocağı bile elektrikli aldım parasından değil tüp çıkar tak çıkart tak muhabbeti yüzünden.

22. Temmuzdan beri Türkiye de en çok satan su arıtıcısı olan ihlas cebilion aura silver kullanıyorum , ihlas alma sebebim servisi ve yaygın olması.

https://www.hepsiburada.com/ihlas-cebilon-aura-silver-su-aritma-cihazi-p-HBV00000XAJY1?magaza=%C4%B0HLAS%20PAZARLAMA

ben aldığımda 2.399 TL idi fiyatı.

Arkadaşlar en az 10 tane arkadaşım akrabam su arıtma cihazı kullanıyor bazıları aynı bazıları farklı firma su arıtma cihazında cihaz markasından çok sizin şebeke su kaliteniz daha önemli

örnek vermek gerekirse benim bulunduğum bölgede su biraz daha sert lezzet olarak , su arıtma cihazı bunun tadını biraz daha toparlıyor

ama izmir de bi akrabama gittim , su arıtma suyundan gelen su daha lezzetliydi gittim direk arıtılmamış çeşme suyunun tadına baktım şebeke suyu da daha lezzetli.

Yani ben gidiyim 2 katı para vereyim daha iyi arıtma cihazı alayım suyun tadı daha güzel olsun diye bişi yok

her arıtma cihazı mevcut şebeke suyunun tadını biraz daha toparlıyor mucize yaratmıyor kaynak suyunuz iyi ise sonuç daha güzel oluyor tabiki.

öte yandan para ile satın aldığım buradaki damacana ile aynı tat a sahip ve oda arıtma suyu olduğunu bildiğim için unutulmaması gereken şey arada sırada gerçek doğal maden suyu içmeniz

arıtma cihazları mineralleri de filitre ettiği için vicudunuzda noksanlık olmaması için bu mineralleri dışardıdan eklemek gerekiyor

ama unutmayın zaten damacana ve petşişede satılan sularında bi çoğu doğal kaynak suyu değil arıtılmış su onları tüketenlerinde mineral takviyesi yapması gerekiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prens
    Prens's avatar
    Erkek

Bende ihlas kullanıyorum  ana filtre 6 ayda bir degir diğer tatlandırıcı kat 1 yılda bir ben çok memnunum açıkçası ihlastan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

VArdi burada bu isi yapan biri, bayagi bayagi detayli mesaji da vardi bir konuda.

Aklimda kalan marka buyuk farkliliklar yaratamayabiliyor ama TANK MUHAKKAK MUHAKKKAAK KROM olmali

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

dünyadaki üretim sürecinin çoğu böyle hocam ve çıkan suyu sulama suyu olarak bile kullanılmasını tavsiye etmiyorlar çiçekleri vs kurutabiliyormuş.

içtiğiniz tüm cola lar veya şişelenmiş meşrubatlarda kullanılan sular damacanaların neredeyse yarısı arıtma sistemi ile üretiliyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

genellikle atık su 1'e 3 oranında oluyor çift membran ile bu oran yarı yarıya düşüyor fakat şöyle bir sıkıntı oluşuyor 2. membran daha çabuk tıkanıyor eğer şebeke suyunuz temiz değilse bu süre daha da kısalıyor . ben atık suyu 10 litrelik şişede biriktiriyorum balkon vs yıkarken kullanıyorum 

Toplam Hit: 1705 Toplam Mesaj: 28
su aritma