Arkadaşlar Ankarada Buluşuyoruz..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya bence gima önü iyidir ya anababa günü olsun boş ver ben rene yi tanıyorum zaten.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    olm ben bilmem ööle pasaj masaj..gimanın önü derim ben..bana aratmayın bi de 2 saat ortamı..vala ben bilmem oraları..gima herkesin bildii yer..bence buluruz birbirimizi..beni kesin bulursunuz zaten..çevredeki kızlara şööle bi bakmanız yeter..ben size ne giyceemi de söliim şimdiden..:)))her zamanki gibi simsiyah olcam..bence gimanın samatya kapısı ii..hani şu yapı kredie bakan dimi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    OK O ZAMAN.
    saat 2 gima nın samatya kapısına bakan tarafında ben zaten.
    rene yi tanıyorum benim boyum 1.86 falan uzun bir tip varsa o da benimdir saçlarımı dikerim ve..
    sonrası gelenlere.
    road-sen-ben-rene-char bu kadarmıyız.
    de bakın jeru bir şey dedi 2 fde bir yerde olursak ayak üstü 2 dk onlada konuşabiliriz sanklim..
    ordan da takılırız öle işte.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    yaaa:))))ühühühü yaa ben lamerim ööle tanıyamam sizi..bi de nicklerinizi karıştırırım vala..en iisi siz benim yanıma gelin:)ben yaşlıyım yaa bilionuz:P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    duur beaaaa.

benim boy 1.65

korkarın sizden.durun aranızda kucuk cocuk gibi durucam.hem siz ole havaya girmeyin.charı ben alıcam kacıcam.

boyu 1.65 olan yaşı 15 olan altında bi hip hop tarzı pantolon olan yakışıklı ama bebek gibi gorunen.yaşı 15 olmasına rağmen cok kucuk gozuken cocuk benimdir.

Ha beni görünce küçük çücuk bu derseniz nüfüs cüzdanımı gostericem karısmam sooora
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    puhahaha aabi gözümde canlandırmaya çalışıom da durumu çok komik olcak ya:)))hepimiz mal mal bakçaz etrafa..o sırada hepimizi de tanıyan biri halimizi görse ne güler biliom ben kesin yannış kişilere eee pardon sen x11 misin,charmandermisin falan falan dicempuhahah bööle etrafa bakıp tarife uyan birilerini arayan tipler:)))çok komik yaa:))muhaha
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    hah sunuda belirtiyim ben charı telefondan arıom zaten.gene ararım ve char olum nerdesin derim.

Sunuda eklemeden edemicem

"Ben Sizin Bildiğiniz Erkeklerden Değilim" Tarzında Laflar Eden Salak Salak Espri Yapan Biri Varsa Oo Benimdir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    -Pardon siz charmander mısınız???

-yok ben pikacu :))))

Valla x11 sarı saçından çıkarın :)))

ben efendi biriyimdir !! öle zibidi gibi dolaşmam :)))

benle x11 görürsünüz orada :)))

durun durun en iyisi ben üzerime kırmızı gül takiyim :))))

Sİz milletin eline bakın!!! elinde üstünde bios ve ram olan anahtarlıklı birini görürseniz o benim

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    yaa ben korkuyooom:))))kesin tanıyamam ben siziii:))))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    büyük yazacam kusura kalmayn :-)

YA OLUM BEN KIZILAY GIMA NIN ONUNDEN BASKA BIYER BILMIYORUM YAA ANKARADA! GIMA DA BULUSALIM!

BULURUZ BIRBIRIMIZI MERAK ETMEYIN SAAT IKI SUPER!!

PAZAR GUNU SAAT IKIDE BULUSALIM!

Düşünüyorum, o halde varım.
Toplam Hit: 3029 Toplam Mesaj: 39