folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Arkadaşlar Karar Verdim Bende Rock Dinlicem Elveda Pop Öneri Bekliyom

Arkadaşlar Karar Verdim Bende Rock Dinlicem Elveda Pop Öneri Bekliyom

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    arkadaşlar 2 dk önce aldııım kararıma göre rock dinlicem metal değil ;) anam kime yabancı pop dinliyom desem şöyle bi bakıyolar ondan sonra yüz ifadeleri değişiyo falan neyse daha nedeni çok tabi mesela çewremdeki insanlarda ya metal dinliyo ya rock ya da o çok opüler pop şarkıları ( dale gibi öğğğhphğ ) işte bende baktım pop hakkatten artıkın fazla bi yol alamadı bence ani ( yabancı poptan bahsediyorum ) sebebini bilmiyom ama neden yabancı pop dinliyodun dersenizde inanın türkçe poptan daha iyi en azından taklit değil peki neden yabancı rock dinleme kararı aldın derseniz yukarıdaki nedenlere + olarak türkçe rock yapan az kalite grup war tabiki bunları dinliyorum yani bi kaçını seçkin olanları ama tr rock çok iyi değil kanımca benim için şarkının sözlerini anlamak değil onun bana duygu wermesi önemlidir ondan dolayıda yabancı dinlerim dersenizki yukarıdaki leri merak etmem diyosanız onada razıyım nese şimdi benmin önceden dinlediim gruplar sanatçılar wardı rock olarak sizlerin önereceğiniz wamı ( evasences + the rasmus - dağılmadan önce kurban ½ duman yabancı rock önerilerinizi bekliyorum

yabancı rock önerilerinizi bekliyorum ...

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek
    cem karaca dinle sen boşwer yabancıyı

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Kimse için müzik değiştirme.

Popu bırakmakla iyi bi seçim yapmışsın ama rock a başlamakla kötü...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    kndın oL kendın baskalarına nie bakıosun !

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=rock&folderid=27500

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deniz
    deniz's avatar
    Erkek
    hoşgeldin rock alemine :P :P :) .......şöleee türkceden başla hafif hafif...fazla ağır takılma bıkma...mesela rock sayılmaz ama duman teoman şebnem ferah , özlem tekin, aylim aslım ,felan filan başla iişte....

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deniz
    deniz's avatar
    Erkek
    hoşgeldin rock alemine :P :P :) .......şöleee türkceden başla hafif hafif...fazla ağır takılma bıkma...mesela rock sayılmaz ama duman teoman şebnem ferah , özlem tekin, aylim aslım ,felan filan başla iişte....
    .................hocam ne dinlim diee sorulmazki hangi tarz takilim diee de sorulmaz ama rock farklıdır admın konuşmasından giyimine kadar içine alır :D :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    cok dusundunmu bu kararı wermek için :P
    kıme ne senn dinledigin muzikten hosuan ne gidiossa onu dinle bu isster arabesk olsun ister metal olsun ama illede rak dinlicem diosan bir anda yabancı raktan baslama once nblm duamn 84 yukset sadakat falan bişilerden basla

çocuktum,büyüdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ridvan
    ridvan's avatar
    Erkek
    boş veeerr kendi bildiğin yap sen

ylnzefe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ACEVENTURA
    ACEVENTURA's avatar
    Erkek
    evanescence-korn-linkin park-placebo-