Arkadaşlar Ankarada Buluşuyoruz..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    arkadaşlar charmander le konuştuk bu pazar ankaralılar olarak buluşalım diyoruz..yaani 21 eylülde..ne zamandır düşünüoduk ya zaten..şu an saat ve yer belli diil..sizin isteklerinize göre belirleyelim isterseniz..ama az kaldı pazara 2 günde halledelim derim..hadi beklioruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    cumarteside olabilir yaa. a.k. işte karar veririz

Düşünüyorum, o halde varım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    aabi sen cmrts manitaynan buluşçam dedin die pazar yazdım..bana pek farketmez bakalım millet ne dicek..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Hayirli bulusmalar,

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    walla ben Adana'dan cumartesi akşam 7-8 gibi fener maçı için yola çıkacam. ilk durak ankara Kızılay. orda ultrAslan Ankara ile buluşacaz. saat 2'de kızılay AKm'de olursanız görüşelim..

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fear_Ozkan
    Fear_Ozkan's avatar
    Erkek
    Slm jerusalem hadi geldik dielim akm'ye seni nasıl bulacaz iletişim aracı dediğimiz ve içi ve genel olarak telefon dediğimiz.Şeyin numarasınısını msj çekersin değil mi? :) kendine iyi bak dostum görüşmek üzere.bu arada sana cumartesi için hayırlı yolculuklar

Fear_DaRkNeSs
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fear_Ozkan
    Fear_Ozkan's avatar
    Erkek
    Bu fikir güzel ankaralılar olarak buluşmak ama Ankara dışı katılımda beklerim ben.İmkanı olan gelsin beyler.Hatta bi gün daha büyük bir buluşma yapalım nedersiniz Hoş olmaz mı? :)

Fear_DaRkNeSs
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    char kardeş sana zaten bir ağırlama sözümüz var helal ben geliyom ama cumartesi mi pazarmı..
    pazar olursa çok kyak olur ya!!!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    hoca belirleyin artıkın..ben nete her dakka başı giremiom..yarın olmaz heralde ama pazar ii olurr..herkes pazara ok derse bence saat 14 de gimanın önünde(fix)olalım..bu arada benden numara falan istemeyin..ben cep kullanmıorumo yüzden kesin bişii sööleyin de ben mal gibi beklemiim oralarda..hadi çav..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    SAAT 2 de gimanın samatya kapısı!!!!!!

Yanlız birbirimizi kesinlikle bulamıyacaz :)))

AMA zaten bennim fotoları forumda görmeyen yoq :)))

herkez beni bulsun tammaam :)))))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    bakın beyler bayanlar

x11 ile ben kesin gelioz.sakın merak etmeyin.

şimdi Charmander - Hellowen - Renegedaalien

Bunlarmı Gelio.iyi olur.
    charla bizim bulusmamız gerek zaten.intikam zamani için.şimdi bakın gimanın önü ana baba günüü oluo.
    bence biz en iyisi farklı bi noktada bulusalım.ankarada oturanlar için bişi diemem ama baska sehirlerden gelmişler için bi kıyak gecerim.onları Fantasy Land e gotururum.olsun sonuçta yaşım 15 olsa bile size ayak uydurabilirim.

Bence Biz En İyisi Kocabeyoğlu Pasajı Önünde Bulusalım.Nede Olsa BomBos yer
Toplam Hit: 7500 Toplam Mesaj: 39