folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Arkadaşlar Bunu Görüp Duygulanmayacak İnsan Yok

Arkadaşlar Bunu Görüp Duygulanmayacak İnsan Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    ic3 bunu yazdý:

be_cool bunu yazdý:

catli kimdi tetikciydi devlete calisiyordu git su ulkede sunu vur diyorlardi oda vuruyordu karsiligindada turkiyede yaptigi islere devlet kolaylik sagliyordu goz yumuyordu bukadar

lan lafýný bide konuþ.

insanlar sevmedikleri  þeyler için ailesinin canýný tehlikeye atmaz benim caným arkadaþým.

kitabýný okuyanýnýz var mý.

.abdullah çatlý çýkar amaçlý hizmet etmedi devlete

siz öyle edebilrsiniz ama o etmedi.

buy memelkete kazandýrdýgýn hiçbir þey olmadýgý halde bu memeleket için ölen biri arkasýndan konuþma cesaretini bulan insanlar oldugunuzu dusunuorum.

biz daha bugun sokakta tinercilerden kaçarken o adam mafyayala ugrasýyordu.

senin için ülkenin geleceði için

ya ne haji bence kendi cikaridavar devlet onun islerine goz yumuyordu karsiliginda ben oyle duydum oyle biliyorum buarada devlet bandada o gucu versin bende catisirim mafyayla ulkem icin  buarada nerden biliyorsun bir kazancinin olmadigini bu iste buarada ben devletime cok sey kazandirdim daha neyapiyim duyarli saygili bir vatandas oldum vede heryil vergimizi duzenli veriyoruz buda bir kazanc degilmi arkadasim kazanc deyince illaha gidip mafyaylami savasinca birseyler kazandirmis oluyorsun adamin arkasinda devletvardida catisiyordu  ............

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    mükemmel olmuş giriş vallaa   ama  o şerefsız  insanlar  bundan anlamaz lar  çünkü bende şırnakda  gabar cudi  ve namaz dağında görev yaptım  askerliğim yaptım o tarıfın insalları  varyyaa  dilim varmıyor bazı şeyle söylıcemde  varyaaaaa

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    o şerefsız  insanlar  bundan anlamaz lar   demisin nedemek bu nedemk istedin bukelimyle birazdaha acsan kimlere soyledin bulafi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

İnsanlar hakkinda yorum yapmak icin insanlari tanimak lazim..şahsi olarak tanimiyorsan bile arastirarak az cok bilgiye sahip olabilirsiniz..

Abdullah Catlı hakkinda ise bu kitaplar az cok aydinlatiyor...BABAM ÇATLI ve Gladyonun Türk Tetikçisi... ( Babam catliyi = kizi anlatiyor) Diğer kitapta da Solcular anlatiyor... Okuyun..Tartin..Ondan sonra yorum yapin bence.. Yinede Olan şehitlere ve ailesine oluyor..ülkemize oluyor.. a.k. mun piçi turk halkindan rahat yaşıyor... hala bir belirsizlik var.. a.k. boyle adaletin...

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

lan kavgam denilen piç kavganı da sikerim seni de sikerim a.k. pis masonu moron mason!!

yahudileri de sikiyim senin gibi uşaklarını da sikiyim topunuza gurup yapayım piçç!!!

eğer erkekliğine güveniyosan gel bkayım bi yüzümüze karşı söle bunları gör sonra Türk yarağı yemenin zevkini kerhane piçi!!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ya ne diyeyim abdullah çatlı mafya falan değildi.adam mafyaydı diosunuz öyle olsa mafyadakileri n herkesle işi var mafya olup devlet olsaydı kendi dünyasında siliinirdi.

herkesle baglantısıs vardır devlet içinde olacak trabi bu.

yalnız ben ülke insanını devlet için de mafya olmaz gib saçma konmusmalarını aglayarak dinlliyorum.

bir devlet mevcudiyetni saglamak için herşeyi yapmalıdır.

aynısıs kurtulıus savasında oldu.o zamanlar çete olan milletten haraç alanlar ankarayı savundu istanbul da gerçi çatlı mafya değil ama aynı hesap size göre buna cevap verin ak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    illision
    illision's avatar
    Erkek
    kavgam denen mahlukat aslında sana cevap bile verilmez hitler şöle böle diyosun faşistlik teranneleri sallıyorsun ama bir faşist katilin kitabının ismini kulanmayada çekinmiyorsun.avatarında şahane zaten senden bu memleket fayda gelmiyeceğini düşünüyorum..ee bunların çatlıya garezi var bunlar gibi vatan düşmanlarını öldürmüştür çatlı bahse girerim çatlıyı kötüleyenlerin bitanesi çatlı hakkında hiç bir kitap okumamıştır.bu ülkede milliyetçi duygular besleyenler faşist olarak görülüyor.bunlara göre atatürkte faşist.diyecek sözüm yok bunlar için ekmek yedi yerde belalarını bulurlar ilerde şüphem yok.çatlı bu vatan uğruna gerçekten çok büyük işler yapmıştır adam kulanılmamıştır.zaten çatlı kendini kulandırtmadığı için öldürülmüştür..yok mafyaymış yok katilmiş geçin bunları vatan hainlerini öldürmenin neresi katillik.asala örgütü zamanında bizim ateşelerimizi elçilerimizi türkleri öldürmeyi bırak katlettiler. bunlara neden sesiniz çıkmıyor kavgam ve onu gibi düşünenler bunlarda samimiyetiniz ortaya koyuyor.dah başka bişe demene gerek yok.milletin uşağı olmayın.o adamlar sayesinde ülkede rahat geziyorsunuz

birgün olmasada birgün mutlaka
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    arkadaslar sanirim dun gazetelerde cikmisti bu derin devlet konusu bence catli derin devletin adamlarindandi yani arkadaslar devlet yok esilmesi oldurulmesi gereken kisileri direk olduremiyor bunuda derin devlet yapiyor mit ornegin derindevletin bir parcasiydi tamam catli belki mafya degildi ama tetikciydi catli devlet icin calisiyordu ve kimseye birsey anlatamazdi yoksa oldurulurdu ben catli mafyaydi suydu buy demiyorum adam tetikciydi ve yaptigi isler icinde adam turkiyede bazi ozgurlukler verilmisdi adama kolayli saglaniyordu islerinde paradahi veriliyordu tabi devlet diyemzki para veriyoruzda diyemez ama oyle susurlukta hersey ortaya cikti iste

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

Allah RAhmet Eylesin Bütün Mehmetciklere.....

Bu Vatanı Bölmeye Çalışanlar :  Bölmeye Çalıştığınız Bu Toprakların Her Karışı Türk Kanıyla Dolu..Attığın Adıma Dikkat Et ,O Kanlarda Boğulursun...

Adam Gibi Doğdular... Adam Gibi Öldüler...Allah Rahmet Eylesin...

Sıra Bizede Gelecektir Elbet..Yanımda Nekadar Soysuz Götürürsem Alnım Okadar Ak, Gözüm Okadar Kapalı Giderim....!

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guerilla62
    guerilla62's avatar
    Erkek
    devltin tetikciligini yapan bu adamları bugun efsane yapmaya calısıyorlar.herkes biliyor bu adamları ve bunlar gibi admları yıllarca sdagda kalan timciler sonra sehirlere dadandılar.Turk bayragını bu gibi adamlarla birlikte gosterip bayragın arkasına saklayamazsınız bu kan emici vampirleri...

İBO DENİZ MAHİR
Toplam Hit: 12855 Toplam Mesaj: 55