folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arkadaşla Eve Çıkma Durumu

Arkadaşla Eve Çıkma Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

sevdiğim bi arkadaşım var iyi anlaştığımız. Onunla bi eve çıkma planımız var ilersi ay içinde. Ancak bu konu nerde açılsa direk insanlar "sakın abi yakın arkadaşınla eve çıkma aran bozulur" gibi ön yargılı yaklaşıyolar. Aslında kızlarda daha fazla bu olay ancak erkeklerde nasibini almış hep. Sizin bu konuda tecrübeniz oldumu ? Yakın arkadaşla tahmin dışı çok fazla problem çıkarmı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

cemnet bunu yazdı:
    -----------------------------

sevdiğim bi arkadaşım var iyi anlaştığımız. Onunla bi eve çıkma planımız var ilersi ay içinde. Ancak bu konu nerde açılsa direk insanlar "sakın abi yakın arkadaşınla eve çıkma aran bozulur" gibi ön yargılı yaklaşıyolar. Aslında kızlarda daha fazla bu olay ancak erkeklerde nasibini almış hep. Sizin bu konuda tecrübeniz oldumu ? Yakın arkadaşla tahmin dışı çok fazla problem çıkarmı ?

bana 50 yaş üzerinin abartması gibi geliyor.

eve gitmeden önce banyoda sen varken ben şuu yapacam şöyle böyle bi kural listesi hazırlarsınız.

çorap şurda olmayacak dersiniz bir sorun çıkmaz bence

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ünide lisedeki arkadaşımla sınıf arkadaşımla çıktım kanlı bıçaklı olduk yurda yerleştim tam bi ortam vardı :D

ozamanlar gençdik şimdi olsa öyle sorunlar olmaz.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

ikinizin çıkarı bir olsun sorun olmaz

ama bireysel çıkarlar baş gösterdiği zaman sorunlar çıkar

evde kimse anneniz değil çoraplarınızı toplamaz yemek yapmaz ütü yapmaz çamaşır yıkamaz

böyle şeyler için alttan almayı bilen ve üzerine düşeni yapan bi arkadaşsa hiç bi sorun yaşamadan mutlu mesut girersiniz dünya evine

ps: bunu yazarken farkettim ki böyle bi arkadaş olsa bi de üstüne cinsel ihtiyacı karşılasa ben evlenirim lan :D

Yapay zeka, zeka değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

sorumluluklarınızı ve birazda fedakarlık yaparsanız cok eglenceli olur

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

ExcellencE bunu yazdı:

ikinizin çıkarı bir olsun sorun olmaz

ama bireysel çıkarlar baş gösterdiği zaman sorunlar çıkar

evde kimse anneniz değil çoraplarınızı toplamaz yemek yapmaz ütü yapmaz çamaşır yıkamaz

böyle şeyler için alttan almayı bilen ve üzerine düşeni yapan bi arkadaşsa hiç bi sorun yaşamadan mutlu mesut girersiniz dünya evine

ps: bunu yazarken farkettim ki böyle bi arkadaş olsa bi de üstüne cinsel ihtiyacı karşılasa ben evlenirim lan :D

hahahh bende okurken onu fark ettim. Hayat arkadaşı değil ev arkadaşı arıyorum :D:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

benim ev arkadaşlarını döverdim hep ailesi gelirdi memleketten 2 gün kalır giderdi ben yine döverdim yine gelirdi :))

a.q gancıkları ya gidip ailesine şikayet ediyolardı beni :D zaten haftanın 5 gini radyoda kalıyordum 2 gün eve geliyoz daha çokmu ilgi bekliyorlardı ne ;)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

aga şöyle diyim sana;

yemeği kim daha iyi yapıyosa o yapıcak,diğeri yardım edicek

bulaşıkları biri köpürtücek yıkayacak dieri durulayacak

herkes kendi çamaşırını yıkayacak kurutacak

evin temizliği beraber yapılacak

ortak giderler eşit ödenecek kişisel harcamalar dahil edilmeyecek

bu tarz iş bölümlerini eşit yaparsanız,bide birbirinize kardeş gözüyle bakıyorsanız eğer sorun çıkmaz.en önemli şey bu,kavga etmeyeceksiniz hoşgörülü olacaksınız birbirinize karşı,bide muhabbet edebiliyorsanız hiç sorun çıkmaz...

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

benim ev arkadaşlarını döverdim hep ailesi gelirdi memleketten 2 gün kalır giderdi ben yine döverdim yine gelirdi :))

a.q gancıkları ya gidip ailesine şikayet ediyolardı beni :D zaten haftanın 5 gini radyoda kalıyordum 2 gün eve geliyoz daha çokmu ilgi bekliyorlardı ne ;)

sen direk aile içi şiddete girmişin hocam o evin huzuru olmaz hiç :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keokihamni
    keokihamni's avatar
    Erkek

hocam en iyi arkadaşında olsa kardeşinde olsa aynı evi paylaştığın vakit mutlaka sorunlar olcaktır. Önemli olan bu sorunları konuşarak anlatabilmek. En ufak sorunu bile konuşun. Konuşmadığın zaman o daha da büyüyerek ilerde karşına çıkıo.

hayalleri yüzdürmek!!!! "refere refere finish please" Kova Yaşar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KHarOn
    KHarOn's avatar
    Erkek

Öncelikle ev arkadaşlığı normal arkadaşlıktan çok farklıdır.çok sevdiğin arkadaşınla kanlı bıçklı olursun,çok sevmediğin bir arkadaşınla can ciğer olabilirsin.Herşey ev içindeki davranışlarınıza bağlı.

Ev arkadaşında araman gereken en önemli  özellikler:

1)Sorumluluk sahibi olmalı.Evde birşeyler yapılması gerektiğinde senin söylemeni beklememesi gerekir.örneğin evin tozunun alınması vakti geldiğinde bunu farkedebilmeli ve kalkıp temizlik yapabilmeli.

2)Alttan almayı bilecek.çünkü yeri gelecek sen onu alttan alacaksın yeri gelecek o seni.

3)Yüzsüz olmayacak.Neden temizlik yapmıyorsun dediğinde "nerdee,ben yapıyorum sen yapmıyorsun"cevabı alma ihtimalin olabilir :) veya temizlik yaptığında bunu saygısızca senin yüzüne vurma ihtimali olabilir.

Bu 3ü olduğu sürece bir problem olacağını sanmıyorum.Şöyle de bir durum var:az da olsa insanların ev içindeki karakterleri değişebiliyor.Ama dışarıda insiyatif kullanabilen,sorumluluk almayı seven,saygısız olmayan biri kolay koaly ev ortamında değişmez.Madem arkadaşın da sevdiğin bir arkadaşın,yaptıklarınız kolay kolay birbirinize batmaz,güzel güzel geçinirsiniz.

Toplam Hit: 4970 Toplam Mesaj: 32