folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Arkadaşlar Bunu Görüp Duygulanmayacak İnsan Yok

Arkadaşlar Bunu Görüp Duygulanmayacak İnsan Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

çatlı derin devletin adamıdır 1.si

kocayan kurt köpeğin maskarası olur 2.si

işe yaramayan tırnağı keseriz ya o yüzden catlı su an bu hallerde.

sitedeki flash tüylerimi diken diket etti. Dayım doğuda görev yaptı catışmada sehit düştü diye haber aldığımızdaki gibi hissettim kendimi dayım hücüm yeleği sayesinde hayatta kaldı o gündür pkk dan nefret ediyorum

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aforizma
    aforizma's avatar
    Erkek
    haksız yere öldürdükleri adamın haddi hesabı yok siz de cıkın bunlara şehit deyiin.. oooh ne güzel..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

aforizma bunu yazdı:

haksız yere öldürdükleri adamın haddi hesabı yok siz de cıkın bunlara şehit deyiin.. oooh ne güzel..

çatlı için konuşuyosan ....

çatlıya şehit dediğimim yok

devletin adamı dedim

işi bitti devlet harcadı dedim

daha ne insanlar var böyle devlete çalışıp sonra ölen

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek
    cakiciyida catli gibi devlet bu günlere getirdi simdide devlet harciyo ayni kapi ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

abdullah çatlı kadar adam olun ondan sonra ona laf söleyin siz.

masum insaları öldürmüşmüş.o adam ermei teröristlerini yok etti.

istanbulda ki kpkkyla çalışan kürt mafyasını bitirdi.

siz ne yaptınız ki konusuyorsunuz ayıptır sorması?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karaca
    karaca's avatar
    Erkek

+ic3

Hanginiz Reis kitabını okudu.Hanginiz 1984 yılındaki Hürriyet gazetesinin Kenan Evren'le yaptığı ropörtajı araştırıp okudu.Asala nasıl yok oldu?Yoksa buhar olup mu uçtu?Pkk'ya para sağlayan, uyuşturucu,silah kaçakçılarının tepesine kim bindi?Bu adam nasıl mafya oldu?

Önce bu soruların cevabını verin.Sonra konuşun......

ALSADA BU SEVDA CANIMIZI <br> HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    catli kimdi tetikciydi devlete calisiyordu git su ulkede sunu vur diyorlardi oda vuruyordu karsiligindada turkiyede yaptigi islere devlet kolaylik sagliyordu goz yumuyordu bukadar

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Abdullah Çatlı ve diğer bir çok isim bu ülke için canlarını ortaya koyup asala gibi ermeni illetlerini ortadan kaldırmıştır ve unutmayın hala böyle insanları yetiştiriyoruz! Türkiye deyip geçmeyin bizde su altından saman yürütüyoruz!!

Abdullah Çatlı nın asalayı bitirdiğini adi medya bile kabul etmiştir. Size kabul etmemek düşer mi daha??!!

Ve Abdullah Çatlı'yı devlet kullanmıştır ve sırlarıyla; kendinin de bildiği gibi ona vadedilen toprağa gömülmüştür..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

be_cool bunu yazdı:

catli kimdi tetikciydi devlete calisiyordu git su ulkede sunu vur diyorlardi oda vuruyordu karsiligindada turkiyede yaptigi islere devlet kolaylik sagliyordu goz yumuyordu bukadar

lan lafını bide konuş.

insanlar sevmedikleri  şeyler için ailesinin canını tehlikeye atmaz benim canım arkadaşım.

kitabını okuyanınız var mı.

abdullah çatlı çıkar amaçlı hizmet etmedi devlete.

siz öyle edebilrsiniz ama o etmedi.

buy memelkete kazandırdıgın hiçbir şey olmadıgı halde bu memeleket için ölen biri arkasından konuşma cesaretini bulan insanlar oldugunuzu dusunuorum.

biz daha bugun sokakta tinercilerden kaçarken o adam mafyayala ugrasıyordu.

senin için ülkenin geleceği için

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kavgam
    kavgam's avatar
    Erkek
    :))) hım... gerizekalı seni, watan diye ne üdüğü belrsz işlerle uğraşan insan katili bir şerefşizi sehit ilan ediyo ve duygu sömürüsü yapıyorsun elimden gelse onun cesedine tükürürdüm...... hiç bir toprak hiç bir bayrak ve hiç bir watan insan dan üstün değildr..as olan insandır onur namus ve adlettir...sizden ireniyorum eli kanlı kana doymanyan watan diye ortalığa kan kusan itler...allah hepnzn belasını wersin... dünyayı ve buldunduğunz watanı boka batrmaktan ve kavgandan başka bişe bilmeyen itler..dünya ve onun yüce halkarı ne çektiyse faşizan fiklrleinzden çekmştr...hitler en büyk örneğidr..hiç bir millet hiç bir millet ten üstün değildr...müslüman bozuntusu odun kafalılar.....siziiiii.....allah belanızı wersin..az bile söyledim.....

zafer umudunu kavgaya sürenindir
Toplam Hit: 12854 Toplam Mesaj: 55